Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Korralik jutt ikka :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa aru inimestest... lendate kohe kaela, kui keegi midagi jagab. Räägite siin vabateemast kõigest ja kui ma ütleksin, et ostsin näiteks kasti õlle, mis ei ole absoluutselt midagi erilist, siis lendaks kohe jõmmid peale "cool story bro, kõva mees". Mulle jääb mulje, et te pole kunagi kasti ostnud ega alkohooli tarbind, kui see nii big diil on.

 

Ma ei kaitse Armageddoni, räägin üldiselt. Täis peaga lolli mängima pole mõtet tulla, aga sellise asja pärast niimoodi kaela lennata on küll lamp. Muidugi see ei õigusta tema lapsikut käitumist.

 

Just saying, suht lame lihtsalt.

 

Sinu jutust järeldan, et igaüks võiks enamvähem kirjutada vabateemas: "ou teate tra ma jumala putsis, võtsin kast viina", arvad et see on ikka nii, eriti kui veel kandideerib eeskujulikuks?

 

Selle peale ütleksin, et on ka teisi võimalusi tähelepanu võita, mitte marki maha tehes!

 

Ei pea foorumites "kõva" meest mängima!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui see nii "big diil" pole , siis ei ole vaja ju ässama tulla foorumisse

Ise imestan , et siin foorumis palju piiravaid reegleid , aga tsensuuti kohta pole midagi.

Aga eks eestlane ei oskagi ilma "türa , putsi , vittu" rääkida...


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sinu jutust järeldan, et igaüks võiks enamvähem kirjutada vabateemas: "ou teate tra ma jumala putsis, võtsin kast viina", arvad et see on ikka nii, eriti kui veel kandideerib eeskujulikuks?

 

Selle peale ütleksin, et on ka teisi võimalusi tähelepanu võita, mitte marki maha tehes!

 

Ei pea foorumites "kõva" meest mängima!

 

Ei noo kui sa sedasi ütled, see on juba teine asi. Aga siin öeldud ka, et umbes "Ohh hea õlle juua ja pokkerit pelada, tõin poest just paar õlle" - mitte just täpselt nii, aga umbes näitena. Ja kohe tuleb, aa kõve mees ikka, mõttetu wannabe. Karta on, et kui mingi siukse jutuga nagu "ou teate tra ma jumala putsis, võtsin kast viina" keegi platsi lendab, siis on see ilmselge tähelepanu puudusega vend. Aga tuleb ka mõelda nii, et kõik ei ole wannabe'd ja ei ole mõtet kohe peale lennata.

 

Kui see nii "big diil" pole , siis ei ole vaja ju ässama tulla foorumisse

Ise imestan , et siin foorumis palju piiravaid reegleid , aga tsensuuti kohta pole midagi.

Aga eks eestlane ei oskagi ilma "türa , putsi , vittu" rääkida...

 

Kuule see ei ole ka big diil palju sa jõukas rinnalt näiteks surud. Ikka jagatakse selliseid asju. Kõike jagatakse siin foorumis. Sa ei hakka mölisema ju, et kõve mees, kui mingi vend 90 rinnalt surub.

 

Türa on eestlaste sidesõna juba. :D

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

-buys more popcorn-


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei noo kui sa sedasi ütled, see on juba teine asi. Aga siin öeldud ka, et umbes "Ohh hea õlle juua ja pokkerit pelada, tõin poest just paar õlle" - mitte just täpselt nii, aga umbes näitena. Ja kohe tuleb, aa kõve mees ikka, mõttetu wannabe. Karta on, et kui mingi siukse jutuga nagu "ou teate tra ma jumala putsis, võtsin kast viina" keegi platsi lendab, siis on see ilmselge tähelepanu puudusega vend. Aga tuleb ka mõelda nii, et kõik ei ole wannabe'd ja ei ole mõtet kohe peale lennata.

 

Nii juhul kui to vend oleks öeldnud "Ohh hea õlle juua ja pokkerit pelada, tõin poest just paar õlle", poleks mul selle vastu midagi olnud aga sa lugesid mida ta kirjutas? Teiseks on tegu vennaga kes saadab isegi modesid musta auku, selline peaks olema bänned!

 

Toon siis uuesti välja:

 

oooooooooooo vittu kui mõnus on juua gini :D

vend tõi 20 0,3L gini, kohe hakkab 5'es minema, mõbus ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Igav on miskil põhjusel, soovitage mõnda head pela.

 

LoL viskas kopa ette? :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toome nüüd kasvõi ühe näite.

 

1 isik saab kapsa pildi postitamise eest nädalaks mute ja teine isik kes saadab korduvalt modesid musta auku ja sõnavara on ma ei oskagi võrrelda kellegagi ning saab 24h bän. Tekib küsimus, et natuke ebaõiglane pole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Toome nüüd kasvõi ühe näite.

 

1 isik saab kapsa pildi postitamise eest nädalaks mute ja teine isik kes saadab korduvalt modesid musta auku ja sõnavara on ma ei oskagi võrrelda kellegagi ning saab 24h bän. Tekib küsimus, et natuke ebaõiglane pole?

 

Sai ju aega juurde.

Armageddon sai natuke pikendust sinu soovil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Toome nüüd kasvõi ühe näite.

 

1 isik saab kapsa pildi postitamise eest nädalaks mute ja teine isik kes saadab korduvalt modesid musta auku ja sõnavara on ma ei oskagi võrrelda kellegagi ning saab 24h bän. Tekib küsimus, et natuke ebaõiglane pole?

 

72h praegu, vaatab mis homme räägib. Panen juurde või ei.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sai ju aega juurde.

 

Jah, peale seda kui Uf0'ga mölises, lisaks on/oli vahvlis veel mitu topeltkontot.

 

72h praegu, vaatab mis homme räägib. Panen juurde või ei.

 

Selge.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Me like

-brings more popcorn-


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Läheks magama ? :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

SANNU! Ma ju ütlesin, et ma ei kaitse teda. :D Sellise idiootsuse eest pangu muidugi banni, aga ma rääkisin üldiselt. Ma mainisin mõlemat fakti. Nii, et ära arva, et ma pooldan seda, et siin debiili tuleks mängida ja uhkust tunda oma ginist.

 

Nüüd panid veel teisi arvama, et ma pooldan sellist idiootsust.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
SANNU! Ma ju ütlesin, et ma ei kaitse teda. :D Sellise idiootsuse eest pangu muidugi banni, aga ma rääkisin üldiselt. Ma mainisin mõlemat fakti. Nii, et ära arva, et ma pooldan seda, et siin debiili tuleks mängida ja uhkust tunda oma ginist.

 

Nüüd panid veel teisi arvama, et ma pooldan sellist idiootsust.

 

Ei, ma ei tahtnud jätta muljet nagu sa kaitseksid teda. Ja mina kirjutasin tema kohta, kuigi mul tavaliselt savi kas teeb enda margi "kõva" meest mängides maha või mitte..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis ta sulle tegi siis ?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis ta sulle tegi siis ?

 

Käisin talle pinda selle tumma värgi pärast päris ja mingi umbes 1,5h pärast ütles, et võttis mul ammu juba tumma embleemi ära ja, et tema läheb nüüd magama. Aga enne kui rääkisime oli vastuseks alati "lol". Lasi mul lampi seal tiksuda, vähemalt temal oli naljakas :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nurusid lahti end eks ? :D

 

Endal pole mitte paskagi teha, kuid magama ei viitsi minna. Tahan homme kelle kaheni magada. Tegelt siuke uni peal :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.