Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

kena hommikut.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.ohtuleht.ee/502717

 

Päris hea lugu, aga kas ka eurolooks?

 

 

Üsna kindlasti mitte. Või siis ainult juhul, kui inimesed ja kohtunikud on tähelepanematud. Selliseid väljendeid kasutades nagu "Oda kanni lükkaks" on täiesti välistatud, et lugu võiks mõnda riiki, kuskil suuremal üritusel esindada, sest seal tõlgitakse iga sõna ära ja ma kujutan ette, mis skandaali säärane asi korraldada võib.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Appi, 22 aprillil peterburis justin jaanuse kontsert!


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eelmine netikiirus oli...

2177700851.png

Võtsin täna tehniku vastu ja paigaldati minu tuppa optika seade + lisaseade, pärast seda...

2365829344.png

 

Ainult 20€ tuleb maksta kuus :)

 

 

Miks mitte siis juba 100 megast võtta? Mulle kaevati ka siia maja kõrvale see valguskaabel maha aga ei pakuta veel kahjuks. Eramajadesse ei pakuta üldse vist seda ülikiiret internetti.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rinx, mis ajaks türi kandis pidi valmis saama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siis kui ma veel eestis elasin sain niisama 10MB/s neti muudetud 100MB/s netiks.

Helistati elionist, et meil on pakkuda kolmiklahendusele kiiremat interneti, kuutasu jääb samaks.

OK kohe, mingipäev toodi juurde valguskaaabli mingi lisa aparaat ja peenike kaabel ise.

Paigaldati ära ja oligi olemas :).

 

Otseloomulikult oli linnaks Tallinn ka.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks mitte siis juba 100 megast võtta? Mulle kaevati ka siia maja kõrvale see valguskaabel maha aga ei pakuta veel kahjuks. Eramajadesse ei pakuta üldse vist seda ülikiiret internetti.

 

Mul oli nii, et oktoobrikuus* paigaldati valguskaabel, siis ühe kuu pärast Elion võttis töö vastu (sel kuul) ning hakati pakkuma ülikiiremat internetti. Hakkasin küsima, siis vormistati tellimust ja nüüd olemas.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks mitte siis juba 100 megast võtta? Mulle kaevati ka siia maja kõrvale see valguskaabel maha aga ei pakuta veel kahjuks. Eramajadesse ei pakuta üldse vist seda ülikiiret internetti.

Mul endal ka 50nene Elioni nett. Sama palju maksab kui tavaline nett, mis enne oli mingi 12mb vist vms. Pole nagu mõtet endal 100st võtta :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul endal ka 50nene Elioni nett. Sama palju maksab kui tavaline nett, mis enne oli mingi 12mb vist vms. Pole nagu mõtet endal 100st võtta :D

Tõsi. 100Mb/s maksab 24€

Kui on vajadust, siis saab ka selle. :D

Ise olen juba ca ~8 kuud Elioni klient. (mingi 1,4a veel siis tähtajaline leping saab läbi)


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2h lume nügimist atv'ga.. peaks nagu aitama..


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mina lasin küll mingi 5 minutiga põhimõtteliselt kõik lume maja eest, :D atv'ga easy. :D

 

Jah, ma lükkasin pmst kuni suure teeni teed lahti :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuttav möllas krimis. :D Jajaa täitsa võimaas. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tuttav möllas krimis. :D Jajaa täitsa võimaas. :D

Haha nägin ja :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rinx, mis ajaks türi kandis pidi valmis saama?

 

Türil pakutakse kortermajades ammu juba. Meil on kesklinnas korter, kus on 100mbs netile ligipääs üle aasta juba. Aga seal üürilised sees. Ja majja ei ole veel pakutud, kuigi oleme huvi tundnud ja seal kaardil ka enda maja pool hääletanud.

 

 

https://www.elion.ee/eraklient/internet/interneti-p%C3%BCsi%C3%BChendus

 

Sealt paned Ava kaart ja siis näed, millistes majades on olemas, kuhu tuleb jne.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türil pakutakse kortermajades ammu juba. Meil on kesklinnas korter, kus on 100mbs netile ligipääs üle aasta juba. Aga seal üürilised sees. Ja majja ei ole veel pakutud, kuigi oleme huvi tundnud ja seal kaardil ka enda maja pool hääletanud.

 

 

https://www.elion.ee/eraklient/internet/interneti-p%C3%BCsi%C3%BChendus

 

Sealt paned Ava kaart ja siis näed, millistes majades on olemas, kuhu tuleb jne.

Pigem saada Elionile kirja ja vaata, mida pakutakse/soovitakse.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tervist poisid, tervist, kuidas kulgeb ka?

 

Tegin väiksed jalka pelid, libedate ketside tõttu pidin kahjuks väravas olema, aga kusjuures, ülipeenelt kukkus välja seekord ;)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.