Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ööööööööööd!


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jopp või matt, und ei tule

sama oli -.-

haige asi see kella keeramine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3000pc lol.

 

10.00-ni vaba siis, võinoh, e-õpe. Pildikaart ka lõpuks valmis, lähen kontorisse järgi peale kooli. Finally.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kust persest ma avatari saan muuta?!

 

 

Normaalselt ei oska küsida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene koolipääääv möödus raskelt, tunda andis kella keeramine. Ütlen ausalt ja siira piinlikkusega, et paraku suutsin vahetunnis magama jääda ning ärkasin poole tunni pealt ülesse.

 

Samas ainult kaks kuud veel minna ju, mul reaalselt käia vaid kuu ja seegi on niivõrd-kuivõrd :D

See aasta on nagu sitaks kiirelt kool läinud, nagu WTF, juba läbi? :O

Sooviks nii põhikooli- kui ka gümnaasiumi eksamite sooritajatele edu ja põrumist, mõnus pinge ja koormus on küll, kuid pärast eksamit on küll mõnus tunne, eriti peale matemaatika eksamit, karmimad vennad võtavad peale seda viina, targemad aga õpivad viimaseks eksamiks :P

Rääkige siis ka oma valikeksami valikutest, huvituks just gümnaasiumi omadest, põhikooli valikeksamiks võin tugevalt soovitada ühiskonda, lihtsamat ja loogilisemat eksamit isiklikult pole teinud. Kes on Savisaar/Ansip? Võibolla Narva kodanikud tõesti ei tea, kes need isikud olla võiksid, kuid olen üsna kindel, et nemadki teavad neid isikuid. No ega midagi muud seal eelmise aasta eksamis polnudki, pure logic.

Muudetud liikme Dadec'i poolt

azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esimene koolipääääv möödus raskelt, tunda andis kella keeramine. Ütlen ausalt ja siira piinlikkusega, et paraku suutsin vahetunnis magama jääda ning ärkasin poole tunni pealt ülesse.

 

Samas ainult kaks kuud veel minna ju, mul reaalselt käia vaid kuu ja seegi on niivõrd-kuivõrd :D

See aasta on nagu sitaks kiirelt kool läinud, nagu WTF, juba läbi? :O

Sooviks nii põhikooli- kui ka gümnaasiumi eksamite sooritajatele edu ja põrumist, mõnus pinge ja koormus on küll, kuid pärast eksamit on küll mõnus tunne, eriti peale matemaatika eksamit, karmimad vennad võtavad peale seda viina, targemad aga õpivad viimaseks eksamiks :P

Rääkige siis ka oma valikeksami valikutest, huvituks just gümnaasiumi omadest, põhikooli valikeksamiks võin tugevalt soovitada ühiskonda, lihtsamat ja loogilisemat eksamit isiklikult pole teinud. Kes on Savisaar/Ansip? Võibolla Narva kodanikud tõesti ei tea, kes need isikud olla võiksid, kuid olen üsna kindel, et nemadki teavad neid isikuid. No ega midagi muud seal eelmise aasta eksamis polnudki, pure logic.

VYKK'is kohtume. :flapper:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VYKK'is kohtume. :flapper:

 

:D:D:D, who the fuck knows, maybe we will :D

Ei tegelt kui sõber load ära teeb siis kaalun seda, aga bussidega ma pmst ei viitsi, ma rohkem rongiinimene.

Kuna muidu VYKK'i uus hoone valmis saab? Järgmine õa?


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täna pole terve päeva netti old... Masendav

 

Ilus ilm mis sa siin netis ikka teed :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D:D:D, who the fuck knows, maybe we will :D

Ei tegelt kui sõber load ära teeb siis kaalun seda, aga bussidega ma pmst ei viitsi, ma rohkem rongiinimene.

Kuna muidu VYKK'i uus hoone valmis saab? Järgmine õa?

as far as i know siis jah


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lund tuleb reedel,apppi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.