Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Valuus pohmakas. Valusalt tore on joobes lubadeta kaine ketas olla. :D Mängisime bailat hullult, omanik oli nii perses omadega, et ei saanud kottigi aru. Teisi ma rooli ei usaldanud ja teda ma ei lasknud, seega läksin ise. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas tegemist on komöödiaga? On ka hea film? :)

 

tööl istud vahvlis ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

mingi vana juba treffnerist uhkustab et sai 100 punkti. :D

 

igatahes, ma tean, et üks lennust tüdruk sai 89 punkti, mu vana klassiõde, pole paha.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Valuus pohmakas. Valusalt tore on joobes lubadeta kaine ketas olla. :D Mängisime bailat hullult, omanik oli nii perses omadega, et ei saanud kottigi aru. Teisi ma rooli ei usaldanud ja teda ma ei lasknud, seega läksin ise. :D

 

Ei üli kõva, semud ka täna öösel hakkasid jooma. Üks neist istub haiglas nüüd tõsiste vigastustega. Pühkis oma näo asfaldisse ära. Joome veel ja sõidame masinatega, väga õige mõte. Fuck ma olen nii mad, türa kes siukse lolluse peale üldse tuleks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ta poes töötab või mingi operaator, sis miks mitte ju ?

 

Kes tööl on?

 

Ei üli kõva, semud ka täna öösel hakkasid jooma. Üks neist istub haiglas nüüd tõsiste vigastustega. Pühkis oma näo asfaldisse ära. Joome veel ja sõidame masinatega, väga õige mõte. Fuck ma olen nii mad, türa kes siukse lolluse peale üldse tuleks.

 

Jah, joomine joomiseks aga täis peaga ei tohiks autot küll puutuda, sellega sead enda kui ka teiste elud ohtu ja kui midagi peaks juhtuma siis istud selle lolli teo pärast vanglas ja elu rikutud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kes tööl on?

 

 

 

Jah, joomine joomiseks aga täis peaga ei tohiks autot küll puutuda, sellega sead enda kui ka teiste elud ohtu ja kui midagi peaks juhtuma siis istud selle lolli teo pärast vanglas ja elu rikutud..

 

Seda minagi, mul läks tuju nüüd täiesti nulli. Ma ei tea lihtsalt mida teha. Atvga pani matsu muidu. Üle lenksu pika lennuga asfaldisse.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda minagi, mul läks tuju nüüd täiesti nulli. Ma ei tea lihtsalt mida teha. Atvga pani matsu muidu. Üle lenksu pika lennuga asfaldisse.

 

Njaa. Ma võin täispeaga siin alevi vahel sõita, see ei tähenda, et ma eludega riskiks. Ma sõidan vastutustundlikult, mitte ei anna torust nii tulla kuidas saab. 2 käiguga tühipööretel tiksub ja vsjo.-


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Njaa. Ma võin täispeaga siin alevi vahel sõita, see ei tähenda, et ma eludega riskiks. Ma sõidan vastutustundlikult, mitte ei anna torust nii tulla kuidas saab. 2 käiguga tühipööretel tiksub ja vsjo.-

 

Ma räägin kui peaks midagi juhtuma nt mõni õnnetus, kus keegi saab surma või raskelt viga..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
N2pster sai owni. :D

 

Ya, läksin pigem magama kui jään ootama

 

http://www.youtube.com/watch?v=6fDtoJHvaRo

 

going live, 'ard

Muudetud liikme akron pls'i poolt

formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui roolijoodikute teemaks läks, ütleks ka enda arvamuse: Selles suhtes, et keegi joobega kunagi autorooli EI ISTU ja sõida, vot seda ma ei usu, statistika juba näitab midagi muud, kuid täis peaga kuskil Tallinna vahet kiirendada, no vot see on teine asi.

Nagu sugulane ütles, et kui tahad kiirendada, siis pane rahad kokku ja mine Saksamaa kiirteedele ja anna gaasi nii kuis torust tuleb. Muidugi purjuspäi rooli istujaid ma ei poolda, kuid siin tuleb mängu faktor - milline on joove?

-----------------------

Midagi alkosõpradele ka:

Eile jäägerit ja LV segamini, väga hea hommik oli kusjuures, kiidan jäägerit! Üle pika aja oli täiesti värske ja mõnus hommik. Sellessuhtes, et kindlasti jooks edaspidi, kuid vaid rulli oleks selle alla matta.

-----------------------

Midagi põhikoolilõpetajatele/kutseõppe õppuritele:

Kuhu plaan edasi minna, mõtlen siis just kutsekooli? Tõenäoliselt ajan ise ka uuesti saba taha kuskile, eih viitsi mina noortega võidu võtta matemaatika eksamil... katseeksam oli juba paras pähkel, mis see riigieksam olla võib o.o


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mind ei huvita ausalt öelda ükski vabandus täis peaga sõitmiseks. Sõida kui ""KORRALIKULT"" sa tahad. Kõik nad räägivad , et sõidavad korralikult aga millegipärast saab üle nädala keegi surma.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eriti hea. Pakutakse praegu, et läheks Elvasse rannapeole. Piletit ja transport kõik tehakse välja. Selg ikka nii valus, et ei tea kas raatsin minna. Ja selg on rängalt valus.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
anna pilet mulle, kurat võtaks.

Räägi Oleviga:D

Poeb mulle praegu, et läheks. Ütleb, et valuvaigistid sisse ja asi käib kah. Ma vaatan võib-olla kannatan ära ja rooman mingi kell 12 öösel kohale ikka.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mind ei huvita ausalt öelda ükski vabandus täis peaga sõitmiseks. Sõida kui ""KORRALIKULT"" sa tahad. Kõik nad räägivad , et sõidavad korralikult aga millegipärast saab üle nädala keegi surma.

 

Hm, kust su info pärineb? Need kes purjuspeaga kihutavad, need teevad seda ka kainelt. Õnnetused tulevadki sellest, et ei reageerita enam nii kiirelt. Joobunult annab ikka vägagi mõistlikult sõita, kõik on inimeses endas kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hm, kust su info pärineb? Need kes purjuspeaga kihutavad, need teevad seda ka kainelt. Õnnetused tulevadki sellest, et ei reageerita enam nii kiirelt. Joobunult annab ikka vägagi mõistlikult sõita, kõik on inimeses endas kinni.

Jep, kui inimene sõidab üksi sis sõidab ilusti, aga kui teised ka sis tahab ikka näidata kui kõva vend ma olen!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Jep, kui inimene sõidab üksi sis sõidab ilusti, aga kui teised ka sis tahab ikka näidata kui kõva vend ma olen!

 

Ja siis sõidab üksi kellegi surnuks. Joobes juhtidele tuleks enne sõitmist paar korda kirve tagumise osaga äsada, siis mõelgu uuesti kas tasub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kumb oli enne, kas kana või muna?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muna, kuna kana arenes loomadest/lindudest kes munesid.

Okey!

Portugal või Saksamaa?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.