Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma ei tea kas homme aga ma arvan et teisip äkki, kui ei siis järgmine nädal, alguses millalgi, aisa kurat, ma teisip ei jõuagi nagunii, vaja minna konsultatsiooni.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oukei, mulle isiklikult ei ütle see nimi midagi :D

Vaadake seda, päris karm, üks tuttav saatis :D

http://smouch.net/lol/

omg , ricknroll pls .

 

// ärge lipsu ostke , hoiate natuke raha kokku. triiksärgil ülemine (või rohkem) nööp lahti ja korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kriips , tabiga võtsin selle lehekülje lahti õigemini Tabi ja hoitsin enterit ja pwnt :D

 

Tra, ma sain korraliku rotika nahhui, pani kõik windowid kinni mul :D

Õigemini ma üritasin sellest lahti saada.

Peab vaatama, kas lips sobib või mitte, kui sobib, siis miks mitte seda kasutada?:)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pole varem pidanud kandma, ma kujutan ette, et see midagi toredat vist pole :D

Mingi kõis ümber kaela, jube.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hui?!

Täiesti lõpp noh, ma ei kujuta ette kui meil peaks tulema see kooli vormi jama, ma vist ... ma ei tea mida ma teeksin, õnneks mul viimane aasta Sakus, loodan et uues koolis ei tule sellist kammi :D

Tra, viimasel ajal Mayday hümn meelidma hakanud:

Eriti superluks on seda megakõvasti ja hullu bassiga kuulata:)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

TPLis poel koolivormi 6+ klassidel. Algklassidel 1-5 on.

Kust sa seda võtsid et on?

Minu arvates lipsu ja triiksärgiga soliidne, parem kui teksade ja pusaga koolis ringi tuuseldada.

IMO

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea, ma tahaks ennast ikka vabalt tunda mitte mingi sprott karbis olukord, ei tea, vb hakkab meeldima kui lipsu ette saan?:D

Aga ei usu, liiga julm.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ei.

1-5 klassidel on.

 

// Küll hakkab meeldima, mingit sporti tunnet pole. Ma ei tea ma tunnen end küll hästi kui soliidselt riides olen o.O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei, ma tunnen ka ennast hästi kui mul on puhtad ja korralikud riided seljas, nagu igal normaalsel inimesel, aga ma ei tea, mõnele meeldivad triiksärgid lihtsalt vb rohkem kui T-särgid.

Pole kah ühtegi triiksärki :S

Kampsun on mnuarust selline asi et jahm..üldse nagu ei meeldi, käisin eelmien aasta linnas prallel, ei saanud ratsusse oma riietusega sisse (teksad, pusa, skeidid jalas) siis käisin sõbra juurest läbi, ta andis mulle selga kampsuni ja jalga kingad, tra ma mäletan siiamaani kuidas ma pool vindiselt nendega kõndisin, hiljem ropsisin Ratsu baaris laua alla :D

Väga hull oli see, rohkem ma küll meelega sellised asju selga ei pane :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ei, ma tunnen ka ennast hästi kui mul on puhtad ja korralikud riided seljas, nagu igal normaalsel inimesel, aga ma ei tea, mõnele meeldivad triiksärgid lihtsalt vb rohkem kui T-särgid.

Pole kah ühtegi triiksärki :S

Kampsun on mnuarust selline asi et jahm..üldse nagu ei meeldi, käisin eelmien aasta linnas prallel, ei saanud ratsusse oma riietusega sisse (teksad, pusa, skeidid jalas) siis käisin sõbra juurest läbi, ta andis mulle selga kampsuni ja jalga kingad, tra ma mäletan siiamaani kuidas ma pool vindiselt nendega kõndisin, hiljem ropsisin Ratsu baaris laua alla :D

Väga hull oli see, rohkem ma küll meelega sellised asju selga ei pane :D

 

 

Siis ma parem ei räägi.

ma pole kordagi t-särgiga koolis käinud, alati triiksärk, iseasi kas lips on ees

Today, I got a cross-country job promotion.I decided to plan my Going-Away-Forever party, and bought a pack of 100 invitations.After mailing them out to all my friends, I have 92 left.FML

 

 

Harjumise asi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti peppus milliseid 10 aastasi see dice or w/e täis on...

http://rs24.ee/index.php/topic,16690.60.html

Ehk siis 1 vend teeb sigge oma teemas, teha õieti ei oska ning suht fail sigid imo. :D

tüüp1:

Hakka selle eest raha võtma Cheesy

Tellimus töö 25.-

Minule mõtte eest tasuta !X)

Sigitegija:

Olen mõelnud, aga keegi ei ostaks Cheesy Kui leiad ostja, anna teada Cheesy

Tüüp2:

neid ju lihtne teha kasutad programmi nime ei ütle muidu hakkavad kõik tegema.

Suht haiged vennad. :D

1 sig näiteks:

sdasb.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siis ei olegi hukka läinud ja pede.

Ma saan 10. mai 18 (A).

Õnne SOOVIME mul, alalalalalalala lalalalalaaaaaa!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Siis ei olegi hukka läinud ja pede.

Ma saan 10. mai 18 (A).

Õnne SOOVIME mul, alalalalalalala lalalalalaaaaaa!

 

 

Joogid varutud?

Kurat, sul 1 päev hiljem sünnipäev kui mul :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.