Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Ega ma väga kõike siin nii pingeliselt ei otsi ega uuri seepärast kirjutasingi.(ei teadnud selle kohta)

Muidugi ma ei öelnud seda kõikide kohta aga mõndade kohta küll.Kes nii väga üritasid pugeda (tegid seda ka) ning praegu räägivad tema kohta nii.

Ei hakka nimesi nimetama, eks see teab kellest jutt on.

Ise olen temaga tehinguid teinud ja polnud probleeme.

Ta oleks võinud iga kell ülelasta kuna vähesed teevad/teeksid pscreenshote convist/tehingust.

 

http://vahvel.net/showthread.php?135616-Dumby&highlight=Dumby

Kuid julgen väita, et ta on end selle ajaga parandanud ning peale seda pole probleeme temaga olnud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
10h pikkune laul mängima pandud ning nüüd Selverisse.

Nyan Cat? :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ega ma väga kõike siin nii pingeliselt ei otsi ega uuri seepärast kirjutasingi.(ei teadnud selle kohta)

Muidugi ma ei öelnud seda kõikide kohta aga mõndade kohta küll.Kes nii väga üritasid pugeda (tegid seda ka) ning praegu räägivad tema kohta nii.

Ei hakka nimesi nimetama, eks see teab kellest jutt on.

Ise olen temaga tehinguid teinud ja polnud probleeme.

Ta oleks võinud iga kell ülelasta kuna vähesed teevad/teeksid pscreenshote convist/tehingust.

 

Õnneks olema ma 1 vähestest. Alati teen pilte :)


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Õnneks olema ma 1 vähestest. Alati teen pilte :)

 

Kus juures sa pole ainuke, ma olen ka alati pilti teinud tradest. :D

 

Keegi korra siit vahvlist üritas üle lasta, lubas et teeb scam teema aga näitasin talle trade pilte siis läks kohe offline. :D

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://vahvel.net/showthread.php?135616-Dumby&highlight=Dumby

Kuid julgen väita, et ta on end selle ajaga parandanud ning peale seda pole probleeme temaga olnud.

 

Kusjuures kui alles tegin siia kasutaja siis oli ta jah, ei hakka vaidlema.

Mul endal oli üks probleem, nimelt unustasin parooli ja emailiga ei saanud kohe üldse tagasi, uut pw-d ei saatnud minu E-mailile.

Pöördusin tema poole kuna ta oli Administraator.Vastas mulle väga ebaviisakalt ning lõpp kokkuvõttes ei aidanud pidi siis Amichie poole pöörduma ja sain õnneks asjad korda.

Ei ole kindel aga kuskil alates 2011 Detsembrist hakkas väga viisakaks, abivalmiks jne..oli lausa tore tehingut teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis spammite siin? Ei jõua seda ära lugeda :D Ja hea skiller, näpsult ikka avatari ei varastaks.

 

Are_You_Fucking_Kidding_Me_HD_by_CrusierPL.png

 

N2psu ei kasuta seda avatari juba ammu, see avatar ei ole tema joonistatud/tehtud. Võtsin selle pildi googlest, seega ei leia, et ma oleks mingi kurjategija.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Süümepiinad tekivad ju, juhtkonnale peab olema meelepärane ning igal võimalusel neid kiitma. :)

 

lol :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Süümepiinad tekivad ju, juhtkonnale peab olema meelepärane ning igal võimalusel neid kiitma. :)

 

 

Ole hea, ära kujuta ette endale. Muutsin avatari ära kuna "tavakasutajad" viriseid. Mitteükski juhtkonna liige pole mulle avatari kohta märkust teinud, ma ei poe mitte kellegile.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Leia sarnasusi


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Leia sarnasusi

 

I lol'd. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.