Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

dafuq? Ära tee ennetlike järeldusi. Kui sa ei tea, siis ära parem räägi. Isegi kui ma miljonär oleks, tõmbaksin ikka nexti edasi. Ja näiteks isegi praegu on mul blokkide viisi Marpsi jaoks raha, aga ma ostan ikka nexti. Problem?

 

Sama siin, ei näe mõtet, miks osta marpsi.

 

Henry loe pm-i.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ostan kallimat suitsu sellepärast, et märgata on vahet Nextil ja sellel kallimal, mis mulle isiklikult kõige rohkem istub. Aga eks ise teate, kõvad mehed on minuarust juba need, kes julgevad tunnistada, et tõmbad Nexti. ;) Edu teile, ega ma ei hakka kritiseerima mis suitsu keegi teeb. :P


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
;2048417']Ma nt. next'i ei saa lihtsalt teha' date=' maitse on ülimsitt, mis teha kui ühega harjunud, sul on täiesti vale arusaam vist suitsetamisest.[/quote']

 

Mis mõttes mul vale arusaam suitsetamisest on?

Liigu ringi, kõik need koolilapsed kes suitsu kimuvad naeravad, et teed Nexti.

Ma ei ole öelnud, et sa loll oled kui Marlboro tõmbad ja et sulle Next ei maitse. Ma väitsin seda, et need kes keksivad oma Marlboroga - neil on just sellest vale arusaam. Võibolla on neid kes ei taha marlboro tõmmata või neil pole selle jaoks lihtsalt raha.

Saad aru, mul on täiesti savi mis suitsu sa teed :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pigem tõmban kvaliteeti kui üldse. No offence teile(Nextisuitsetajad), aga suitsu tuleb tunda ning kui sa Nexti tõmbad, järelikult pole sa Marlborot proovinudki.

 

Kõik inimesed on erinevad, kõigile ei peagi Marlboro meeldima. Sa ei saa järeldada seda, et kui keegi tõmbab Nexti siis pole ta Marlboro tõmmanud.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik inimesed on erinevad, kõigile ei peagi Marlboro meeldima. Sa ei saa järeldada seda, et kui keegi tõmbab Nexti siis pole ta Marlboro tõmmanud.

Kas sa aru ei saa asi on kvaliteedis ... üks on odav suits teine on kallis suits.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arvates on kõikidel suitsetajatel lihtsalt liiga palju raha. Eriti närvi ajavad veel need vennad, kes vinguad, et kurat pappi pole see kuu sentigi raisata ja siis lippavad poodi sutsi ostma :D. Siin rannus tõmbavad enamus bondi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa aru ei saa asi on kvaliteedis ... üks on odav suits teine on kallis suits.

 

Muidugi saan aru, et asi on kvaliteedis. Aga saa aru on ka olemas selliseid inimesi kellele Next meeldib ja nad hoiavad sellega tunduvalt raha kokku.

Mitte, et ma tahaks teile nüüd öelda et marlboro on pask.

Tõmmake sellist suitsu mis teile meeldib :)

Mõnele meeldib Next ja ütleb, et ei salli marlboro .. teistel on jälle vastupidi :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jätaks ennem maha ,kui tõmbaks Nexti:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Raoul Duke

noo näiteks ma ise suitsetan ka maprsi, aga muidugi ei ole ju koguaeg raha, et osta 3 ewriseid tobipakke, siis minul ei ole midagi vastu näiteks kui ma mingi 1 päev rotin tobi teistelt või siis võtan isa käest tobi kes teeb igast paska mis tuleb venemaalt. Okei jah ma ei ole osta endale tõesti ise mingit sitta tobi, aga vot ma ei saa aru "pigem jätaks maha kui teeks nexti" mis kuradi mõttes? On sul ainult ühte marki poest müüa, Nexti et sa peaks maha jätma, või see loll lause jääb väga arusaamatuks mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis kuradi suitsu arutlus sellest on saanud? Tehke uus teema kui see nii huvitav teile on.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
noo näiteks ma ise suitsetan ka maprsi, aga muidugi ei ole ju koguaeg raha, et osta 3 ewriseid tobipakke, siis minul ei ole midagi vastu näiteks kui ma mingi 1 päev rotin tobi teistelt või siis võtan isa käest tobi kes teeb igast paska mis tuleb venemaalt. Okei jah ma ei ole osta endale tõesti ise mingit sitta tobi, aga vot ma ei saa aru "pigem jätaks maha kui teeks nexti" mis kuradi mõttes? On sul ainult ühte marki poest müüa, Nexti et sa peaks maha jätma, või see loll lause jääb väga arusaamatuks mulle.

 

Mina ei saa ka sellisest suhtumisest ausaltöeldes aru :)

Aga inimest ei saa sundida selleks mida ta ei taha..


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.