Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Häirib see, et mingi bs avaldusele saavad kohe kõik moded järsku kiiresti vastatud, aga need mis reaalselt vajaks arvamusi on tühjad. Ei mõista.

 

Kui pead silmas enda avaldust siis küll tuleb ka sinu kord..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no sa võid ju küsida, et tahad minna, gümnaasium ikka veidi viisakam koht, aga ise tead.

ma käin rakvere gümniaasiumis,

See on siis ainuke põhjus? :D Ei näe sellel gümnaasiumil erilist mõtet, kui nüüd aus olla. Tuubid seal päevad läbi ning hariduse omastamise järel, ei oska ikka midagi. Sul on lihtsalt üks paberilipakas, et edasi õppima minna, kuid reaalselt sul ju mingisuguseid oskusi ei ole.

Okei, loomulikult on olemas erandeid, kuid kutsekas õpid kindla eriala ning töökoht on kindlustatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Häirib see, et mingi bs avaldusele saavad kohe kõik moded järsku kiiresti vastatud, aga need mis reaalselt vajaks arvamusi on tühjad. Ei mõista.

 

Debiilsus on oma avaldust teistest esile tõsta kogu aeg. Juhtkond nagu nii näeb su teemat, sa ei pea seda bumpima.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saan ma õigesti aru, et sinuoma on see kõige reaalsem avaldus ?:)

Ei ole, seal on veel mõned kus aktiivsus 0.

Kui pead silmas enda avaldust siis küll tuleb ka sinu kord..

Sama mis ülal.

That's kinda ego.

Miks ego?

Debiilsus on oma avaldust teistest esile tõsta kogu aeg. Juhtkond nagu nii näeb su teemat, sa ei pea seda bumpima.

As you say master.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

As you say master.

 

No offence man, just saying. Ega see ainult sinu kohta ei käi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dubstep, kuidas sa ei mõista? Sa oled juhtkonda solvanud ning loodad eeskujulikuks saada. Vahet ei ole, et sa tegid seda "täis peaga", ole õnnelik, et sul lastakse siin olla, ole sellega rahul, mitte ära taha koguaeg rohkemat.

 

Neile, kes ei tea, millest jutt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dubstep, kuidas sa ei mõista? Sa oled juhtkonda solvanud ning loodad eeskujulikuks saada. Vahet ei ole, et sa tegid seda "täis peaga", ole õnnelik, et sul lastakse siin olla, ole sellega rahul, mitte ära taha koguaeg rohkemat.

 

Neile, kes ei tea, millest jutt

 

ma olen ka õnnelik, et saan siin olla. kui ma siit peaks minema laseksin veenid kaasa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dubstep, kuidas sa ei mõista? Sa oled juhtkonda solvanud ning loodad eeskujulikuks saada. Vahet ei ole, et sa tegid seda "täis peaga", ole õnnelik, et sul lastakse siin olla, ole sellega rahul, mitte ära taha koguaeg rohkemat.

 

Neile, kes ei tea, millest jutt

Agreed.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma olen ka õnnelik, et saan siin olla. kui ma siit peaks minema laseksin veenid kaasa

Ta lihtsalt on jätnud seliise mulje, et ilma Vahvlita ta elada ei suuda. Seda tõestavad tema mitmed "vabandusteemad" ning topeltkasutajad . :sleep:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega vist ju, mul sama teema.

ma olen ka õnnelik, et saan siin olla. kui ma siit peaks minema laseksin veenid kaasa

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Onon, mõni teeb pikemat taustauuringut, ise pole asjaga seotudki kuidagi.

Kougaeg kui oma arvamust avaldad, lendavad mingid 'realistid' peale, kes lähtuvad ainult ajaloost ja faktidest.

 

NO mina ka näiteks mõnele avalduses ei vasta, sest ei ole kindlal seisukohal. Aga usu mind, see bumpimine ei aita kuidagi kaasa. Kui märganud ei ole, siis tavaliselt Henry võtab mingi hetk kõik aktiivsed avaldused ja teeb ühe hetkega kõik otsused ära ja seda hetke sa praegu ootama peadki...

 

//realist- Mul sama probleem praegu. Nii ära harjunud selle jalkaga juba, et ei oskagi nüüd olla..

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õues vähe kena ilm. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
NO mina ka näiteks mõnele avalduses ei vasta, sest ei ole kindlal seisukohal. Aga usu mind, see bumpimine ei aita kuidagi kaasa. Kui märganud ei ole, siis tavaliselt Henry võtab mingi hetk kõik aktiivsed avaldused ja teeb ühe hetkega kõik otsused ära ja seda hetke sa praegu ootama peadki...

 

//realist- Mul sama probleem praegu. Nii ära harjunud selle jalkaga juba, et ei oskagi nüüd olla..

Nojah, mis siis ikka. Las jääb too teema kuskile sügavustesse, kust ehk kunagi raatsib Henry üle tšekata. :P


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega igaüks teeb oma mineviku ise ning seda hiljem raske kustutada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tra see uus msn ......

 

sa saad selle vana tagasi kergelt :D

 

uninstalli see 2011, lae 2009 ja compatibility vms see pane windows xp sp3


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rand tehtud, nüüd jalkat :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.