Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Aitab küll nüüd.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kergelt tuult oled saanud vist. Sandri ban erutas sind nii hullusti, et lagi hakkas lekkima vōi tablette unustasid vōtta? :D

Mul on proofi rohkem kui sa arvata oskad, et just sina see troll olid. Sul võib ju maagiline Tele2 netipulk olla, sellest pole alati kasu, kuid Sinuga vaidlemine on sama mõttetu tegevus kui rääkida seinaga.

 

Sandri ban mind küll ei mõjutanud, poja. Vaata et hommikul kogemata vastu kapinurka ei kuku, pats. :D

 

// End of story.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Millepärast sander banned sai? Mingi pinnipoe pärast?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uus video parema looga. Ei tea, miks kvaliteet jama, peaks 720p lindistama. :S Telefonis on ilusti 720p...

 

 

 


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vali sõnu, poiss.

 

EDIT:

 

Niiet too tüüp ei ajagi jama? Su oma vend? :D Ja sa ajadki siis päriselt sellist juttu talle? Sööd ka seemneid?:D

 

Selle 5 minuti tööga võtad minult turu üle? Mida on pakkuda sinul, mida Vahvlis juba pole? St. kopeerisid jälle lihtsalt sisu Vahvlist maha. Sh. minu pinnipoe.

 

Nali naljaks. Tänaseni oli mul sinust suht ükskõik, aga nüüd sa hakkad juba isiklikult mind ründama.

 

Üldiselt mõtle ennem millega riskid, kui minuga hüppama tuled. Ma saan aru, et sa praegu oled õhku täis ja arvad, et oled jumal, aga pärast sa kahetsed seda, sest üks klikk minu poolt ja su kliendibaas kuivab kokku nagu Kihnu Virve. Minul vahet pole, sest sinu asemele tuleb keegi uus. Turul midagi ei muutu, foorumis midagi ei muutu. Ma seda kõike ennem näinud juba mitmeid kordi. Äratõusnud pinniärikad. Näevad esimest korda suuremat raha ja siis muutuvad jumalateks. Lihtsalt jäta meelde - ei sinu isiksuses ega kullaäris ega pinniäris pole midagi erilist - sind võib ükskõik kes teine asendada. Ja asendajaid meil jätkub.

 

 

Ükskõik sul ikka ei ole päris, miski sinu hinge ikka närib. Ma poleks elus oodanud ,et sa selliste lapsikute tegudeni langed. Sa oled alati sellise väga korrektse, lühida ja veits nagu ametliku mulje jätnud endast, nagu olekski tegu ehtsa ärimehega kellel on koguaeg kiire ja tegemist ning pole aega pikka loba ajada ja nüüd siis nii. Aga noh eks meil kõigil ole omad momendid ning erinevad motivaatorid sunnivad teistmoodi käituma, sõltuvalt olukorrast.

 

 

Muidugi Sander kunagi seda posti näeb siis tõmba oma vennale korralik litt kolmnurka las lämbub mõned hetked ja ehk mõtleb oma tegude üle järgi. Kellegi maha panemine on üsna nõme aga oma perekond maha panna olgu ta siis pini poe näol või mõnel muul moel on ühte head ketukat väärt küll.

 

Loodan, et asjad laabuvad teil lõpuks ning Amichie unustab oma viha ja Sander naaseb.

Muudetud liikme Rinkz'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Muidugi Sander kunagi seda posti näeb siis tõmba oma vennale korralik litt kolmnurka las lämbub mõned hetked ja ehk mõtleb oma tegude üle järgi. Kellegi maha panemine on üsna nõme aga oma perekond maha panna olgu ta siis pini poe näol või mõnel muul moel on ühte head ketukat väärt küll.

 

See on jah päris haige tegelt, et foorumi nimel oma lihast venda tanki panna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Uus video parema looga. Ei tea, miks kvaliteet jama, peaks 720p lindistama. :S Telefonis on ilusti 720p...

 

 

 

Mis sul seal sees on?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on jah päris haige tegelt, et foorumi nimel oma lihast venda tanki panna.

 

Noh selline asi areneb edasi lihtsalt. Hilisemates eluaastates võibolla, et üritab oma ema pangale tanki panna, et omale mõni uuem ja ilusam auto soetada ja siis las muti maksab. See on üsna äärmuslik näide aga selliseid vendasid on tajooba ning, kui karistamatult pääseda siis võibki ahneks minna ja väga mõtlematuid tegusid teha.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noh selline asi areneb edasi lihtsalt. Hilisemates eluaastates võibolla, et üritab oma ema pangale tanki panna, et omale mõni uuem ja ilusam auto soetada ja siis las muti maksab. See on üsna äärmuslik näide aga selliseid vendasid on tajooba ning, kui karistamatult pääseda siis võibki ahneks minna ja väga mõtlematuid tegusid teha.

 

Eks ta nii kipub olema jah, nõme. Omasi tuleks hoida siiski, olenemata olukorrast.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks ta nii kipub olema jah, nõme. Omasi tuleks hoida siiski, olenemata olukorrast.

 

True, aga olete kindel, et oli talle ta nii oma? Kes teab kes kellele kunagi keeras, ega meie pole siin asjatundja, et rääkida nende elust :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
True, aga olete kindel, et oli talle ta nii oma? Kes teab kes kellele kunagi keeras, ega meie pole siin asjatundja, et rääkida nende elust :D

 

No ühest perest. Tean mida Sander tunneb, väga hästi tean, kuid mul seis vähe hullemate asjadega.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ühest perest. Tean mida Sander tunneb, väga hästi tean, kuid mul seis vähe hullemate asjadega.

 

Iga pere ei hoia ühte, kuna pere ei ole neid hoidnud kunagi minevikus


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tervist vahvlised!:D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.