Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

:D see orikas , muudetud ka head :

 

Seal veel :D räigelt neid tgelt , head ka :D

 

tee ise kuskil chatis , joppab saad 5-20 mindiga:D , ei viitsi sheerida vist , mis teha tahaksid acciga?

 

Räägi lähemalt :D mida ma seal tegema pean ma ei kujuta ettegi:D


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma lennujaamas hetkel:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jaapanis tuvastati ametlikult, et 93-aastane Tsutomu Yamaguchi on üle elanud nii Hiroshima kui ka Nagasaki aatomipommiplahvatuse.

 

Kas saab olla suurimat ebaõnne? Sa oled Nagasaki ettevõtja, kes püüab raskel ajal Hiroshimas äri ajada. Juhtumisi satud sa olema Hiroshimas 6. augustil 1945, mil USA viskab linnale aatompommi.

Kui oled põletushaavadest toibunud ja kolm päeva hiljem koju Nagasakisse jõudnud, visatakse su kodulinnale teine pomm. Maailm on ebaõiglane, kas pole?

Täpselt nii Yamaguchiga juhtus ja tänaseks on see ka Jaapani ametivõimude poolt ametliku kinnituse saanud.

Tuumaplahvatuste ohvrid, keda täna on Jaapanis järel 260 000, saavad valitsuselt rahalist kompensatsiooni, tasuta arstiabi ja matused.

Unlucky guy ....

 

kuulan ühe loo lõpuni ja siis kebin magama

 

@@ TRAA KUI KENA :

11380973.jpg


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommik!

Z0mg ma kooli kohe.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

In a July 2007 article, Perth, Western Australia parents stated that their 15-year-old son had abandoned all other activities to play RuneScape, a popular MMORPG. The boy's father compared the condition to heroin addiction. :-)


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.