Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://vahvel.net/showthread.php?147903-F1-Foorumi-moodi-Hooaeg-III GOGOGO!

Pange ennast siis lihtsalt kirja, et saaks alustada sellega :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nvm :D

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai siis Ebays autole uus spoiler tellitud, sobib nagu valatult. Tagumine uks lasti segastel asjaoludel rotti, väidetavalt oli Vladimirile 50€ võlgu, veljed all on tutikas. Panin autole mõned kleepsud peale, et natukenegi kodusem oleks see värk. Plaanis välja vahetada autoklaasid, sest need peksti pronkiöö rahutuste ajal segamini. Kuna hetkel oluliselt raha pole, sest kõik läks üüri maksmiseks ära, siis olulisi muudatusi autol hetkel ei tee. Autole sai sisse pandud ka supakas mille ma Looma kodust ära näppasin. Autoga eriti ei sõida, sest bensiin on kole kallis ja autol on piduriklotsid kulunud. Auto roostetas alt ja need augud sai siis makrofleksiga täis lastud, loodan, et päris ära ei tule alt kui Maali juurde piima järgi lähen. Kuna autos on ainult kaks istekohta, siis olulist lõbusõitu ma vahvli perele teha ei saa. Rohkem ei viitsi oma auto kohta kirjutada. Nimega pildi saate palgapäeval, sest mul tõesti pole praegu kuskilt seda markerit või paberit võtta.

 

Päikest teile, ärge olge kurjad, et ma teile oma uhuiit autot tutvustasin. :wink:

tuned-car-spoilers-fail7.jpg

Muudetud liikme SpY'i poolt
Selgusid uued põhitõed minu ferrari kohta.

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sai siis Ebays autole uus spoiler tellitud, sobib nagu valatult. Tagumine uks lasti segastel asjaoludel rotti, väidetavalt oli Vladimirile 50€ võlgu. Veljed all on tutikas, panin autole mõned kleepsud peale, et natukenegi kodusem oleks see värk. Plaanis välja vahetada autoklaasid, sest need peksti pronkiöö rahutuste ajal segamini. Kuna hetkel oluliselt raha pole, sest kõik läks üüri maksmiseks ära, siis olulisi muudatusi autol hetkel ei tee. Autole sai sisse pandud ka supakas mille ma Looma kodust ära näppasin. Autoga eriti ei sõida, sest bensiin on kole kallis ja autol on piduriklotsid kulunud. Auto roostetas alt ja need augud sai siis makrofleksiga täis lastud, loodan, et päris ära ei tule alt kui Maali juurde piima järgi lähen. Kuna autos on ainult kaks istekohta, siis olulist lõbusõitu ma vahvli perele teha ei saa. Rohkem ei viitsi oma auto kohta kirjutada. Nimega pildi saate palgapäeval, sest mul tõesti pole praegu kuskilt seda markerit või paberit võtta.

 

Päikest teile, ärge olge kurjad, et ma teile oma uhuiit autot tutvustasin. :wink:

tuned-car-spoilers-fail7.jpg

Aasta läbikukkuja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aasta läbikukkuja?

 

Ma loodan, et sellel aastal ma auto põhjast läbi ei kuku, sest pole sellist raha parandamiseks.

 

Aitähh, et minu pärast muretsed.

 

Käisin täna pildistamas oma ajaviiteks, anti vihje, et paar rebast elavad ühes vanas maha jäetud ehitises.

167439_125678720903528_924498014_n.jpg

551722_125628150908585_326916682_n.jpg

556184_125628030908597_162642556_n.jpg

 

Nii lahedad elukad, siin maal liigub ka neid eriti tihti.

Huvitav, et nad niimoodi seal elavad.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käisin täna pildistamas oma ajaviiteks, anti vihje, et paar rebast elavad ühes vanas maha jäetud ehitises.

167439_125678720903528_924498014_n.jpg

551722_125628150908585_326916682_n.jpg

556184_125628030908597_162642556_n.jpg

 

Päris kenad pildid, hea vihje said. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nad on armsad hetkeni, kuni nad sul ühel hommikul kõris kinni on. :)

 

heh, sa oled liiga palju õudusfilme vaadanud :laugh:

Tegelikkuses on nad nii armsad, tuleb lihtsalt julge olla ja neile pai teha.

Ise neid ei karda, tegin pai ja üks rebane näksas mind mänguhoos.

 

Olgem ausad, kas selline armas rebane on suuteline hammustama kedagi? :'(

557284-bigthumbnail.jpg


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sai siis Ebays autole uus spoiler tellitud, sobib nagu valatult. Tagumine uks lasti segastel asjaoludel rotti, väidetavalt oli Vladimirile 50€ võlgu, veljed all on tutikas. Panin autole mõned kleepsud peale, et natukenegi kodusem oleks see värk. Plaanis välja vahetada autoklaasid, sest need peksti pronkiöö rahutuste ajal segamini. Kuna hetkel oluliselt raha pole, sest kõik läks üüri maksmiseks ära, siis olulisi muudatusi autol hetkel ei tee. Autole sai sisse pandud ka supakas mille ma Looma kodust ära näppasin. Autoga eriti ei sõida, sest bensiin on kole kallis ja autol on piduriklotsid kulunud. Auto roostetas alt ja need augud sai siis makrofleksiga täis lastud, loodan, et päris ära ei tule alt kui Maali juurde piima järgi lähen. Kuna autos on ainult kaks istekohta, siis olulist lõbusõitu ma vahvli perele teha ei saa. Rohkem ei viitsi oma auto kohta kirjutada. Nimega pildi saate palgapäeval, sest mul tõesti pole praegu kuskilt seda markerit või paberit võtta.

 

Päikest teile, ärge olge kurjad, et ma teile oma uhuiit autot tutvustasin. :wink:

tuned-car-spoilers-fail7.jpg

 

Nice story, hakka kirjanikuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.