Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin
Õlled* :D

 

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/3220586_700b.jpg

 

Ei oska Vahvlis suurt pilti panna :D

 

Mulle eesti keele reeglid ei kehti juba ammu, sa ei teagi? :D:D

 

Tuborg on ikka hea.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valus.

Klassivend täna surus ja surus ja surus mind. Lõpuks surusin vastu, 1 lause - tüüp oli näost tulipunane ja tahtis isegi kallale tulla. :D

 

Valusalt joppas mendiga täna. Tegin kooli kõrval suitsu just. Vaatasin, et hall auto sõidab koolimaja ees. Okei, tegin suitsu ära, viskasin minema, kõndisin 2meetrit ja ment sõitis täpselt kohe mööda oma Mazda 626-ga. Koolist ära minnes sõbraga, võttis kohe laksust rajalt maha ka. Mingi X puhumisaparaat neil. Mingi torbikuga, kuhu peab peale puhuma kaugelt ja paar sek aint.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Valus.

Klassivend täna surus ja surus ja surus mind. Lõpuks surusin vastu, 1 lause - tüüp oli näost tulipunane ja tahtis isegi kallale tulla. :D

 

Valusalt joppas mendiga täna. Tegin kooli kõrval suitsu just. Vaatasin, et hall auto sõidab koolimaja ees. Okei, tegin suitsu ära, viskasin minema, kõndisin 2meetrit ja ment sõitis täpselt kohe mööda oma Mazda 626-ga. Koolist ära minnes sõbraga, võttis kohe laksust rajalt maha ka. Mingi X puhumisaparaat neil. Mingi torbikuga, kuhu peab peale puhuma kaugelt ja paar sek aint.

 

sul vedas et ta kallale ei tulnud, vaevalt et sul oleks olnud raha et hambaarsti arved kinni plekata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Poola äärelinnad jms vist jah hullem värk, skinnheadid.. (?)

Aga tõsi on see, et lõuga võib siiski igalpool saada, kui ise hakkad plõksima. Selliseid kohti kus lihtsalt lambist kasti taotakse eks ikka leidub.. Ise küll üksi kuhugi võõra linna rändama ei lähe.

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sul vedas et ta kallale ei tulnud, vaevalt et sul oleks olnud raha et hambaarsti arved kinni plekata

 

Ma arvan, et sul oleks targem suu kinni hoida asjade koha pealt millest sa ei tea.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ega's ma plõksivend pole :D kõva kakleja kah pole,niiet loodan,et midagi hirmsat ei juhtu :P me haz 3 girls in my cabin with me :3 (Laevaga minek,öösel:P)

If u kno what i mean


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui me soomes olime siis esimesel nädalal polnud netti ja läksime mäki.(Free wifi ftw :D ).Telliseme väiksed eined ka ikka,et asi ei oleks siis nii labane.Olime mingi 30minti olnud ja mingi pilukas hakkas plõksima vanuses 14-16 äkki, siis ytlesime et pls gtfo.5 minti pärast läks õue ja tatistas meie kohal akna peale ja pani lehe aknale et kleepuks.Lehel olid kirjas THIS IS FUCKING FINLAND, YOU STUPID NERDS.Pakkisime kuttidega legod kokku, et rääkiks temaga et mis see sulle andis nagu nad olid mingi oma kambaga.Klassivend mul 1,92 pikk ja siis pistsid jooksu oma kambaga.Asusime neile järele kõndima ja rääkiks sottid selgeks.Jõudsime järgi neile, siis see vant pistis jooksu veits eemale.Küsime teistelt,et nagu milles probleem on?Siis see pisike hiina või jaapani poiss vms ta oli, vehkis kaugemal mingi noaga.Ütles oma naljaka aktsendiga Dont come any closer, i dont affraid to use it.Siis läksime ikkagist talle järele.Jooksis poodi sisse ja läksime ka.Mõtlesime et siin pole kuskile jooksu panna, siis võttis oma telefoni välja ja helsitas kellegile.Me mõtlesime,et poh äkki mendid ja ei viitsi soome mentidega jamada ja kooli nime laimata ja jätsime asja sinna paika.


Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nõges kõrvetas? :D

 

Ei kõrvetanud, aga mulle ei meeldi sellised asjad, kui räägitakse paska, millest ise mitte midagi ei tea.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sankt-Peterburgi? Ma küll julgen, olen käinud ja läheksin veel. Koht kuhu üksinda ei läheks on Poola äärelinnade tänavad.

Tegelt on Sankt-Peterburg üks ksenofoobsemaid linne venemaal:D.

Kui ei eksi siis format18 sai ka seal hoo sisse.

No eestis kakleda tahad siis mine mingi väikelinnade nn. klubide juurde. Võõras vend oled ja natuke kiiremini ennast liigutad siis kohe keegi arvab, et sa plaanid talle lõuksi anda.

Üldiselt need, kes mölisevad on pasakotid. Ei ütle seda suusoojaks vaid nii ongi :D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui me soomes olime siis esimesel nädalal polnud netti ja läksime mäki.(Free wifi ftw :D ).Telliseme väiksed eined ka ikka,et asi ei oleks siis nii labane.Olime mingi 30minti olnud ja mingi pilukas hakkas plõksima vanuses 14-16 äkki, siis ytlesime et pls gtfo.5 minti pärast läks õue ja tatistas meie kohal akna peale ja pani lehe aknale et kleepuks.Lehel olid kirjas THIS IS FUCKING FINLAND, YOU STUPID NERDS.Pakkisime kuttidega legod kokku, et rääkiks temaga et mis see sulle andis nagu nad olid mingi oma kambaga.Klassivend mul 1,92 pikk ja siis pistsid jooksu oma kambaga.Asusime neile järele kõndima ja rääkiks sottid selgeks.Jõudsime järgi neile, siis see vant pistis jooksu veits eemale.Küsime teistelt,et nagu milles probleem on?Siis see pisike hiina või jaapani poiss vms ta oli, vehkis kaugemal mingi noaga.Ütles oma naljaka aktsendiga Dont come any closer, i dont affraid to use it.Siis läksime ikkagist talle järele.Jooksis poodi sisse ja läksime ka.Mõtlesime et siin pole kuskile jooksu panna, siis võttis oma telefoni välja ja helsitas kellegile.Me mõtlesime,et poh äkki mendid ja ei viitsi soome mentidega jamada ja kooli nime laimata ja jätsime asja sinna paika.

 

Kahtlane,see pidi mingi eriline puuekas olema,siiski olen pooleldi soomlane,ning olen üsnagi kindel,et sellist jama normaalsed inimesed seal ei korraldaks. ;)


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt on Sankt-Peterburg üks ksenofoobsemaid linne venemaal:D.

Kui ei eksi siis format18 sai ka seal hoo sisse.

No eestis kakleda tahad siis mine mingi väikelinnade nn. klubide juurde. Võõras vend oled ja natuke kiiremini ennast liigutad siis kohe keegi arvab, et sa plaanid talle lõuksi anda.

Üldiselt need, kes mölisevad on pasakotid. Ei ütle seda suusoojaks vaid nii ongi :D

 

 

Paljud ongi, et suuga teevad rohkem tööd ,kui kätega


Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks nii?

 

http://www.youtube.com/watch?v=83M60qeRyMc&feature=related

 

Kummitab...

Muudetud liikme Marks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht sodi :3.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.