Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Miks selline tagasiside kohe minu teemale, et "keegi tahab vist embleemi saada".

A kes meist LoLi peluritest seda ei sooviks omale? Muidugi ma tahaksin seda saada, aktiivselt võitlen selle embleemi nimel. :)

 

Sellepärast, et kui selle eest embleemi ei oleks võimalik saada siis sa ei teeks sinna ilmselt teemat. Alati on nii, et kui mingi uus embleem tuleb siis kõik hakkavad kohe jahtima, aktivisti embleem tuli siis tuli vist paari nädalaga rohkem õpetusi kui üldse varem neid kokku oli. Naljakas vaadata lihtsalt, et mõni kohe hakkab tegutsema kui võimalik midagi saada, nagu koer tahab küpsist selle eest, et ta sitsib. Mainin, et see ei olnud ainult sinu pihta mõeldud. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sellepärast, et kui selle eest embleemi ei oleks võimalik saada siis sa ei teeks sinna ilmselt teemat. Alati on nii, et kui mingi uus embleem tuleb siis kõik hakkavad kohe jahtima, aktivisti embleem tuli siis tuli vist paari nädalaga rohkem õpetusi kui üldse varem neid kokku oli. Naljakas vaadata lihtsalt, et mõni kohe hakkab tegutsema kui võimalik midagi saada, nagu koer tahab küpsist selle eest, et ta sitsib. Mainin, et see ei olnud ainult sinu pihta mõeldud. :)

 

Nii paruku on jah. Ega ma ei oleks enda poolt postitatud õpetust teinud, kui embleem ei oleks mängu tulnud. Tegelikult ma ei teinud seda puhtalt embleemi saamis eesmärgil, oli üksteine olulisem faktor mängus. Rohkem õpetusi ma igatages ei plaani kosotada enne, kui mõistan mängu täielikult. Minu arvamus on, et õpetuste eest embleemi jagamine on vale ja katkine süsteem. Siiski, kõik see korraks kõrvale jätte, kes siis küpsist ei tahaks? Lahkelt pakutakse ju. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellepärast, et kui selle eest embleemi ei oleks võimalik saada siis sa ei teeks sinna ilmselt teemat. Alati on nii, et kui mingi uus embleem tuleb siis kõik hakkavad kohe jahtima, aktivisti embleem tuli siis tuli vist paari nädalaga rohkem õpetusi kui üldse varem neid kokku oli. Naljakas vaadata lihtsalt, et mõni kohe hakkab tegutsema kui võimalik midagi saada, nagu koer tahab küpsist selle eest, et ta sitsib. Mainin, et see ei olnud ainult sinu pihta mõeldud. :)

 

Arusaadav.

Miks sa arvad, et ma ei teeks teemat? Ma olen äsjaregistreerunu seega sa ei saa seda väita. :D

Arvan, et aitab.. muidu kakleme siin veel terve päeva nagu väikesed lapsed kommi pärast. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nii paruku on jah. Ega ma ei oleks enda poolt postitatud õpetust teinud, kui embleem ei oleks mängu tulnud. Tegelikult ma ei teinud seda puhtalt embleemi saamis eesmärgil, oli üksteine olulisem faktor mängus. Rohkem õpetusi ma igatages ei plaani kosotada enne, kui mõistan mängu täielikult. Minu arvamus on, et õpetuste eest embleemi jagamine on vale ja katkine süsteem. Siiski, kõik see korraks kõrvale jätte, kes siis küpsist ei tahaks? Lahkelt pakutakse ju. :D

 

Võiks ikka väärt asjade eest siis saada seda embleemi. Aktivisti embleemi jaoks tehti täiesti kasutuid õpetusi ja saadi embleeme ka minuarust, mõtlesin ise ka, et teen õpetusi kuidas uut folderit teha ning kuidas notepad teha ja see uute folderisse tõsta. Masendav... Võiks tõesti embleemi jagada näiteks sel puhul kui keegi teeb õpetuse mingist championist ning buildist, midagi uut mitte maha copytud kuskilt solomidist. Saan aru ka heast küljest, et foorum saab aktiivsust juurde sellega kui kõik siis viie sekundiga õpetusi ja asju kokku klopsivad, et midagi saada. Näiteks see viimane teema kus league of legendsiga seotud lehed ühte kohta pandud, ei näe väga väga, et sellest saaks mingit kasu olla, sest kui ma tahan neid lehti leida siis võtab see vaid mõned sekundit googlesse kirjutamist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis toimub?

Praen endale kanafileed, sest tahan saada sama tugevaks kui HdTanel :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ruuni võiks üldse "Mängud üldine" alla liigutada.

Muudetud liikme Marks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ruuni võiks üldse "Mängud üldine" alla liigutada.

 

One does not simple insult runescape and get away with that. Ruun ei ole mäng, ruun on elu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jube igav on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jube igav on.

Pluss üks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
euw/eune? võiks pela teha?

EUW olen aga ei viitsi kahjuks, täna piisvalt mänginud juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
miks mul ikka see lambine negatiivne tehing on?

Jõid ühikas mingi tüübi viimase õlle ära ja sai kurjaks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tüüp lihtsalt üritas nalja teha.

 

Kirjuta mingile modele PM ja palu see eemaldada juhul kui see niisama sinna pandud on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kirjuta mingile modele PM ja palu see eemaldada juhul kui see niisama sinna pandud on.

Administraatorid saavad ainult neid eemaldada.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Administraatorid saavad ainult neid eemaldada.

My bad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.