Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
N6gesemees suht põkk vend jah.

 

Hmm, pikkus oli vist 165 max? Oh, siuke vend taob küll ära.

 

Haha, paned veic mööda :D See, et ta troll on ei tähenda, et ta mingi sitakott on :D Naljakas oleks kui ta tuleks sinna siis kõik oleks reaalselt mingi oioi hakkan paukuma tõmban sisse aga kui reaalselt näeks teda oleks te vait :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ommik, päris hea uni oli. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tegin kella 2ni progal ül tänaseks, et näitan ette ja saan esimese hinde kuid ei jõudnud kooli ja sai kergelt 3ni sleepitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma läksin kell 5 magama, ärkasin kell 13.07


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Türi kus on lumesadu.. Ja ma pean oma suve slikkidega veel trenni sõitma.. eeeelagguuuu taaalllinnnn


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Türil ilus ilm ju, valget löga sajab usinalt, hea, et ma välja ei pea minema enne esmaspäeva. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Türil ilus ilm ju, valget löga sajab usinalt, hea, et ma välja ei pea minema enne esmaspäeva. :D

 

Tallinnas ikka väga meeletu sadu..


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jube ilm, läksin suitsule rõdule aga rõdul oli aken lahti jäänud ning kogu põrand oli lund täis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1.5h pärast World SnG master turniirile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei näita väga :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krt Tartus küll midagi ei saja :S


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tulen siis mina koju, peolt. Pohmell ikka täies jõus. Tulen siis uksest sisse, toon läppari ja hakkan süüa tegema endale.

Vaatan et kass istub kõrgel ahjuotsas, mind nähes tahtis ta kohe õue saada. Mina pahaaimamatult nagu ikka lasin, ja asusin uuesti süüa tegema. Äki märkasin keset lauda mingit pruuni plõga. Algul mõtlesin, et ehk on ema hommikul kiiruga midagi maha ajanud, kuid ei.

Tegemist oli eheda kassisitaga, mis oli keset söögilauda. Võtan siis mina endale rätikud ja hakkan seda puhastama, endal oksemaik suus ...

Kui sitt ära koristatud, asusin edasi süüa tegema, selle aja peale oli kass juba väljas oma hädal ära käinud, ning hüppas aknaees, et ma teda sisse laseks. EI! Ma sõin viinereid, kanakoibi ja juustu. Kass vahtis vesise näoga pealt. Ja sisse ma ka teda ei lasknud! REVENGE!


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tulen siis mina koju, peolt. Pohmell ikka täies jõus. Tulen siis uksest sisse, toon läppari ja hakkan süüa tegema endale.

Vaatan et kass istub kõrgel ahjuotsas, mind nähes tahtis ta kohe õue saada. Mina pahaaimamatult nagu ikka lasin, ja asusin uuesti süüa tegema. Äki märkasin keset lauda mingit pruuni plõga. Algul mõtlesin, et ehk on ema hommikul kiiruga midagi maha ajanud, kuid ei.

Tegemist oli eheda kassisitaga, mis oli keset söögilauda. Võtan siis mina endale rätikud ja hakkan seda puhastama, endal oksemaik suus ...

Kui sitt ära koristatud, asusin edasi süüa tegema, selle aja peale oli kass juba väljas oma hädal ära käinud, ning hüppas aknaees, et ma teda sisse laseks. EI! Ma sõin viinereid, kanakoibi ja juustu. Kass vahtis vesise näoga pealt. Ja sisse ma ka teda ei lasknud! REVENGE!

 

Epic, literally epic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.