Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Amichie võib ju ükskõik mida öelda, tema võiks ka täiesti vabalt selle pettuse taga olla. Vaevalt, et see nüüd Dumby oli, tal on üle 3000 tehingu ja ma ei usu, et ta hakkab seda 365m pärast ära rikkuma.

Ragnar vaevalt seda tegi, sest ta on sellejaoks liiga hea inimene.

Amichie - võib täiesti vabalt olla selle taga ise ja väita, et konto hackiti ära.

Hacker - Selle taga võib olla ka keegi kes parooli lihtsalt ära arvas või siis kuidagi pahatahlikult enda valdusesse konto sai.

 

// See on minu arvamust, ma ei süüdista kedagi.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Amichie võib ju ükskõik mida öelda, tema võiks ka täiesti vabalt selle pettuse taga olla. Vaevalt, et see nüüd Dumby oli, tal on üle 3000 tehingu ja ma ei usu, et ta hakkab seda 365m pärast ära rikkuma.

Ragnar vaevalt seda tegi, sest ta on sellejaoks liiga hea inimene.

Amichie - võib täiesti vabalt olla selle taga ise ja väita, et konto hackiti ära.

Hacker - Selle taga võib olla ka keegi kes parooli lihtsalt ära arvas või siis kuidagi pahatahlikult enda valdusesse konto sai.

 

// See on minu arvamust, ma ei süüdista kedagi.

No Yepil oli ka tohhuja neid tehinguid aga näe ...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Amichie võib ju ükskõik mida öelda, tema võiks ka täiesti vabalt selle pettuse taga olla. Vaevalt, et see nüüd Dumby oli, tal on üle 3000 tehingu ja ma ei usu, et ta hakkab seda 365m pärast ära rikkuma.

Just sellepärast äkki tegigi nii, et kõik arvavad, et ta nii väikese summa pärast ei viitsi jamada. -Yep-i teema tuleb kohe meelde...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Amichie võib ju ükskõik mida öelda, tema võiks ka täiesti vabalt selle pettuse taga olla. Vaevalt, et see nüüd Dumby oli, tal on üle 3000 tehingu ja ma ei usu, et ta hakkab seda 365m pärast ära rikkuma.

Ragnar vaevalt seda tegi, sest ta on sellejaoks liiga hea inimene.

Amichie - võib täiesti vabalt olla selle taga ise ja väita, et konto hackiti ära.

Hacker - Selle taga võib olla ka keegi kes parooli lihtsalt ära arvas või siis kuidagi pahatahlikult enda valdusesse konto sai.

 

// See on minu arvamust, ma ei süüdista kedagi.

 

Pean nõustuma. 300m on Dumby jaoks liiga labane ja Ragnar ei scammiks kedagi kunagi. Mõlemal on olnud võimalusi lasta üle kordades suuremaid summasid. Mis puudutab Yepi, siis 300m ei ole võrdne 6000m.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
shot_11062012_150452.png

b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Just sellepärast äkki tegigi nii, et kõik arvavad, et ta nii väikese summa pärast ei viitsi jamada. -Yep-i teema tuleb kohe meelde...

 

Kusjuures mul endal jooksis ka see mõte peast läbi + keegi rääkis vahvli chatis, et Dumby tahtis Amachiele käru keerata.

-Yep' on täiesti harilik sõltlane, kes ennast võlgadesse mängis. Võlad kuhjusid ja eks ta lõi käega kogu sellele teemale.

 

Loodan, et saame varsti teada kes see salajane pettur meil siin on :smile:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pean nõustuma. 300m on Dumby jaoks liiga labane ja Ragnar ei scammiks kedagi kunagi. Mõlemal on olnud võimalusi lasta üle kordades suuremaid summasid. Mis puudutab Yepi, siis 300m ei ole võrdne 6000m.

 

Kui Dumby oleks tahtnud scämmida siis oleks ta saanud ulme summasid scämmida..

Vaevalt et 300m pärast oma nime hakkab määrima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Alatu vale ! 345m :D

 

Ohh kurja, edastan siin vale informatsiooni. :D

 

Minu arvamus on selline, et kui scammi eesmärk oleks olnud raha teenida, siis oleks see summa PALJU suurem olnud mida scammida. See 345M on täiesti naeruväärne summa miks oma nime mustata. Eesmärk oli ilmselt Amichie nime mustamine. Kes iganes selle taga oli. Seda arvan mina, muidugi võime arvata mida tahes. Äkki Sten või Ragnar said kurjaks, et Adminid pole? Noo väga kahtlen, aga mine tea. Tegelikult polegi mõtet siin midagi eriti arvata. Sten ja Rangar võiksid ka kuidagi end kaitsta.

