Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Täiesti viinis!

Igakord kui selle jarmo Eesti keele ftpst peale lasen ei lase foorumist välja logida.......

Mis sa sellest siin siis räägid? Vaevalt, et keegi sind siin teemas hakkab aitama. :D Saatnud mulle Pm või siis küsinud seda keelepaketi teemas. Igatahes tee enda history puhtaks, varem pole sellist asja kellelgil olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sa sellest siin siis räägid? Vaevalt, et keegi sind siin teemas hakkab aitama. :D Saatnud mulle Pm või siis küsinud seda keelepaketi teemas. Igatahes tee enda history puhtaks, varem pole sellist asja kellelgil olnud.

 

Ei viitsi jebida.... See tekkib ainult su tõlke int kausta ftp'sse tõstmisega.

Tõlgin ise, osad sõnad vigased sinu versioonil.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kellegil "Kuidas elad Ann?" kokkuvõtet oleks pakkuda? :D

Mul on. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei viitsi jebida.... See tekkib ainult su tõlke int kausta ftp'sse tõstmisega.

Tõlgin ise, osad sõnad vigased sinu versioonil.

Failid pane inc/languages/estonian kausta ning oleks tore kui tooksid need vigased fraasid ka välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No tere, pole ammu näinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuulge kus YELA kadunud on ?

 

UU, igatsesid mind ? Mul on tegemist olnud, sõbra sünnipäeva peale läinud 2 päeva + naise peale aega läind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Milleks sa üldse nutad asja üle mis pole sinu tehtud?

 

Vanasti oli Archlinuxis sinu pakutav varjant üleval ning selle õige autor on Paul.

Osade sõnade ehitus on imelik.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks sa üldse nutad asja üle mis pole sinu tehtud?

 

Vanasti oli Archlinuxis sinu pakutav varjant üleval ning selle õige autor on Paul.

Osade sõnade ehitus on imelik.

Nutan? Pigem üritasin sind aidata, kuna sa ei saanud hakkama. Ma ei olegi öelnud, et see on minu poolt 100% tõlgitud, keelepakett pärineb Veebiabist, kuid seal oli üpris palju vigu sees ning ma täiustasin seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tartus ja võibolla mujalgi oli näha double-rainbowi :D Kahju, et telli kaasas polnud :(


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nutan? Pigem üritasin sind aidata, kuna sa ei saanud hakkama. Ma ei olegi öelnud, et see on minu poolt 100% tõlgitud, keelepakett pärineb Veebiabist, kuid seal oli üpris palju vigu sees ning ma täiustasin seda.

 

Mida pidasid silmas history puhastamise all?

Ilma keelepaketita hakkas nüüd jebima... Sisse ei anna logida, välja ei anna logida ning ACP'sse ei anna logida.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida pidasid silmas history puhastamise all?

Ilma keelepaketita hakkas nüüd jebima... Sisse ei anna logida, välja ei anna logida ning ACP'sse ei anna logida.

Vahest võib tekkida selliseid probleeme, kui näiteks installid uue plugina või kujunduse. Üldjuhul history puhastamine (küpsisefailide jms kustutamine) teeb asja korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.