Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mõtetu tont on, passid 24/7 vahvlis.

Kui n2psteril poleks seda avatari olnud,siis ma usun et sa ei teaks sellise avatari olemasolu.

Ja see nn restaureerimis blogi pole ka suur asi, see liivapaberiga nühkimine pole mingisugune raske ettevõtmine, mida teistele siia panna.

 

 

Lihtsalt avaldasin arvamust, ära pikka viha pea :)

 

Ei, ma ei pea sinu peale viha. Ma ei nühi ainult liivapaberiga toole, kuidagi peab ju eelmise laki kihi maha ka saama ning peale seda lakin uuesti üle.

Uksel võtsin värvi maha kuumapuhuriga ja siis lihvisin.

 

Kuna tööd on pooleli, siis sulle võib tunduda, et ma ainult lihvin neid.

 

Väga hea arvamus, aga selle oleksid võinud mu teema alla postitada.

 

Kordan veel, mul ei ole mingisuguseid kokkupuuteid eelnevalt restaureerimisega ja teen seda kõige vabast ajast.

 

 

Mis puutub nüüd 24/7 foorumis olemisse siis see on küll vale, nimelt kes neid toole siis lihvib kui ma 24/7 foorumis olen? :laugh:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vabateemasse ei saa vaadatagi kui jälle mõni tard siin targutab, kopa viskab ette juba.

Piisav selgitus miks eeskujulikel oma foorum on.

 

Just, eeskujulike vabateemaga ikka seda urgast siin võrrelda ei anna. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu restaureerimis blogi on ju täpselt samasuguse põhimõttega nagu kunstinurgad siin foorumis. Jah, minu blogi on nõme ja igav, aga ma ju alles harjutan, sest kust ma ikka õpin kui ise ei ürita. Nendele kellele minu blogi ei meeldi tehku ise paremini ja nautigu. Mina teen aga nii kuidas oskan ja tahan :laugh:

 

Parandage mind kui ma midagi valesti ütlesin :smile:

 

// Jalka mäng täitsa hea...


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu restaureerimis blogi on ju täpselt samasuguse põhimõttega nagu kunstinurgad siin foorumis. Jah, minu blogi on nõme ja igav, aga ma ju alles harjutan, sest kust ma ikka õpin kui ise ei ürita. Nendele kellele minu blogi ei meeldi tehku ise paremini ja nautigu. Mina teen aga nii kuidas oskan ja tahan :laugh:

 

Parandage mind kui ma midagi valesti ütlesin :smile:

 

// Jalka mäng täitsa hea...

 

Su jutt on kahtlane pidevalt ausaltöldes, no offence still. :D


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah oli väärt ning hea skiller ma parandan sind sellega, et kui mingiks targutamiseks siin vabateemas uuesti läheb siis lahendage see PMis.

 

Ma loodan, et järgnevaid targutamisi lihtsalt ei tule või kui tuleb siis ignoreerin.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iga kord, kui keegi kritiseerib, lükkad teema kinni?

 

Ei lükka igakord teemat kinni, loomulikult on kriitika hea, aga siis ei ole sellel mingit mõtet. Sina rääkisid normaalselt, et spoon peale ja puha, vot selline jutt on normaalne, mitte, et ainult küürid ja lihvid seal :smile:

 

 

// Vahetame teemat , räägime näiteks jalgpallist, õllest, naistest või ükskõik millest muust :laugh:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lähme nüüd teist teemat.

Et keegi homme lõpetab ka? Absull ei viitsi seal ees seista. Klouni tunne tekib.

Aga õnneks on vanajumal loonud julgusejoogi :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.