Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Pigem ma arvan, et võis selle taga olla Dumby. Ehk tahtis Amichie nime mustata. Miks? Nimelt sellepärast mustata, et Amichie kullaostjad Dumby juurde jookseksid, Dumbyl suurem kasu. Ma ei süüdista otseselt, kuid see on minu arvamus.

 

Aga ta oleks varem või hiljem vahele jäänd ning siis oleks tal rsgp äriga kõik olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga ta oleks varem või hiljem vahele jäänd ning siis oleks tal rsgp äriga kõik olnud.

 

Ja oletan, et ta võis nii naiivne olla arvates, et ei jää vahele.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja oletan, et ta võis nii naiivne olla arvates, et ei jää vahele.

 

Dumby oli jah siuke suhteliselt naiivne. Just selles suhtes, et ta arvas, et ta ei kaota oma adminit kuidagi ja teeb mis tahab. Henry näitas kes on boss ja äkki vihastaski. Üldse ta oli kuidagi väga imelik kuju. Aga korralik müsteerium ikkagi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja oletan, et ta võis nii naiivne olla arvates, et ei jää vahele.

 

Njah, seda küll.

 

Minul pole Dumby vastu midagi, täitsa normaalne inimene.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Njah, seda küll.

 

Minul pole Dumby vastu midagi, täitsa normaalne inimene.

 

Minule on temast küll halb mulje jäänud.Natuke üleolev suhtumine teise suhtes. Minu diagnooos on http://et.wikipedia.org/wiki/Nartsissism


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minule on temast küll halb mulje jäänud.Natuke üleolev suhtumine teise suhtes. Minu diagnooos on http://et.wikipedia.org/wiki/Nartsissism

 

Nartsissistlik isiksushäire pigem. Kuid pean nõustuma sinuga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuidas saab trade limiti suuremaks? up to 10m?

 

Pead queste tegema või kui tahad raha üle kantida siis mine tapa clan warsis ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugesin kõik lehed läbi mis oli kirjutatud kahe päeva jooksul.

Väga naljakas lihtsalt.Siis kui Dumby oli administraator mitte keegi pole sittagi rääkinud siin foorumis tema kohta halba nii kui jama tuli (pole kindel, et see oli just tema) kohe kõik tulevad kommenteerima.

Tahaks näha mis rahvas hakkab rääkima siis kui asi saab lahendatud, tema polnud süüdi ja saab uuesti kasvõi modeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lugesin kõik lehed läbi mis oli kirjutatud kahe päeva jooksul.

Väga naljakas lihtsalt.Siis kui Dumby oli administraator mitte keegi pole sittagi rääkinud siin foorumis tema kohta halba nii kui jama tuli (pole kindel, et see oli just tema) kohe kõik tulevad kommenteerima.

Tahaks näha mis rahvas hakkab rääkima siis kui asi saab lahendatud, tema polnud süüdi ja saab uuesti kasvõi modeks.

 

Mina nii kindel poleks selles. :)

Sõdisin päris kõvasti temaga kunagi. Kes otsib see leiab. Otsi see teema üles ja muudad oma arvamust.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lugesin kõik lehed läbi mis oli kirjutatud kahe päeva jooksul.

Väga naljakas lihtsalt.Siis kui Dumby oli administraator mitte keegi pole sittagi rääkinud siin foorumis tema kohta halba nii kui jama tuli (pole kindel, et see oli just tema) kohe kõik tulevad kommenteerima.

Tahaks näha mis rahvas hakkab rääkima siis kui asi saab lahendatud, tema polnud süüdi ja saab uuesti kasvõi modeks.

zuurik paraku on siin kõik üli kahepalgelised inimesed. Pole miskit teha.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Zuurik vaidlen kõvasti vastu. Dumbyst oli lausa teema, inimesed kirusid ja tahtsid teda positsioonilt ära. Üldse väga paljud ei sallinud teda. Lihtsalt, kaua sa ikka kaebad, kui tulemust ei ole. Foorumlased väsisid ära ja jätsid rahule ta.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Zuurik vaidlen kõvasti vastu. Dumbyst oli lausa teema, inimesed kirusid ja tahtsid teda positsioonilt ära. Üldse väga paljud ei sallinud teda. Lihtsalt, kaua sa ikka kaebad, kui tulemust ei ole. Foorumlased väsisid ära ja jätsid rahule ta.

 

Tore, kui keegi mäletab. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tore, kui keegi mäletab. :D

 

Ma arvan, et seda mäletavad paljud, aga jah kasu sellest ei olnud.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
zuurik paraku on siin kõik üli kahepalgelised inimesed. Pole miskit teha.

 

Kõik? Ära hinda nüüd üle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tore, kui keegi mäletab. :D

 

Tõsine draama oli ikka küll. Ma nii üritasin, et ta oma positsioonilt kukuks, aga ei õnnestunud. Me olime tõsised haterid dumbyga oma vahel. :D Tuhandeid sõnu vahendasime msnis, lihtsalt mölisesime. Mulle ei mahtunud pähe see, et ta bannib neid keda ta ei salli niisama. Nagu tol hetkel oli, üks vend ei uskunud msnis, et ta dumby on. Sai selle eest 7 päeva banni, kui tõestust. Aga viimasel ajal pole temaga tüli norinud. Mind korduvalt banninud küll no reason ja ärikeelu embleemi pannud, aga see selleks. Temaga pole mõtet tülli minna, jäädki tülitsema. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Zuurik vaidlen kõvasti vastu. Dumbyst oli lausa teema, inimesed kirusid ja tahtsid teda positsioonilt ära. Üldse väga paljud ei sallinud teda. Lihtsalt, kaua sa ikka kaebad, kui tulemust ei ole. Foorumlased väsisid ära ja jätsid rahule ta.

 

Ega ma väga kõike siin nii pingeliselt ei otsi ega uuri seepärast kirjutasingi.(ei teadnud selle kohta)

Muidugi ma ei öelnud seda kõikide kohta aga mõndade kohta küll.Kes nii väga üritasid pugeda (tegid seda ka) ning praegu räägivad tema kohta nii.

Ei hakka nimesi nimetama, eks see teab kellest jutt on.

Ise olen temaga tehinguid teinud ja polnud probleeme.

Ta oleks võinud iga kell ülelasta kuna vähesed teevad/teeksid pscreenshote convist/tehingust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
f2p

 

asddddddd

 

Clan wars on f2p ka. Googelda veits ja leiad üles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.