Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Viimsis ka jumala selge taevasm päike väljas. Ma tõuksiga batuudile :)


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma vist täna lähen Kiisale vanaisa/vanaema juurde ... sealt vb suvilasse ( Võsule) ning peale seda teise vanaema juurde (Lasnamäel)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Go Toivo its yours party, we are going to party like its Your b day!

Piduuuu...! Kes sai 18. ahh?:D

Kuidas käriseb?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina sain jah ametlikult täna, mitteametlikult reedel ja laup päeval :P

Tunne küll kuidagi teistmoodi ei ole.. pole vb veel vaja olnud näidata seda "18" kohta kellegile :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina sain jah ametlikult täna, mitteametlikult reedel ja laup päeval :P

Tunne küll kuidagi teistmoodi ei ole.. pole vb veel vaja olnud näidata seda "18" kohta kellegile :D

 

Hah, kui mu vend 18 sai, siis peale seda tal enam doki ei küsitud ... ( v.a paar korda), ennem koguaeg küsiti ( paarist kohast ainult sai osta)

 

lal

 

Tahaks ise 18 saada -.-, aga mnjah .. mul sittaks aega

 

Autolubasi ka juba teed/ või tahad üldse teha ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Tahaks ise 18 saada -.-, aga mnjah .. mul sittaks aega

 

Autolubasi ka juba teed/ või tahad üldse teha ?

 

Vaatab, kuidas suvel aega on, ehk hakkan suvel tegema, olen juba ammu mõelnud et võiksid olemas olla aga pole lihtsalt peamiselt aega olnud nii palju nagu, nüüd oli see kuradi üheksas klass kah, või nih, siiamaani on. :)(H)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas sa ikka veel üheksandas käid ? jäid istuma ?:D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pikk lugu aga eks ma seletan uuesti: :)

Algas siis nii et mingi ühe või kaks klassi sain Eestis koolis käia, siis kolisime Soome, seal visati automaatselt esimesse klassi (sealt tuli 1 aasta ), siis kui tagasi Eestisse tulin, visati mind teise klassi, kuigi oleks pidanud kolmandasse minema ja nii see jama jätkuski :)

Ise pole süüdi olnud et oleks kuskile viidud vms. (H)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaatab, kuidas suvel aega on, ehk hakkan suvel tegema, olen juba ammu mõelnud et võiksid olemas olla aga pole lihtsalt peamiselt aega olnud nii palju nagu, nüüd oli see kuradi üheksas klass kah, või nih, siiamaani on. :)(H)

 

 

 

ära suvel küll autolubasid tee. Totaalne BS.

Tee talvel.! (HH)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.