Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma võin sulle Egiptuse turult, või noh, Hurgadha peatänavalt liikuva kellasalongi käest ostetud "originnal" Breitling-u müüa :):D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no point käekellal kui telf olemas .

 

money waste

 

Kui ilus kell on siis jahm, ma vaataksin ennem kella kui telefoni.

Selline sätendav, briljantidega, superluks, mul on praak Breitling kuid näeb ilus välja, kannan vahest seda isegi :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahepeal tegin ka, mingi kuu aega tagasi vist, maasika oma, esimest korda seda tubakat, suht tõmmatav oli.

Ei igatse taga, midagi muud võiks küll teha, eile käisin kalal ja suitsetasin veitsa, aisaraisk kus oli vägev püüda õngega, eriti seda korki jälgida, vahepeal on tükk aega kadunud kork, siis avastad, mida vittu, kus kork on, tirid, mingi kala küljes :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega ma meelega.

See sobis sinna nii hästi (A).

Päev kirjas, enda üle nüüd räigelt uhke:h:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kurat, seda ma eemalt vaatasingi RAISK!

Ma teadsin et midagi kahtlast toimub, mu 13 inch chrome wheel'sid jätsite ikka alles, ära ei kriipinud?

Raisk, maksid rohkem kui see auto :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

MINE ÄRA NOHH..

Raisk, ma võtan paar runescape'i scämmerite alateema löömavenda kaasa ja tulen külla :D

Tra, ennem lugesin ja naersin, "Mine uksetaha, anna peksa!" Ebaõnn kui tüüp on teisest suurem ja tugevam, saab ise luuki kui võõra ukse taha ronib :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tyr , keegi elektritobi ei myy , t6mbasime t2na s6ra kasuisa oma , see maitse oli otsas muidu oli tegelt suht t6mmatav , keegi ei telli kusgilt vms , kunag myss tegeles selle interneti tellimisega aga enam kahjuks mitte.


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Neil on mingi epood ka ju, mingi esigaret.ee vms?

 

On jah , aga seal migni 1100kr

S6bra kasuisa sai 500kr , aga ega sa temalt ikka ei kysi ju :D kui ise alaealine


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma vestlesin nende kilidega. eriti aru ei saanud mis nad seletasid mulle.

 

Sain raisad kätte, üks lasi seal midagi "We are moving now to Jalalabad, we are trying to meet the G.W Bush, he told hes busy, we will left our bag into that car, and then, GabOOM!" :D

Tra, üks õpetaja rääkis täna hea anekdoodi, vaatan, kas tuleb välja.

 

Et, Pakistanis läheb väike kili hommikul bussiga kooli nii nagu tavaliselt ikka lapsed lähevad, jõuab kooli ja astub klassiuksest sisse, õpetaja kohe märkab ja küsib "Ahmed, kus su ranits/koolikott on?"

Pojuke vastab, "Bussi ''Unustasin..'' "

Te ei pruugi aru saada kohe, öelge kui ei saa :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain raisad kätte, üks lasi seal midagi "We are moving now to Jalalabad, we are trying to meet the G.W Bush, he told hes busy, we will left our bag into that car, and then, GabOOM!" :D

Tra, üks õpetaja rääkis täna hea anekdoodi, vaatan, kas tuleb välja.

 

Et, Pakistanis läheb väike kili hommikul bussiga kooli nii nagu tavaliselt ikka lapsed lähevad, jouab kooli ja astub klassiuksest sisse, õpetaja kohe märkab ja küsib "Ahmed, kus su ranits/koolikott on?"

Pojuke vastab, "Bussi ''Unustasin..'' "

Te ei pruugi aru saada kohe, öelge kui ei saa :D

irv :D:D ma natuke mõtlesin , siis jõudis kohale. :D

päris hea. :D:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain raisad kätte, üks lasi seal midagi "We are moving now to Jalalabad, we are trying to meet the G.W Bush, he told hes busy, we will left our bag into that car, and then, GabOOM!" :D

Tra, üks õpetaja rääkis täna hea anekdoodi, vaatan, kas tuleb välja.

 

Et, Pakistanis läheb väike kili hommikul bussiga kooli nii nagu tavaliselt ikka lapsed lähevad, jouab kooli ja astub klassiuksest sisse, õpetaja kohe märkab ja küsib "Ahmed, kus su ranits/koolikott on?"

Pojuke vastab, "Bussi ''Unustasin..'' "

Te ei pruugi aru saada kohe, öelge kui ei saa :D

 

wdf ei saa aru ? bussi putsi vms ?


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.