Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

ei, said ainult tingimisi


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ostsin 07 acci, mõtlesin hakkan pelama sitaks aga 2päeva möödas ja regrets juba, et ostsin.

know dat feel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
osta mu acc ära pl0x, aga anyways hakkasid pelama ka lõppuks sellega?

Mis acciga? Mul palju acce mis seisavad :D Vahepeal mõtlen ka et võiks nolada täiega, aga vastu pean aind mõned tunnid. Ükspäev ostsin mainile kõik stuffi peale et slayd hakata tegema. Plaanid olid suured kuniks paari tunni pärast tabas mind jälle mingi masendus ning sain stuffi ära müüdud jälle lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
know dat feel

 

See tunne on nii vastik, suure tuhinaga hakkan mängima ja siis mingi hetk tekib korralik paus. Aga millegi pärast lähen mõnepäeva jooksul uuesti pelama.

Nii et kuidas võtta :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lamp kirjaoskamatu tüüp, kes üritab 'juristide' ja 'ametliku käiguga' ära hirmutada.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://vahvel.net/showthread.php?183263-Aksel-Kangur-VARAS-PETTUR-Kahju-160%C2%80&p=2500781&viewfull=1#post2500781

 

"mida sa omale lubad?"

 

"asi on politseis."

 

Tõi päikese välja.

 

Huvitav, mida ta sinna politseile kirjutas?

" Lugupeet' konstaablihärra, müüsin kellegile mängukonto ja varastasin pärast tagasi. Kinni maksta ei taha kohe mitte kuidagi ja nüüd - etskae imet - pandi minu nimi häbiposti, et teisi hoiatada ja mind maksma panna. Ole pai ja käsi maha võtta. "

 

Kui see asi üldse töösse võetakse on tema see, kes väärteomenetluse (koos kõigi riigilõivude ja kohtukuludega) kaela saab. Seda kohtuotsust saavad pärast kõik ilusti riigiteatajast lugeda ja mitte 1 korra, vaid mitu aastat pärast jõustumist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://vahvel.net/showthread.php?183263-Aksel-Kangur-VARAS-PETTUR-Kahju-160%C2%80&p=2500781&viewfull=1#post2500781

 

"mida sa omale lubad?"

 

"asi on politseis."

 

Tõi päikese välja.

 

Huvitav, mida ta sinna politseile kirjutas?

" Lugupeet' konstaablihärra, müüsin kellegile mängukonto ja varastasin pärast tagasi. Kinni maksta ei taha kohe mitte kuidagi ja nüüd - etskae imet - pandi minu nimi häbiposti, et teisi hoiatada ja mind maksma panna. Ole pai ja käsi maha võtta. "

 

Kui see asi üldse töösse võetakse on tema see, kes väärteomenetluse (koos kõigi riigilõivude ja kohtukuludega) kaela saab. Seda kohtuotsust saavad pärast kõik ilusti riigiteatajast lugeda ja mitte 1 korra, vaid mitu aastat pärast jõus'tumist.

 

Naljanina ikka see inimene natukene. Ta ei tohiks saavutada midagi, kuna nkn tegelt ei tohi osrs kasutajaid osta ega müüa ju? On mul õigus?!

 

Aga kui ta soovib mibgit kohut siis maksupeale, et peab veal kaotuse korral hüvitama kõik kohtukulud. Isikliku arvamusega ma ei võtaks seda üldse käsutusse.

 

Kuid seegi siin on minu arvamus. DEMOKRAATIA!


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

äge.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pärast poole, kinno lähme w


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jobu...


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes siis päeval kinos käib!?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://vahvel.net/showthread.php?183263-Aksel-Kangur-VARAS-PETTUR-Kahju-160%C2%80&p=2500781&viewfull=1#post2500781

 

"mida sa omale lubad?"

 

"asi on politseis."

 

Tõi päikese välja.

 

Huvitav, mida ta sinna politseile kirjutas?

" Lugupeet' konstaablihärra, müüsin kellegile mängukonto ja varastasin pärast tagasi. Kinni maksta ei taha kohe mitte kuidagi ja nüüd - etskae imet - pandi minu nimi häbiposti, et teisi hoiatada ja mind maksma panna. Ole pai ja käsi maha võtta. "

 

Kui see asi üldse töösse võetakse on tema see, kes väärteomenetluse (koos kõigi riigilõivude ja kohtukuludega) kaela saab. Seda kohtuotsust saavad pärast kõik ilusti riigiteatajast lugeda ja mitte 1 korra, vaid mitu aastat pärast jõustumist.

 

Remedy väitis, et pöördus politseisse, kuna teda on ähvardatud ja toime pandud väljapressimine.

 

KarS § 120 selgitab, et ähvardamine tähendab tapmisega, tervisekahjustuse tekitamisega või olulises ulatuses vara rikkumise või hävitamisega öeldu/tegu, kui on olnud alust karta ähvarduse täideviimist.

Kas ta on teda ähvardanud tappa, tekitada tervisekahjustusi või/ja vara rikkuda või hävitada? Antud teemast vähemalt minule küll silma kuskilt see ei jäänud.

 

KarS § 214 defineerib väljapressimist kui varalise kasu üleandmise nõudmist, kui on ähvardatud piirata isiku vabadust, avaldada häbistavaid andmeid või hävitada või rikkuda vara, samuti kui on kasutatud vägivalda.

Siinkohal ilmselt mõtles ta seda osa, kus on juttu "ähvardusest" avaldada häbistavaid andmeid. Kuna ta ise väidab, et ta pole süüdi ja see seal on tema kohta laim, siis juba ongi ju avaldatud tema kohta "häbistavaid" andmeid (tema arvates) ning väljapressimist pole selles osas toimunud.

 

Ainuke variant on tal tsiviilkohtusse pöörduda, kuna tema arvates on tema au ja head nime teotatud.

 

Samas kasutajast ilma jäänud isikul tegelikult tõepoolest raske nõuda eelmiselt omanikult nn kahjutasu, kuna puuduvad tegelikult ju piisavad tõendid, et just eelmine omanik lasi üle. Või olen millestki valesti aru saanud. Kohati raske nende tekstist seal aru saada.

 

Lihtsalt sellised tähelepanekud minu poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.