Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
Ikka vaja html-iga abi. Eelmine inimene ei vastanud

lisa skype estboysiim ja vaatame mis siis sul probleemiks on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
3 tundi maganud. toakaaslane norskab. tahaks raisa ära kägistada ja lindudele sööta. loll karvane

 

hahahahaha!

pane õue telk püsti ja maga seal :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi on http://www.sportsdirect.com-ist midagi ostnud, et teada, kas tasub sealt tellida või mitte? Kas toode on kohale toodud jne.

Muudetud liikme MODDII'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ainult sealt ostangi riideid. Legit koht.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi on www.sportsdirect.com-ist midagi ostnud, et teada, kas tasub sealt tellida või mitte? Kas toode on kohale toodud jne.

Tellisin alles ükspäev mingi 150 euro eest asju, kohale tuli ainult 1 jope ning teised saadeti neile tagasi ja refunditi raha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi on www.sportsdirect.com-ist midagi ostnud, et teada, kas tasub sealt tellida või mitte? Kas toode on kohale toodud jne.

 

Muidugi tasub tellida, olen tellinud sealt paari tuhande euro eest ja probleeme pole esinenud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tellisin alles ükspäev mingi 150 euro eest asju, kohale tuli ainult 1 jope ning teised saadeti neile tagasi ja refunditi raha.

Muidugi tasub tellida, olen tellinud sealt paari tuhande euro eest ja probleeme pole esinenud.

 

Tänan, et vastasite. Sain nüüd targemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi on http://www.sportsdirect.com-ist midagi ostnud, et teada, kas tasub sealt tellida või mitte? Kas toode on kohale toodud jne.

 

Tasub küll, olen tellinud paar asja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oo[K]i[E];2425291']Keegi siit rolleri lube on teinud? Kaua aega läks(Mitu nädalat)' date=' et load lõplikult kätte said? Ise lähen kohe tegema.[/quote']

 

Olen teinud, mul läks mingi 2 kuud, kuna vahel oli jalg kipsis, aga muidu pakun, et kui teed max kiirusel siis vb 3-4 nädalaga autokool läbi. Edu sulle!


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

autokool läks mul kusagil 3-4 nädalat teooria ja sõidutunid olid mingi 2-3 nädalat ja siis arkis pead nädal ootama aega jms, kusagil 2-2,5 kuud ja maksis sinna 280€ paiku kokku kõik asjad


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oo[K]i[E];2425291']Keegi siit rolleri lube on teinud? Kaua aega läks(Mitu nädalat)' date=' et load lõplikult kätte said? Ise lähen kohe tegema.[/quote']

Ma läksin arki tegin teooria ära järgmine päev oli sõit ainult platis peal ja samal päeval sain kohe load ka kätte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

vanasti oli jah nii, nüüd on autokool ka vaja läbida enne.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Juance upon a time, there was a man by the name of Juan, a very unique man, truly Juan in a million. Juan enjoyed counting, he would go : Juan, two, three. Juan worked at McDonalds, and from time to time he would order off the Juan dollar menu. Juan's girlfriend was named Juanita, and they were Juan hell of a loving couple. Juan also had a life motto: All for Juan and Juan for All. Juan was very skilled at Call of Duty Modern Juanfare and would always say "Juan v Juan me on rust headshots only" to the skrubs in his matches. Juan did very well in school, as he always was number Juan in his class and got Juan hundred percents on all of his tests. But Juan day Juan pissed Juan too many people off. He was shot by the top Juan gang in Mexico city.Another Juan bites the dust

 

#deep #cry #cut


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma läksin arki tegin teooria ära järgmine päev oli sõit ainult platis peal ja samal päeval sain kohe load ka kätte

 

Palju õnne, et sündisid õigel ajal :)

Pm saad sõite teha autokoolis ka juba teooria ajal ja ma sain teooriaga 2 nädalaga hakkama, kokku 10 tundi oli vaja ainult.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Edu neile kes eksamid teevad :P. Aga keegi ei tea kelle skype on arbuuuus ? Tüüp lisab ja küsin miks lisasite siis ainult ingob. Noo kurat kui lisad siis ei pole mõtted ingoda, kui lisad siis vastad, sest mina oma skype taha ns tölleridisi.

Arbuus mul steamis ka, kunagi müüs mingit kodulehte/disaini, homme steami minnes võin rohkem infi sheerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil rs07 orja pole vaja , loe minu teemat signatuurilt:D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Edu neile kes eksamid teevad :P. Aga keegi ei tea kelle skype on arbuuuus ? Tüüp lisab ja küsin miks lisasite siis ainult ingob. Noo kurat kui lisad siis ei pole mõtted ingoda, kui lisad siis vastad, sest mina oma skype taha ns tölleridisi.

 

NeaL


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

krt koolis oli täna tutipidu,kõrvahaigeks võib jääda juh ! :D loe minu rs07teenust saad signast link'i


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.