Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tegin Sandrist kiiruga ühe video. :D

 

Link:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Swagerda minema siit.

 

Ime üks suur karvane lill.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See masin astub ikka metsikult hästi edasi. Tuttaval on olemas ja umbes 5aastat tagasi tegi sõitu. Siis oli see ikka väga jõhker, ei oska praegust kommenteerida olles autodega rohkem kursis.

 

http://signs24.planet.ee/pood/et/kleebised-soidukitele-autodele/144-turbotigu.html Peaks panema :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
3tszbw.jpg

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oh, mu jumal. see telefon on nii kole, kuid see on nii populaarne kogu maailmas. peaaegu kõik mu sõbrad on üks. kõik nad ütlevad, et see on hea kvaliteediga, madalaim hind maailmas. aga ma arvan, et see on kole, miks nii paljud inimesed nagu see? sa saad seda mulle selgitada?

 

Täiesti tavaline nutitelefoni välimus ju. Kõige rohkem meenutab vanemaid samsungeid ja iphone 4-5 seeriaid.

Muudetud liikme Martin'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.