Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Logic , lootsid et ma nii lihtsameelselt ette käin ?:)

 

Kui tahad otsi vahendaja :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Logic , lootsid et ma nii lihtsameelselt ette käin ?:)

 

Kui tahad otsi vahendaja :)

 

Ei oleks uskunud, et 50m jaoks sulle vahendajat vaja. Tavaliselt ostan suuremaid koguseid ( Sythes käiakse mulle sadu eure ette, just sayin :D ).

 

//Lihtsalt, kui sa midagi teaksid scammeritest, siis reeglina low post count + palju tehinguid != scammer :D

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei oleks uskunud, et 50m jaoks sulle vahendajat vaja. Tavaliselt ostan suuremaid koguseid ( Sythes käiakse mulle sadu eure ette, just sayin :D ).

Ma olen isegi sinuga kunagi diilinud ja summad olid kuskil 50€ ringis käisin ette ja no problem.

Niiet loll kes vahendajat otsib. Ma arvan, et logic ise võiks juba vahendaja varsti olla.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen voodis läpakaga ja mu kutsikas - Jenny tuleb mu kõrvale, keeruab end kerra ja jääb magama pea mu õlal.

 

happy%20crying.png


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Olen voodis läpakaga ja mu kutsikas - Jenny tuleb mu kõrvale, keeruab end kerra ja jääb magama pea mu õlal.

 

happy%20crying.png

 

Soon:

 

1795419_460s_v1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See iTunesi troll oli tõesti hea. Viisakas troll!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hea skiller saatis mulle jälle pool a4 lehe pikkuse sõnumi, et ma olen idioot, lollakas ja kes kõik veel kuna ma kritiseerisin ta jubedaid logosi.

 

seriouslyChan.png

 

Ja see oli järjekordne kiri mida sa arvatavasti kas ei lugenud läbi või ei saanud jutu pointile pihta.

Muuseas sain sinult kirja, kui sa sõimasid mind "newfagi'ks" ja kelleks veel, kusjuures sinu kiri ajas mind naerma ja sulle peaks isegi aktivisti embleemi andma selle teksti eest.

Saatsin kirja vastu. Kui sa sellest ka aru ei saa, siis soovitan sul seda paari aasta pärast lugeda.

Muuseas mainiksin ära, et kirja pikkus ei oma mingit tähtsust. Kirjasisu on siiski olulisem, aga kui seda ei mõista siis millest me siin üldse räägime :)

 

EDIT: Loomulikult on need minu tehtud logod rõvedad. Ma tunnistan seda isegi, kuna pole eiriti kaua tegelenud. Küll aga ütleksin sulle , et enne teiste solvamist võiks peeglisse vaadata. On sul mõnda logo praegu välja tuua mille sa ise oled teinud? Ma oletan, et sa pole ühtegi logo teinud, aga teisi oled kange kritiseerima, mitte et see paha oleks, ei kriitika tuleb isegi kasuks, aga kui sa tõesti ei tea mis asjad on logod siis palun ära tule teemasse rääkima. Piirdu runescape ja Csi teemaga, kus sa kaasa oskad rääkida.

Peace.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mulle tundub, et ma olen sattunud kuhugi Ladina-Ameerika draama alafoorumisse. Kaua võib...


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.