Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sul mingi algklassiharidus? inimesele enne moderaatoriks tegemist

On lause -> Peeter hakkas Jüriga koolis käima.

Sa ei loe sellest lausest välja, et ka Jüri käib koolis? Vähemalt mulle tundub küll, et su mõtlemine piirdub sellega, mida sa ekraanil näed. 1. klassi minnes peab muidu selline mõtlemine juba arenenud olema, psühholoogia tunnis just mainiti ;)

 

 

Sinu ignorantsus on naljakas. Sulle tuuakse viga ette ära ja sa vaidled vastu. Lauset lugedes jääb ikkagi küsimus, MILLISELE INIMESELE? Mitte ühtegi viitavat asja pole sellele, et ta peaks just sellele inimesele, keda ta moderaatoriks teeb IQ testi tegema. Sa räägid lihtsalt "inimesest" ja ei täpsusta, kes see inimene on.

 

Samahästi võiksid menti helistada ja öelda, et "Ühes kohas jookseb pätt"


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kasutaja Desteny sai lausest aru (Sander ka vist) - seega eeldan, et foorumi nö "vähem haritud pool" on ainus, kes asjale pihta ei saanud. Ma ei viitsi seletada rohkem.

 

 

Aru saime me kõik. Aga sa sõnastasid asjad valesti lihtsalt ja me nokime su kallal, et sulle meelde tuletada kui rumal sa oled :)


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hahaha banned hellyeah


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ehk saab inimestega ka veits rääkida :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No pole siin midagi nii vaikne :)

 

Tuleb lihtsalt huvitav teema leida:D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pigem naudin vaikust kui mingit pean mingit ila lugema. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

asdfaefa.eu keegi ei taha osta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
brazzers.eu keegi ei taha osta?

How much?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi ei tea kust saab osta puldiautosi? Tean, et need kõige tavalisemad sõidavad sinna 8-10 km/h juurde, oleks soov endale midagi sellist 15-20 kanti ja millega saaks korralikult parketi peal libistada ikka :P

 

Okei uurisin veits asja ka googlest, aga kuna ei taju väga siis võiks keegi, kes asjast midagi teab, rääkida asjast täpsemalt. Hind võiks olla nii väike kui võimalik. Laetava akuga, ning seda kiirust ma ei oska enam öelda, kuna ma vaatasin neid natuke, aga enamus oli seal 8-10 km/h juures ja siis tulid juba mingi päris need, neile kes asjaga tegelevad.

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi ei tea kust saab osta puldiautosi? Tean, et need kõige tavalisemad sõidavad sinna 8-10 km/h juurde, oleks soov endale midagi sellist 15-20 kanti ja millega saaks korralikult parketi peal libistada ikka :P

 

Okei uurisin veits asja ka googlest, aga kuna ei taju väga siis võiks keegi, kes asjast midagi teab, rääkida asjast täpsemalt. Hind võiks olla nii väike kui võimalik. Laetava akuga, ning seda kiirust ma ei oska enam öelda, kuna ma vaatasin neid natuke, aga enamus oli seal 8-10 km/h juures ja siis tulid juba mingi päris need, neile kes asjaga tegelevad.

 

 

Osta korralik nitrokas siis juba. Vingemad pillid arendavad kuni 150km/h kiiruse.

 

 

Mul sõbral oli selline bagi stiilis auto, suvel lasime peipsi ääres liiva peal sellega, üsna lõbus oli.

 

Aga võid ka mingi pilli soetada, millega saab driftida vms :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=8xFkvo0xHoA

Muudetud liikme Rinkz'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need on juba bensiinimootoriga RC-d mis ei ole üldsegi odav lõbu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need on juba bensiinimootoriga RC-d mis ei ole üldsegi odav lõbu.

 

 

Seda küll, et esimesed ostud on kallid. Pult ja masin soetatakse tihtipeale eraldi ja maksavad oma jagu aga kes otsib leiab odavamalt ka.

 

Ülalpidamine ei olegi nii kallis, kui koguaeg puruks just ei sõida teda.

 

Patareidega elektriautot, mis arendaks 15-20km/h kiirust vast ei leiagi. Patakad/Aku saaks kiirelt tühjaks ka.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga oskab keegi soovitada, kust oleks siiski elktri oma võimalik osta? Mis arendaks siis nii kiire tipu kui võimlik, ning oleks siiski akuga. Ma ei ole leidnud siiani mingit mis arendaks üle 9km/h vist. Kui sellist elektri oma ei müüdagi, siis vaatab välimuse järgi ja võtab ühe sellise siis ära vast :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga oskab keegi soovitada, kust oleks siiski elktri oma võimalik osta? Mis arendaks siis nii kiire tipu kui võimlik, ning oleks siiski akuga. Ma ei ole leidnud siiani mingit mis arendaks üle 9km/h vist. Kui sellist elektri oma ei müüdagi, siis vaatab välimuse järgi ja võtab ühe sellise siis ära vast :D

 

 

Mis selle puldiauto hind on? Ses suhtes, et tavalised puldiautod maksavad juba 50-60€ ringis.

 

 

http://forum.pistik.com/viewtopic.php?t=6794&sid=240fb9301a6e8899d041353f33a4f392

 

Siin müüakse autot ja antakse kaasa start kit (19€) ja kütust ka (50€) hind on langetatud 125€ peale 125-70 = 55€

 

Jääb juurde muretseda pult ja lõbu rohkem.

 

 

http://www.fasthobbies.eu/offroad-autod-elektrimootoriga-micro-autod-c-56_138.html

 

Siin on igast elektrimootoriga autosid ka aga tutikas elektriauto läheb praktiliselt samasse hinda, mis kasutatud nitrokas.

Muudetud liikme Rinkz'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis selle puldiauto hind on? Ses suhtes, et tavalised puldiautod maksavad juba 50-60€ ringis.

 

 

http://forum.pistik.com/viewtopic.php?t=6794&sid=240fb9301a6e8899d041353f33a4f392

 

Siin müüakse autot ja antakse kaasa start kit (19€) ja kütust ka (50€) hind on langetatud 125€ peale 125-70 = 55€

 

Jääb juurde muretseda pult ja lõbu rohkem.

 

 

http://www.fasthobbies.eu/offroad-autod-elektrimootoriga-micro-autod-c-56_138.html

 

Siin on igast elektrimootoriga autosid ka aga tutikas elektriauto läheb praktiliselt samasse hinda, mis kasutatud nitrokas.

 

Hinda mõtlesin sinna 60€ kanti, aga ei kujuta ette kust oleks mõtekas osta, kuna ma ei hakka sellega nii väga palju tegelema, siis tahaks sellist millega annaks toas ringi rallida ja natukene võibolla külge keerata vms. Kasvõi kassi taga ajada. Kaldun arvama, et oleks siiski mõtekam kuskil tavalisest poest vaatama minna ja lihtsalt üks ära tuua :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna auto Veho'sse hooldusesse viima.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.