Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

msnist võtsin jap. :P

 

ütlesin paar sõna ja tundus nii naljakas siis? :D

 

Tundus küll, kuna jahm, Ferrarit ma üldse ei taha eriti tunnustada, ei meeldi ükski ferrari..kui oleks raha ma ei ostaks ühtegi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ma oelks miljokas ja elaks eestis, ja oleks plaan siia jäädagi (mida mul ei ole), siis ostaks sellise, kohe panen pildi, ei ole eriti kallis ja näeb normaalne välja, mitte mingi superauto.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei olekski, ega olegi hetkel, mul on peaasi et ma rahadega välja tulen, seda ei peagi olema kuhjades mul.

Selline auto.

http://www.auto24.ee/new/model.php?id=2873&sr=1

Kui mitte see hall, siis võtaksin selle all oleva sinise, clickige pildile ja näete juttu kah selle kohta.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jap, ta näeb eestilik välja, usaldusväärne, nelivedu oli kah vist, aga ma võtaksin lihtsalt pereautoks sellise.

 

RS6 on jube ilus auto. :P liigub ka päris ülbelt.

aga ma ostaks ikkagi ühe korraliku ameeriklase omale perse alla.

 

Neid ostaks kõrvale, kohe panen näite, täpselt millise :O


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole olemas ilusamat autot kui see, sobib nii kabrio kui ka katusega.

http://docs.ee/index.php?mobid=77212532&page=newinfo&lang=est&locat=0&hash=71c95fb5b9cbd90e2ddb29cd7bf5a9c0&pageNumber=1

 

 

Mine munni, täpselt samad :-):h:(H)

Mul on desktopiks selline :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole olemas ilusamat autot kui see, sobib nii kabrio kui ka katusega.

http://docs.ee/index.php?mobid=77212532&page=newinfo&lang=est&locat=0&hash=71c95fb5b9cbd90e2ddb29cd7bf5a9c0&pageNumber=1

 

 

 

Mine munni, täpselt samad :-):h:(H)

Mul on desktopiks selline :D

hah, kõva. :D

ostame koos ära selle siis, tripime ringi ja. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hah, kõva. :D

ostame koos ära selle siis, tripime ringi ja. :D

 

Jaah, tra, naisi kõnniks järgi ridades...

Mingi vaikselt sõidaks kah 20-30 km/h paras kruiisimiseks.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See kastikas on räigelt tuus asi,s ellien rämedalt madal ja sellien oldschool looik, jubekena.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See kastikas on räigelt tuus asi,s ellien rämedalt madal ja sellien oldschool looik, jubekena.

 

jeap, sealt docsist leiab ülbeid masinaid ikka.

 

http://docs.ee/index.php?mobid=75694616&page=newinfo&lang=est&locat=0&hash=d0b3f57285c708330d5e706c54310227&pageNumber=1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimane on liiga..

Ulme.

Mulle meeldib selline klassika, korralik pisike/suur velg ja kena sisu-ja välistööd.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.