Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline blu
Tõmbas tuju nii alla see teema ikka. EI kujuta ette, mida lähedased tunda võivad. Hoidku see kaabakas ennast, hoidku ennast raibe. Oleks nõus timukaks tema puhul hakkama. Teeks töö ilma näomaskita ära, vaataks sellele raipele silma ja naeraks.

Ja mismoodi sina siis parem oleksid kui iga teine mõrtsukas? Oleksid täpselt samasugune tapja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mismoodi sina siis parem oleksid kui iga teine mõrtsukas? Oleksid täpselt samasugune tapja.

Kas USA-s need surmaotsuse täideviijad on siis täpselt samasugused tapjad nagu need, kes teise ilma põhjuseta ära tapavad? Mina nii ei arva..

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kas USA-s need surmaotsuse täideviijad on siis täpselt samasugused tapjad nagu need, kes teise ilma põhjuseta ära tapavad? Mina nii ei arva..

Kaks täiesti erinevat õigussüsteemi. Aga noh, go for it, mine tee omakohut, saaksidki 10aastat vanglas järele mõelda ja oma väärtushinnanguid paika panna... tegelt prolly oleksid seal ainult aasta, nagu Eestis kombeks, aga aastaga annab ka palju mõelda. USA's lendaksid elu lõpuni kaasvangide ühest duššikabiinist teise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega vanemate käsi võib ka mängus olla ju... Tüdrukul oli krooniline haigus, mille ravi läks kuus maksma 800€ nii, et mine sa tea, äkki ei jätkunud vanematel raha vms, aga mine sa tea... :( kurb ikkagi.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kaks täiesti erinevat õigussüsteemi. Aga noh, go for it, mine tee omakohut, saaksidki 10aastat vanglas järele mõelda ja oma väärtushinnanguid paika panna... tegelt prolly oleksid seal ainult aasta, nagu Eestis kombeks, aga aastaga annab ka palju mõelda. USA's lendaksid elu lõpuni kaasvangide ühest duššikabiinist teise.

Kas ma ütlesin, et ma teeks seda ebaseaduslikult??? Kirjas on ju selgelt, et oleksin nõus timukaks hakkama, kuid ilmselgelt sellist võimalust ei tule. Ära hakka mulle mu väärtushinnangutest palun rääkima..

Sinu arvates see mõrvar väärib siis ainult paar aastat vanglat ja kõik? Sea ise oma väärtushinnagud siis korda.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kas ma ütlesin, et ma teeks seda ebaseaduslikult??? Kirjas on ju selgelt, et oleksin nõus timukaks hakkama, kuid ilmselgelt sellist võimalust ei tule. Ära hakka mulle mu väärtushinnangutest palun rääkima..

Sinu arvates see mõrvar väärib siis ainult paar aastat vanglat ja kõik? Sea ise oma väärtushinnagud siis korda.

 

Kus ma seda kirjutasin et minu arvates on see normaalne? Näita mulle seda kohta. Aga see on ju tõsi, Eestis ei saagi rohkem, see kas mulle selline süsteem meeldib või ei - sellest polnud kuskil kirjas. Muidugi see on ebanormaalne ja peaks olema karmim, aga ei ole midagi teha, kahjuks. kõik on chill, argumenteerida ja vaielda on täiesti mõnus vahepeal, ongi igavaks kiskunud siin teemas, everything is okay.

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See jah tõsi, et Eesti kohtusüsteem on selline... Hiljuti oli Õhtulehes mingi eesti kõige tagaotsitavamate isikute tabel. Mõni oli seal sellepärast, et oli varastanud broilerit ja juustu vist:D

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mismoodi sina siis parem oleksid kui iga teine mõrtsukas? Oleksid täpselt samasugune tapja.

 

loh v? See kes tegi seda pole inimene ja selliseid tuleb ka vastavalt karistada. Aga eks see Narva on selline linn, mis on rohkem Venemaa moodi ehk siis kui teada saadakse selle v2rdja nimi siis kaua ta enam ei ela. :)

 

Ega vanemate käsi võib ka mängus olla ju... Tüdrukul oli krooniline haigus, mille ravi läks kuus maksma 800€ nii, et mine sa tea, äkki ei jätkunud vanematel raha vms, aga mine sa tea... :( kurb ikkagi.

 

kusjuures täitsa võimalik. Narvas ei usu et kuskilt saaks teenida nii üle 1keur, nii et täitsa võimalik.

Muudetud liikme paranormal'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
loh v? See kes tegi seda pole inimene ja selliseid tuleb ka vastavalt karistada. Aga eks see Narva on selline linn, mis on rohkem Venemaa moodi ehk siis kui teada saadakse selle v2rdja nimi siis kaua ta enam ei ela. :)

 

 

 

kusjuures täitsa võimalik. Narvas ei usu et kuskilt saaks teenida nii üle 1keur, nii et täitsa võimalik.

 

No aga mõtle laiemalt, kas selline omakohus teeks siis midagi paremaks? Ei teeks ju, toodaks kriminaale juurde hoopis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viimati külastas eile ju...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaks trenni minema aga ei viiiiiitsi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lund pole ollagi enam ju:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea ,et enam oma majas ei ela:Dei pea muret tundma enam sellisest asjast:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
weak-e1295902024733.jpg

 

Juba lähen:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.