Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommik,kui paha olla:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ongi, kõik kes mingi järsemad kriminaalid, vaatad jälle, mingi vene nimega..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks mõned eesti venelased on ka normaalsed :P Endal ka palju sõpru venelasi.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
juua ei oska jah? :D

 

Ei oska jh:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
omg, ja mis sest et venelane? Haige lohh oled ikka. Ära warni, kuna see on nii lihtsalt :)

 

RiP

 

Sellepärast, et need Eestis elavad venelased on parajad debiilikud. Sõima mind kuidas tahad, aga minu arvamus jääb selliseks. Minu meelest võiksid kõik need Venelased, kes pätid on, Eestis ära surra.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellepärast, et need Eestis elavad venelased on parajad debiilikud. Sõima mind kuidas tahad, aga minu arvamus jääb selliseks. Minu meelest võiksid kõik need Venelased, kes pätid on, Eestis ära surra.

 

Kust sa tead, et see vend oli pätt? No ma ei tea kus kohas sa elad, kuid Tallinnas on kõik korras. Vbla jah, kuskil Lasnas või nii neid leidub, kuid on ju ka eestlasi, kes on pätid. Endal on päris palju tuttavaid venelasi, kes elavad siin ja räägivad puhtalt eesti keelt, jumala muhedad vanad on. Aga jah, eks eestlased, kes elavad ei tea kus( loe maal ) ei teagi mis reaalselt toimub. :D Aga noh las see olla siis sinu arvamus, kuna see vast eriti kedagi ei koti..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Eks värdjaid ole nii eestlaste kui eesti-venelaste seas ja samuti ka normaalseid ja väga chille inimesi, tundub mulle, et meediale meeldibki kajastada just eesti-venelaste tegemisi rohkem, seetõttu on jäänud ka mulje, et kõiges halvas on just nemad süüdi. Sama on IMO BMW mahategemisega, avariisid juhtub igasugu autodega ja mitte ainult BMWga aga noh, esikaantel on ikka kuidas juuri ja vladislav oma bmwga vastu posti surnuks sõitsid, sest eks see müüb ja sealt ole tulnud ka BMW halb kuulsus, kuigi ega auto pole halb ja milleski süüdi, juhid on. minu arust on kõik tasakaalus aga meedia kajastab lihtsalt ühte kaalukaussi rohkem kui teist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu meelest võiksid kõik need kes pätid on ära surra.

Nii oleks vist õigem:D. Vahet pole kas sult varastab eestlane või venelane. Pätt on pätt...

Minu arust on kõik tasakaalus aga meedia kajastab lihtsalt ühte kaalukaussi rohkem kui teist.

Täpselt nii ongi... Venelased ajalehes on nagu tissid Elu24-jas.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust sa tead, et see vend oli pätt? No ma ei tea kus kohas sa elad, kuid Tallinnas on kõik korras. Vbla jah, kuskil Lasnas või nii neid leidub, kuid on ju ka eestlasi, kes on pätid. Endal on päris palju tuttavaid venelasi, kes elavad siin ja räägivad puhtalt eesti keelt, jumala muhedad vanad on. Aga jah, eks eestlased, kes elavad ei tea kus( loe maal ) ei teagi mis reaalselt toimub. :D Aga noh las see olla siis sinu arvamus, kuna see vast eriti kedagi ei koti..

 

Tallinnas kõik korras? Igalpool poodides müüjad ei oska õigesti eesti keeltki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks värdjaid ole nii eestlaste kui eesti-venelaste seas ja samuti ka normaalseid ja väga chille inimesi, tundub mulle, et meediale meeldibki kajastada just eesti-venelaste tegemisi rohkem, seetõttu on jäänud ka mulje, et kõiges halvas on just nemad süüdi. Sama on IMO BMW mahategemisega, avariisid juhtub igasugu autodega ja mitte ainult BMWga aga noh, esikaantel on ikka kuidas juuri ja vladislav oma bmwga vastu posti surnuks sõitsid, sest eks see müüb ja sealt ole tulnud ka BMW halb kuulsus, kuigi ega auto pole halb ja milleski süüdi, juhid on. minu arust on kõik tasakaalus aga meedia kajastab lihtsalt ühte kaalukaussi rohkem kui teist.

 

100% nõus sinuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega neid pätte on igast rahvusest, ei ole ainult venelased. Eestlased lasevad mujal maailmas sama moodi.

Narkomuulad, juveelivargad, narkarid, lihtsalt kaabakad :D

Ega eestlased ei ole ka heas nimekirjas mujal maailmas.

 

Tallinnas kõik korras? Igalpool poodides müüjad ei oska õigesti eesti keeltki.

Üldiselt kohtades, kus venelased on ülekaalus on jah selline probleem. Ja väiksemates poodides nagu Säästu, Maxima, Grossi. Suuremates poodides on nõue, et peab oskama eesti keelt.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega neid pätte on igast rahvusest, ei ole ainult venelased. Eestlased lasevad mujal maailmas sama moodi.

Narkomuulad, juveelivargad, narkarid, lihtsalt kaabakad :D

Ega eestlased ei ole ka heas nimekirjas mujal maailmas.

Imelik on see, et valdav enamus maailmast ei teagi eesti kohta midagi, aga seda teavad kõik, et me hullud kaabakad ja pätid oleme. Suht ajakirjanduse pastakast imetud jutt. Ma arvan, et kui sa näiteks Saksamaale lähed mingisugusesse suvalisse kohta ja küsid neilt eestlaste kohta, siis nad ei oska sulle muud vastata, et see mingi nõukogude liidu riik on..

Mingi paar välismaalast, kes on eetrisse pääsenud ei tähenda seda, et meie kohta nii nüüd kõik arvavad. Ida-Eurooplaste kohta arvatakse üldiselt, et need pätid ja sinna seltsi kuulume me tõesti.

Need, kes eestlaste kohta räägivad nii on tavaliselt mingid politseitöötajad, kes asjast ka midagi teavad, kuid lihtinimene ei tea eestlaste kohta mitte midagi v.a soomlased.

Olen kuulnud si*aks seda, et arvatakse, et Eesti on linn Venemaal.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.