Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kellegil sama mure, et msnis kirjutada ei saa? Mina ja mu paljud tuttavad ei saa.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jes saab kirjutada jälle.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore õhtu. :D

Elan suht väikses alevikus, kus põhimõtteliselt politseid üldse ei käi. Olin siis kohas, kus on hea ülevaade peaaegu üle alevi, tuli mingi buss siia, sõber korraks nägi triipu külje peal. Arvas, et ment. Ma siuke "Eks kohe saame teada" ja sõitsin vastu sellele. Siis kui ninapidi põhimõtteliselt koos olime, tuli välja, et oligi uuem Ford Transit Politseiauto. Järgmine hetk olid sinised punased vilkurid ja puhuma. Kõik OK, sõitsin edasi, jõudsin mingi minuti sõita, jõudsin järgmisele masinale järgi. Nägi mu autotulesi peeglist, parkis end kohe ära, lasi mind mööda ja tõmbas kohe sappa, see oli aga juba Volkswagen Transporter eramendi buss. Tahtis ka puhuma panna, aga siis ma olin selline, et "Cmon palju võib, just kontrolliti" ja ajasime niisama selle mendiga juttu. Notbad. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tore õhtu. :D

Elan suht väikses alevikus, kus põhimõtteliselt politseid üldse ei käi. Olin siis kohas, kus on hea ülevaade peaaegu üle alevi, tuli mingi buss siia, sõber korraks nägi triipu külje peal. Arvas, et ment. Ma siuke "Eks kohe saame teada" ja sõitsin vastu sellele. Siis kui ninapidi põhimõtteliselt koos olime, tuli välja, et oligi uuem Ford Transit Politseiauto. Järgmine hetk olid sinised punased vilkurid ja puhuma. Kõik OK, sõitsin edasi, jõudsin mingi minuti sõita, jõudsin järgmisele masinale järgi. Nägi mu autotulesi peeglist, parkis end kohe ära, lasi mind mööda ja tõmbas kohe sappa, see oli aga juba Volkswagen Transporter eramendi buss. Tahtis ka puhuma panna, aga siis ma olin selline, et "Cmon palju võib, just kontrolliti" ja ajasime niisama selle mendiga juttu. Notbad. :D

 

Pärnu mendid käivad Türil ka selle VW erabussiga patrullimas.

 

 

Lahendasin just Raineri mingit suurt probleemi ühe Marko Kalaus nimelise isikuga. Kuna Marko pidavat Türil naiska juures viibima, olin nõus temaga Raineri eest kokku saama aga ta väga ei tahtnud... Lõpuks ta naiska vennaga ühendust võttes saime niipalju jaole, et maksis Rainerile 134€ olevast võlast 100€ ära ja lubas veel kanda... Läbi nagu läti raha sellest vaidlemisest, lubati menti ka anda ähvardamise eest (Marko lubas) eks ole näha... :D


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Põrgu kui külm on väljas. kahed kindad käes, näpud pidid ära külmuma.. Aga muidu oli nitsevoo sõita.

 

34hx9o1.jpg


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul passib garaazhis 800-ne, võtan varsti välja ja lähen vist tuuritama.

 

800 ?

 

Mäm-mäm ?

Muudetud liikme ShadowCat'i poolt

"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa sõidad koguaeg sahk peal ?, kui nii siis vist olen üsnagi mitu korda Viimsi peale näinud.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa sõidad koguaeg sahk peal ?, kui nii siis vist olen üsnagi mitu korda Viimsi peale näinud.

 

Hetkel küll jah. Ei viitsi ära krudida, oluliselt ei sega sõitmist.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
800 cc , mingi cf-moto oma on, pärast saad pilti kah.

 

 

Cf hakkas jah tegema neid 800-seid.. Minuarust suur nagu emalaev :D

 

Panin boti üle pika aja taas tööle.. :D

Läheb rooste teine muidu.

eg2uyh.jpg

Muudetud liikme ShadowCat'i poolt

"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
haha, hea bot :D

 

Runesid ei toksi, ega kedagi ei killi, aga koristab küll hästi :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõbra pool, krdi külm on kui kütmata :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.