Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Käisid Silveril külas? :D:D

Ei. :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

" OMAR: Omari kohta on mul kõige raskem kirjutada. Ka tema on väärakas ja veider. Omar on minu kõige parem sõber kuid samas ma vihkan teda hullu pööra. "

 

Tänapäeva 12 aastased. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No sleep = no fun

 

Oleks mul und.

 

 

 

Ma ei saa su mõttemaailmast üldse aru.

Sinu mõttemaailm on lühidalt selline.

 

Härra Keegi: "oww yea panin 4 pudelit laudurit paari semuga kinni"

Härra Sina aga mõtleb peas endamisi: "Pfff 4 laudurit mu perset, pigem 2 pitsi ja lint maas"

 

Kui jutt läheb suurte alkoholikoguste peale siis järeldad sina seda, et mida suurema koguse inimene ütleb, seda väiksem see tegelt on.

Järgmine kord kui nn. "kõikide" kohta rääkima hakkad, siis võiks ikka veidi viisakamalt "ära vajutada".

Ka mina olen mõndadel pidudel korralikult pudelite kallal tinutanud, seega kokku olen per party pannud 0,25L ?

 

17 aastase kohta on sul 13 aastase mõistus.

 

Katsu ainult ära panna nüüd hoiatuse või foorumikeeluga, see on siiski vabateema kus arutelu käib kõigest ning kõigist.

 

 

Saan sust aru,kuid kas sellega peab üldse uhkustama,et ma jõin viina ?


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

TRA NH

 

viisin reedel arvuti puhastusse, ütlesin, et vaja täna juba tagasi, kutt kes töötab seal ütles et saab tehtud.

eile helistasin, vabandas et pole tehtud, ning pidi laupäeval ära tegema, siiamaani pole helistanud.

 

faking tard


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TRA NH

 

viisin reedel arvuti puhastusse, ütlesin, et vaja täna juba tagasi, kutt kes töötab seal ütles et saab tehtud.

eile helistasin, vabandas et pole tehtud, ning pidi laupäeval ära tegema, siiamaani pole helistanud.

 

faking tard

 

Lambifirmade case ;)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuhu sa viisid parandusse ?Mingise firma poolsesse või eraisiku poole?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ennast ka suht häirib, no milleks kõigile vaja pasundada palju jõi keegi. Mingi ilgelt mehelik mees oled kui 4 laudurit ära kaanid ja siis kõigile sellest pasundama tuled?

 

 

Eriti häirib kui mingi 16 aastane, "elukogenud alkohoolik" sellist teemat ajab. (ei mõtle kedagi spetsiifilist selle all, aga tihti nii on)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TRA NH

 

viisin reedel arvuti puhastusse, ütlesin, et vaja täna juba tagasi, kutt kes töötab seal ütles et saab tehtud.

eile helistasin, vabandas et pole tehtud, ning pidi laupäeval ära tegema, siiamaani pole helistanud.

 

faking tard

kuhu sa viisid ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
TRA NH

 

viisin reedel arvuti puhastusse, ütlesin, et vaja täna juba tagasi, kutt kes töötab seal ütles et saab tehtud.

eile helistasin, vabandas et pole tehtud, ning pidi laupäeval ära tegema, siiamaani pole helistanud.

 

faking tard

Miks ise ei puhasta, pole nii raske ju :P


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Lambifirmade case ;)

Kuhu sa viisid parandusse ?Mingise firma poolsesse või eraisiku poole?

kuhu sa viisid ?

 

 

Metsjõe OÜ, Rakveres Tsentrumis, ma seal ennem ka igast asju ostnud ja värki, paljud soovitasid.

 

Miks ise ei puhasta, pole nii raske ju :P

 

pole kunagi puhastanud, ei hakanud jamama ka, garantii veel peal + termogeeli oli vaja vahetada.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Miks ise ei puhasta, pole nii raske ju :P

 

Inimene naudib vaba elu veel, miks kulutada mõttetult sellele aega, kui seda saab keegi teine teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Inimene naudib vaba elu veel, miks kulutada mõttetult sellele aega, kui seda saab keegi teine teha.

 

amen to that!


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Metsjõe OÜ ,olen ise ka käinud ja väga hästi teevad korda.Hind on natukene kallim aga tasub ära ka.

Aga ära vii kunagi,grossi alla ,seal keeravad selle asjanduse jumalast persse kui persse annab keerada.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis statsid peaksdi olema, normaalsel box stakeril? Oleks soovi hakata bottima,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
CB 90+ kindlalt, mingi 97 kuni 103 on neid kõige rohkem. Aga soovitan lasta 113 e. maxed ei ole ühtegi probleemi stake leidmisega ning odds on 50/50.

 

att, str ja deff on 99? Aga väiksemaid on ka? Kus saab treenida kui oled f2p?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.