Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ega sa vastu ei ole kui ma nüüd üleeilse msn vestluse siia lisan? :)

 

Siis saame selgelt sotti kes keda sõimab?

 

Kui sa üritad midagi tõestada siin siis see ei tule just hästi välja. Ilmselgelt olen ma sind igalpoole saatnud kuna ma ei saa lasta ülbel jõnglasel endale pähe istuda. Ükskord viskab iga asi üle.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
9. oktoober tapale pioneeripataljoni minek :D

Enda soov ?


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa üritad midagi tõestada siin siis see ei tule just hästi välja. Ilmselgelt olen ma sind igalpoole saatnud kuna ma ei saa lasta ülbel jõnglasel endale pähe istuda. Ükskord viskab iga asi üle.

 

Kuna ma ei taha puhkusele minna, siis ma ei hakka seda faili postitama, aga see, et sa selle siia postitamise ära keelasid on nüüd küll naeruväärne. Sealt võib väga selgelt välja lugeda kes kellega ülbitseb ja kes keda kuhu saadab. Sulle öeldi korduvalt teiste modede/kasutajate poolt kes chatis olid, et rahune maha, aga sa ajasid ikka oma joru.

 

Teeme nii, et kui sul on ikka midagi öelda, siis ole hea kirjuta postkasti või msnis.

 

Rohkem ma sinuga ei räägi, lihtsalt ignoreerin.

 

tumblr_lzpn7039PP1rp4k4go1_500.jpg

 

Googeldamisest oli abi vist :laugh:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oled loll või mängid seda ? Ilmselt oled. Jah ma ütlesin et ma saatsin sind igalepoole ja saadan edaspidi kuna sa ei saa asjadest mitte grammi võrd ka aru.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega see Ufo kahtlane vend jah, aga postita siia, kes keelab lol?

 

Kahjuks ei tohi msn logisid postitada siia kui vastaspool pole nõus sellega. Ma küll ei kujuta ette miks talle ei meeldi neid avalikkuse ette tuua kui mina olen see loll ja jobu :laugh:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul su sitast kopp ees juba, hälvik, Sellist sitta tuleb ainult suust, lõngus

Ja siis räägib, et mina sõiman teda. Vot nii suhtutakse moderaatorisse. Pole sa ise targem midagi.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saaada postkasti mulle, i wanna read it!

 

Ei tea kas selle eest saab ka warni? Ei tahaks uskuda, sest see on ikkagi vahvel.net groupchat logi. :confused:

 

 

 

// uf0 - Avaldame kõik chati logid juba, mitte ära võta mingeid üksikuid lauseid.

 

Su interneti mölisemine on nagu paraolümpia. Isegi kui võidad, oled endiselt hälvik. - Golden word from Supra, no offence

 

Seda öeldi sulle vahvel.net chatis, aga lasid ikka oma lollustega edasi :)

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hea skiller rahune maha, sina oled see lohh kes siin igas teemas esineb. Kui arvad, et oled tuus vms siis eksid, tahaline netihiiro oled. Pea koguaeg online, niiet nolifer ka peakauba.

 

Haters gonna hate.

 

See teema uf0ga oli juba ammu maha rahunenud kui ta täna suutis jälle hiilata msnis. Ma poleks talle ühtegi sõna enam öelnud, aga ta ei saa ju ilma nokkimata olla.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma pidin küsima et kas on mingi eesmärk ka sellel jutul mis Henryle rääkisid.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vähe savi pole v?

Ma ei saa aru, miks kõik tahavad teada, mis kasu sa loodad saada?

Suht pointless on vaielda siin, kui keegi ei tea millest jutt käib ja sõna kaasa öelda. Niiet postitage siia oma logid või vestelge MSN.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teeme nii, et kui sul on ikka midagi öelda, siis ole hea kirjuta postkasti või msnis.

 

Rohkem ma sinuga ei räägi, lihtsalt ignoreerin.

 

 

Kirjutasin seda enne juba. Kes tahavad vahvli chati logisid peavad vahvel.net msni tulema.

Avaldama ma neid ei hakka, sest muidu ta kustutab selle ära ja paneb ban.

 

// Ja lõpetame selle teema ära, sest selle kohta on juba vaieldud küll. Lihtsalt ignoreernin sind uf0, et vältida jälle mingit konflikti.

 

Ilusat päeva jätku!

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hea skiller nii kui sina hakkasid oma kuu tagasi siin oma jama ajama olid kõigil probleemid. Reaalselt ära kägise kõige kallal. Ma ei saa mis see sulle annab, et igas teemas oled sina ja veelkord sina panemas paika kõiki. Mine ela elu ka natuke väljas mitte ära kükita siin 24/7 :)

 

Ning nüüd ma saan warni :)


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.