Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Türa selline jama jääb eluks ajaks meelde...

Lühidalt... Ilus möll, aasta vahetus siis selle järel majas kaklus mingite ennasttäis nolkidega(mina ei osalenud), majas läks kaks ust katki. Garderoobi uks lendas nahhui... MIDA VITTU EKS. Mingi 30 inimest oli seal kohal. Politsei tuli maja ette, mingi 15 inimest lihtsalt lendasid tagaaknast välja. Ruloo lendus üldse kuhugi perse...

Asi lõppes kahe inimese verise näoga, minu sõber kuulutati tagaotsitavaks + tema iphone varastati ära seal ja kahe politsei autoga maja ees. Politseid otsisid tubasi läbi.

Me oskame pidu panna aga minu sõpra pole hea lasta kokku mingite ennasttäis võõrastega.

 

Btw, üks sõpradest jäi täna veel suitsetamisega vahele ja saadi seal maja ees ka kätte aga lasti lihtsalt vabaks. Puhus mingi 1,2 promilli välja. Üks tüüp visati üldse seal raudu ja viidi autosse.

 

Päris hea aastavahetus... Ja nii ma olengi praegu kodus ja joon sooja teed. Ema ja isa peaksid paari tunni pärast tulema :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul o9li ka põnev aasta vahetus :D:D:D:D:D:D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Riksown mul oli v2he hullem :) Algus oli rahulik 15 inimest tymps värk s2rk. vanuses 15-20 enamus olid 18 jne... olin ainuke 14 tont seal. aga tundsin suht paljusi suuri pmst k6iki ja sain l2bi :D siis igas toas nikk k2is ja värki k6ik kisasid r2medalt. yks hakkas yhte eite panema siis mingi jorss tuli vahele ja sai l6uga. siis yks oli seal mingi bemmifanatik ja yks oli 6elnud et bemm on pask ja sai ka l6uga. tulin 2ra aga need vennad j2id edasi tinutama tipphetkel oli 45 inimest :) 6nneks oli maja ja menti ka ei tulnud. väga kõva pidu oli. nalja sai rsk :D


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Allles tõusin :) Jee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga ulme aastavahetus. Ei mäleta peaeagu kedagi, kellele head uut soovisin.

 

Lõppes koos kahe tüdrukuga wc's. -.-

 

// Lohutuseks: eelmine av möödus hullemini.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Väga ulme aastavahetus. Ei mäleta peaeagu kedagi, kellele head uut soovisin.

 

Lõppes koos kahe tüdrukuga wc's. -.-

 

Oohhoo :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Väga ulme aastavahetus. Ei mäleta peaeagu kedagi, kellele head uut soovisin.

 

Lõppes koos kahe tüdrukuga wc's. -.-

 

Võis huvitav olla, :-) Endal möödus vaikselt, see aasta püsisin kainena, head uut aastat ka siis kõigile.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
olen nyyd 1.a vahvli liige olnud w00t.

 

 

Gz on 900. post :)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Thx , kuidas aastavahetus l2ks bong ? kivis nagu ikka ? :O:D

 

Suht niimoodi läks.. ^^

 

JOJOUJOODIKUD.JPG


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suht niimoodi läks.. ^^

 

JOJOUJOODIKUD.JPG

 

Ootasin sind lanpartyle aga sa ei tulnudki?:huh::?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ootasin sind lanpartyle aga sa ei tulnudki?:huh::?

 

Kurat, ma ei saanud sind kätte ju.

 

Ma ootasin sind endapoole.. ma ütlesin et mul on morssi ja möllu aga sa ei tulnudki :(


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei no kena fail, =/


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

niiv2he ? :D okei varsti tulevad pildid kus ma olin , seal koguaeg toodi juurde . 30 viina oli raudselt ja saku ice oli 50 :D sellise rahva kohta oli isegi rahulik pidu , ei laamendatud :D


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega jah....Mul läks ka vanaasta õhta sitasti . :D Olin juba owned kui 12 :D

 

ma enne 7 owned ei olnud :D siis magasin 11 . ja siis koju kell 12 ja siis uuesti magama kella 6 :D

 

dvi r22kige . omg nii m6ttetu :)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väike illustreeriv pildike kah juurde mu eelmisele postile.

 

DSC00370.JPG

 

4 kõige äärmist pudelit kuulusid kahele tüdrukule (aga nad jõid vist meie jooke ka, sest muidu nad poleks nii täis jäänud). Ülejäänud olid meile (3 poissi + 1 poiss, kes eriti juua ei tahtnud eesolevate võistluste pärast)

 

Pudelite tühjenemise järjekord:

 

ZIP - jõime selle kolmekesi juba õues, kohe peale ostmist ära (~19.00)

Shuffle - Kogemata 'aitasime' tüdrukuid, sest ei tahtnud kangemaid veel enne 12't lahti teha. :D (~21.00)

Vanakas - Nii, meil viskas lihtsalt pudelite silmitsemisest kopp ette ja tühjendasime ka selle ära, tühjaks sai täpselt enne 00.00. Peale seda läksime siis välja suurele platsile ja vaatasime ilutulestikku ja soovisime sõpradele head uut.

Caribba - Mingi 45 minuti pärast jõudsime siis tagasi tuppa ja hakkasime seda tühjendama. (Kellaaeg: teadmata). Pärast seda oli juba päris pehme olek. Kusjuures selle hetkeni saime ainult ühe coca-colaga hakkama. :O teine tehti alles peale lauaka avamist lahti.

Laud - Kui selle korgi avasime, siis olin mina juba omadega üleval korrusel wc's. Vahepeal käidi lonksu pakkumas, jõin sealt max. mingi 100ml. Peale seda oli silme ees ainult üksikud pildikaadrit. Seda hetke, kui laud tühjaks sai, mina ei mäletagi. Räägiti, et mu klassivend tõmbas lõpuks ülejäänud pool pudelit üksi alla. Haige tegelane ikka. :-) Umb. kella nelja aeg läksin teise sõbra poole ja magasin seal end kella kaheni kaineks.

 

Päris kole oli, aga mulle meeldis. Eelmine aastavahetus oli hullem.

Vot nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nja normaalne :), endal oli ka huvitav aasta vahetus, aga ei viitsi kirjutada ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.