Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
mis asi see on ?

Äärmiselt kõrgete vaimsete võimetega inimeste organisatsioon :)

Liikmeks saad, kui skoorid 98% suvalises(kuid siiski tõelises) IQ testis õigesti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tsauki :P

Mis mässate siin? :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tehnilist poolt ma eriti ei jagha aga välimuselt on saab ilus.

Halba ka pole kuulnud midagi.

 

9-3 on General Motorsi maiku ka juures, ilmselt sobivad paljud Omega või Vectra jupid ka. Arvan, et kõige riskantsem masina juures on turbo - kallis lõbu :(

 

saab93%202002.jpg

Analoogne masin, paraku küll 2 aastat vanem ja sellest ka mõningad erinevused 2004 aasta mudeliga, millel pilku peal hoidsin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa tahad mahtuniversaali või sedaani?

Sedaani eelistaks, aga kui uuema Audi RS seeria masina osta jõuaks siis võtaks kasvõi avandi :P

 

 

picture-219_-caradvice.jpg

*fapfapfap*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
360 flip on siis kui sa teed ise 360 kraadi ja flipi otsa

tre on nii et aint rula teeb 360flip

ja ma tõsiselt kahtlen et sa teen ära switch tre ja backside 180 noseblunti..

mis su nimi on muidu ? :D

kui sa mingi janek või egert või selline tüüp siis ma usun sind :D

 

Kahtle, kui tahad, ma olen otepääl, põhiline aeg skeidin sõbra juures otepääl minirämbis või sangaste skatehouses .

 

Bs 180 noseblunt on kergem kui tavaline, ma olen seda sitaks proovinud ( tavalist ), aga alati maandumisel panen alateadvuses tagumise jala maha :D

 

bs 180 noseblunt on kergem, sama ka switch nosebluntiga, hoian blunti ajal teilist kinni ( switchis ) ja hüppad õigesse sõidusuunda tagasi :nose:

 

Lemmik on ikkagi Fs disaster jõhkra airiga ja Bs smith .

 

Flatis olen algaja, pole eriti sõitnud switch tre teen ära, õiget pidi tuleb 2 / 10 välja :D

 

Kui järgmine suvi otepääle satud vms, siis võid mind näha, rohelise põhjaga ( raske aru saada ) sugar skateboard, terve complete . Soovitan :D:D

 

Oskad soovitada, kas sellest piisaks kui lasta kompressoriga laagreid, sõitsin märja ilmaga rulara koju nats krigiseb :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra eile nussisin eite ja poole nussi pealt suri till välja kukus täitsa lonti.Naine röökis mis teed seal ma ütlesin tra londiste suri välja tra.Ma olen plindris nüüd sest eile rahuldasin naist puu pulgaga ja krt ta ei teinud vahet eriti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra eile nussisin eite ja poole nussi pealt suri till välja kukus täitsa lonti.Naine röökis mis teed seal ma ütlesin tra londiste suri välja tra.Ma olen plindris nüüd sest eile rahuldasin naist puu pulgaga ja krt ta ei teinud vahet eriti.

 

labane :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olin trauma punktis lakkutäis peaga ma olin vist kukkunud kuhugi või ma ka täpselt ei tea sõber oli mind sinna toond ja rivi oli sitaks pikk siis soigusin seal ja järsku olin õelnud et kes on simulandid kaduge rivist ära ja 6 inimest oligi kohe kadunud rääkis mu sõber mulle:D mind vist hakati kartma!!!:D(y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
olin trauma punktis lakkutäis peaga ma olin vist kukkunud kuhugi või ma ka täpselt ei tea sõber oli mind sinna toond ja rivi oli sitaks pikk siis soigusin seal ja järsku olin õelnud et kes on simulandid kaduge rivist ära ja 6 inimest oligi kohe kadunud rääkis mu sõber mulle:D mind vist hakati kartma!!!:D(y)

 

Sa poolenisti retard ka ju oma jutu järgi. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida asja te otsite pihi.net'st?

See on Meiseri koht.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.