Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Hommik :P

Homme laupäev õnneks ^^


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu hetkel mobiil on nokia 1600 toi mulle selle vanja kui ta kais venemaal arireisidel ja peksid uhe noort maltsikit kui ma sain 12 aastana vana see mobiil vaga hea kui keegi moliseb mu telefoniga siis ma annan tapa!

[align=right:3fofog7a]1390156[/snapback][/align:3fofog7a]

 

kas emod on need posidi kes kaivad naisteriietega ja ajavad mind koguaeg narvi ja ma pean neile tapa andma aga nendele vist valu meeldib kuna loin uskord uhel hambad sisse ta ainult naerama ja utles tule nari mind ka kae pealt ma jooksina ara sellise jurest

[align=right:3fofog7a]1390198[/snapback][/align:3fofog7a]

 

ise kannan bumeri tagi ja palju kortdi huudud mulle oss voi midagi sellsit aga mina votan rusikat taskust ja lahen murran paar luud siis nad vait kohe ja pole pregu enam oeldud midagi

 

ukskord kui mul pikad juusked olid siis uks poiss huudis mule tsikk mina laksin narvi ja laksin tombasin talle 3 korda rusikaga vastu pead peale seda ta pole enam oelnud

[align=right:3fofog7a]1390196[/snapback][/align:3fofog7a]

 

minul taitsa kiilakas olema onu alex utleb et nii mees naeb karmim valja ja ta annab koikidele peksa selle soenguga aga turvamehed koguaeg votavad kinni kui kain ostamas kaubamaja sest mina kahtlane naen valja

[align=right:3fofog7a]1390165[/snapback][/align:3fofog7a]

 

No privet ******i mina ei meeldi longad ja peded nendele mina drugidega molli kutma ja kui siin foorumis moni long on siis tule kohta-jarve ma annan sulle tapa!!!

[align=right:3fofog7a]1390148[/snapback][/align:3fofog7a]

 

 

kena bumer sul toesti aga pane taha tiib ja natuke laianeda ja kroomitud rattakopad pane kulge siis asi hulga kenan ma tulekleepsud siis asi karmim muidu ilus puss pane viperii triipuid peale ja urita sportrool peale panna

 

ise oman 1989 aasta hainina ja olen rahul kuna masin sai tasuta viktoriku kaest voetud kuna tema oli mulle volgu 5000 denki

[align=right:3fofog7a]1390191[/snapback][/align:3fofog7a]

 

 

Naiss ... :D

 

Küll on naljakas kui laps on lollakas


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kao msni palun :h:

 

 

BUTTZEXX ? Hommikust Siim

 

 

Mis onad, miks kulleri haiglasse peksid ja millal ma oma mp3e saan ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homme plaanis algul rallit vaadata kodukoha lähedal ja siis õhtul läheb käest ära, kuna rahvast tuleb meeletult ning tuttavaid ka, kellega juba plaanis peale rallit tinutada! ;p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Homme plaanis algul rallit vaadata kodukoha lähedal ja siis õhtul läheb käest ära, kuna rahvast tuleb meeletult ning tuttavaid ka, kellega juba plaanis peale rallit tinutada! ;p

 

 

Kuidas selline plaan sobib :

 

Tinutate ennem rallit (täie rauaga) ja, siis võtate ise ka rallilt osa :wink:


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

joujou nuubid :)

mis teete kah siis ?


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kumba videokaarti soovitate:

1. nVidia 9800GT 512MB GDDR3

2. nVidia 9500GT 1GB

 

 

 

9800gt

 

Jõuker...

Mis teete ?

Kas ma järjekordselt ainus, kellel tõutab tulla jube nv ?

 

 

Oleneb mis plaanid sul on ?:D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

usu mind, minu nv on hullem, jalg on kipsis, midagi teha ei saa..


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

noh:D

sa saad endale tegevust leida vähemalt, minu ainuke tegevus on arvuti ja söömine ja ühe jala peal hüppamine


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja mis tegevust ma siin leian :D?

Selles ongi point, et ei ole isegi tegevust. Päeval koristasin isegi tuba suurest igavusest. Rääkimata veel sellest, et õppisin ka. Aga homme ja ülehomme õhtu vaja ka veel sedasi üle elada...


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mis tegevust ma siin leian :D?

Selles ongi point, et ei ole isegi tegevust. Päeval koristasin isegi tuba suurest igavusest. Rääkimata veel sellest, et õppisin ka. Aga homme ja ülehomme õhtu vaja ka veel sedasi üle elada...

 

 

Noja, homme on mu sõbraks pudel (loodetavasti) ja pühapäeval peab cs-iga suhteid parandama :uni:


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.