Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mr Toif's in da house! :)

Kuis kulgeb, kuulge mudelihomod, keegi Unicmotol käis, seal oli sitaks müüa selliseid vanasid, volgasid jms mudeleid.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
päris ikka kah , pole pikalt pelanud .

 

Ostsin täna p2p , igav on vahetevahel siis hea mängida .

 

Sellelajal kui sina nolasid siis mina ei mänginud ..

 

jeap, nii oligi . nüüd ma sain üle, müüsin kõik kasutajad maha . mõttetu raharaisk imo .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saage suureks juba :D

Suht räme nn haigus/komme on see ruun, kui ma kunagi seda pelasin, koolis eämedalt sitad hinded, koolis ei käinud eriti jne, õue sian ka nii kuis viitsimist oli, enamus ajast oli mul ruunis piisavalt tegemist, aga näed, ükspäev võtsin kätte ja saatsin sitale. :)

Im Proud Of myself! :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saage suureks juba :D

Suht räme nn haigus/komme on see ruun, kui ma kunagi seda pelasin, koolis eämedalt sitad hinded, koolis ei käinud eriti jne, õue sian ka nii kuis viitsimist oli, enamus ajast oli mul ruunis piisavalt tegemist, aga näed, ükspäev võtsin kätte ja saatsin sitale. :)

Im Proud Of myself! :D

fuckin sõna selle peale.

ma ei viitsi toas üldse passida nüüd eriti . ;p

agajah, ma oskan ikkagi gunk fuud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma õppisin ka tai tsiid, räige :O

Lõin jalaga vastu kuuri seina (tellistest), oh sa ime, jalaluu sodi ja sein endiselt samas seisus nagu ennem, I was like, wtf :D

Okei okei, päris nii karmi teemat ma ikka ei oska, nörk :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Va lurjus, minu signa pihta lasknud, mul oli kunagi "p r o nub'il" selline avatar :D:%


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on ka, vaja ülikond osta, keegi teab kus kohast saaks Tallinnast osta, mitte kuskilt Kaubamajast, päris 20 kilost ei raatsiks osta, mingi 2-5 kilo oleks normaalne ma arvan, teab keegi?:)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.