 

Kui Dumby oleks tahtnud scämmida siis oleks ta saanud ulme summasid scämmida..

 

Täpselt, see oleks loogiline.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
shot_11062012_150452.png

 

 

Shut up and send me link :love:

 

Ohh kurja, edastan siin vale informatsiooni. :D

 

Minu arvamus on selline, et kui scammi eesmärk oleks olnud raha teenida, siis oleks see summa PALJU suurem olnud mida scammida. See 345M on täiesti naeruväärne summa miks oma nime mustata. Eesmärk oli ilmselt Amichie nime mustamine. Kes iganes selle taga oli. Seda arvan mina, muidugi võime arvata mida tahes. Äkki Sten või Ragnar said kurjaks, et Adminid pole? Noo väga kahtlen, aga mine tea. Tegelikult polegi mõtet siin midagi eriti arvata. Sten ja Rangar võiksid ka kuidagi end kaitsta.

 

 

 

Täpselt, see oleks loogiline.

 

Ragnar oli eile päeval hansapäevadel, dumby kohta ei oska midagi kosta.

 

 

/// http://howsecureismypassword.net/ - Siin saate oma parooli tugevust kontrollida

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida?! Ma just taipasin...

Selle kõige taga on

LÖÖGIRÜHM!

 

Või teevad meile juhtkonnaga jälle nalja, et näha meie reaktsiooni, nagu Martin ja Erik kunagi tegid. Aga ei usu, nii ei saa mängida. Eriku ja Martini puhul oli see, et mõlemal oli suht savi kõigest. IMO.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Shut up and send me link :love:

 

Ragnar oli eile päeval hansapäevadel, dumby kohta ei oska midagi kosta.

 

Ragnar oli väljas jah ning minu teada oli Sten ka päev otsa ära. Kui Amichie kasutajalt scammiti, siis on veidi labane Cmxz1 ja Dumbyt bannida (viitab rohkem sellele, et nemad kaks on süüdi, kuigi nad polnud tol hetkel seeski). Amichie võiks ise välja uurida, kes tema kasutaja parooli sai.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pean nõustuma. 300m on Dumby jaoks liiga labane ja Ragnar ei scammiks kedagi kunagi. Mõlemal on olnud võimalusi lasta üle kordades suuremaid summasid. Mis puudutab Yepi, siis 300m ei ole võrdne 6000m.

 

Samamoodi on 300m labane Amichiele. Seega ei saa nii võtta.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ohh kurja, edastan siin vale informatsiooni. :D

 

Minu arvamus on selline, et kui scammi eesmärk oleks olnud raha teenida, siis oleks see summa PALJU suurem olnud mida scammida. See 345M on täiesti naeruväärne summa miks oma nime mustata. Eesmärk oli ilmselt Amichie nime mustamine. Kes iganes selle taga oli. Seda arvan mina, muidugi võime arvata mida tahes. Äkki Sten või Ragnar said kurjaks, et Adminid pole? Noo väga kahtlen, aga mine tea. Tegelikult polegi mõtet siin midagi eriti arvata. Sten ja Rangar võiksid ka kuidagi end kaitsta.

 

 

Kindlasti ei olnud plaan minuga lõpetada ega naljalt mulle kohe ban peale ei tõmmatud, aga tänu vahvli chat süsteemile sain kohe moderaatoritega jutule ja edasi lahenes asi kiirelt.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

It would take a desktop PC

About 10 days

to crack your password

 

 

// time to change password :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eelmise parooliga oli siuke tulemus:

It would take a desktop PC

0.001827904 seconds

 

Uuega selline:

password.png

 

16 aastat olen safe siis. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mnjh, kui sa just väga õnnelik hacker ei ole ja esimese 5 korraga ei arva ära siis eriti vahet ei ole.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://makemeapassword.net/ - Siin saate endale parooli teha, et vältida järgmise konto hackimist.

 

"Enveloped Toilet-table"

 

It would take a desktop PC

About 459 septillion years

to crack your password


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.