Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Sleepy ära :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jälle ei viitsinud kooli minna...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homseks pean juhendajale uurimistöö ära esitama, tuleb pikk öö :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Homseks pean juhendajale uurimistöö ära esitama, tuleb pikk öö :D

Palju edu sulle, tean kui jube asi see uurimistöö on, hoian põialt:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bwhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaha uurimus töö, mina seda jura küll ei viitsinud koolis kirjutada, mõttetu aja raiskamine teemal mis mind absoluutselt ei huvitanud.

Milleks kõik see tühi töö? ajude sittumine käib seal põhikoolis, teed asju mis sul elus tihtipeale mitte kuidagi kasuks ei tule.

Põhikoolis õpitust ei ole mul siiani mitte midagi vaja läinud, enamus matemaatikast on tulnud hiljem no. lambist.

Need igavad arvutus ülesanded... neist pole mingit kasu. Ise olen veel kõrghariduse elektroonika alal saanud


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bwhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaha uurimus töö, mina seda jura küll ei viitsinud koolis kirjutada, mõttetu aja raiskamine teemal mis mind absoluutselt ei huvitanud.

Milleks kõik see tühi töö? ajude sittumine käib seal põhikoolis, teed asju mis sul elus tihtipeale mitte kuidagi kasuks ei tule.

Põhikoolis õpitust ei ole mul siiani mitte midagi vaja läinud, enamus matemaatikast on tulnud hiljem no. lambist.

Need igavad arvutus ülesanded... neist pole mingit kasu. Ise olen veel kõrghariduse elektroonika alal saanud

sa üks nendest vendadest, kes peale keskkooli (kutsekat) lähevad kutsekasse ja siis uhkustavad oma "kõrgharidusega" ve

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bwhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaha uurimus töö, mina seda jura küll ei viitsinud koolis kirjutada, mõttetu aja raiskamine teemal mis mind absoluutselt ei huvitanud.

Milleks kõik see tühi töö? ajude sittumine käib seal põhikoolis, teed asju mis sul elus tihtipeale mitte kuidagi kasuks ei tule.

Põhikoolis õpitust ei ole mul siiani mitte midagi vaja läinud, enamus matemaatikast on tulnud hiljem no. lambist.

Need igavad arvutus ülesanded... neist pole mingit kasu. Ise olen veel kõrghariduse elektroonika alal saanud

 

Tunnen kaasa sulle. Nüüd kindlasti istud kuskil elektroonikafirmas ja monteerid trükkplaate ainult. Sellepärast polegi matemaatikat vaja. Kahju, et inimesed aru ei saa milleks ja kus matemaatika kasulik on...

Ja need kõik ülesanded on selleks, et arendada mõtlemisvõimet. Kujutaksin ette et, kui põhikool oleks vabatahtlik, siis maailm oleks värdjaid täis... :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Seda teemat vaatab praegu 57 kasutaja(t).

 


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui mega siis arvuti on ? :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kust saab Eestist kõige odavamalt .eu domeeni?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

[video=youtube;O-lJKpBOVUM]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.