Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

14 aastane, 162 cm pikk ja rinnalt max on 40kg, aga see pole mingi näitaja sest ma olen ikkagi suhteliselt tugev.

 

EDIT: Käisin just kaalumas ja olin 45 kg, varem kaalus paar kilo vähem aga see vist lihasmass mis juurde tulnud.

 

lol. irw. hui oled sa tugev, kui 162 cm pikk ja 45kg. ja see pekk, mis sul juurde tulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Poiss on liiga palju filme ja actionmani vaadanud. Anname andeks. :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nice, toredad jutukesed mõningad.

 

tervist. mina olen vladimir kohtla-järve. mina olen 14 aastat. mina kinkima kasu-isale synnipäev habemeajamis masin. ta läks nii kuri ja vägistama mind :O miks ta tegema nii? ja mida mina tegema? kas minema politsei? appi!!!!


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tervist. mina olen vladimir kohtla-järve. mina olen 14 aastat. mina kinkima kasu-isale synnipäev habemeajamis masin. ta läks nii kuri ja vägistama mind :O miks ta tegema nii? ja mida mina tegema? kas minema politsei? appi!!!!

 

Äge vend sul - temaga isegi chilliks. Sa ise paistad tõesti paras l*ts, btw kurvad mõtted tõmbavad tissid kortsu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äge vend sul - temaga isegi chilliks. Sa ise paistad tõesti paras l*ts, btw kurvad mõtted tõmbavad tissid kortsu.

 

oot mis sul on päevad või millesprobleem?

miks sa sellist mu*ni mängid siin?

ega meie pole süüdi, et su ema maha lasti, saa üle!


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Mu vend on imelik. Igakord kui keegi meile tuleb, keerab ta kõlaritel bassi maha ja ütleb: bass peksab üle. Täna tuli järjekordne sõber külla , ta pani muusika mängima ja keeras bassi maha,ma juba aimasin, et ta ütleb jälle, et bass peksab üle.:D:D:D::D"

 

@Pihid.net

 

---------- Post added 24-02-11 at 23:16 ----------

 

"Täna koolist koju tulles tundsin ennast mega väsinuna . Heitsin siis pikali ja panin 2 tupsi alla nagu tavaliselt mingihetk aga uinusin ja kui üles tõusin siis oli terve suu seda vedelikku täis . Ropsisin muidugi terve voodi täis ja nagu sellest vähe oleks olnud siis püsti tõustes panin peeru ja tuli vedelat :S"

 

Tarde on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

omg its onyx...


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Just mõtlesingi, et ta banned ei peaks olema? Dunno, welcome back _onyx_.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tänud tänud :D

 

veel midagi debiilset

"Ükskord olin ma nii kiimas, et ei kontrollinud ennast ja lasin deodoranti endale kottide peale. SIIS SEE OLI RÄMEDALT VALUS ET MA PANIN KOTID VETTE. GG AWP ÄRGE KUNAGI SELLIST ASJA TEHKE, PIIC"

 

"Üks küsimus. Ei leia paremat kohta, kus seda anonüümselt küsida. Kuidas suhtuvad nooreid neiud karvastesse munadesse? Kas peaks neid raseerima?"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D suht pühapäeva tunne on.

Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht vaheaja tunne esmaspäev-teisipäev vaba kolmapäeval 5 tundi ja järgmine kord kooli teisipäeval.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.youtube.com/watch?v=TrNV0C03oEw

 

Okei, ma filmi lainele.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida sa seletad Jaaniuss, miks esmaspäeval pole?

 

klassiekskursioon mingi, ei viitsi minna :D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

458a248e-1c7f-43d8-aa48-56f11334930a.jpg

 

Ise tegin; päris haige ju. Võru klubis Madhouse on see naine käinud. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.