Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Kogesin just kerget Deja Vu-d :D

Imelik asi ikka, nagu oleks kõike unes näinud :huh:

 

Mul juhtub neid päris palju ja koos sellega olen ka mõelnud ,et selgetnägijad on vb sellised inimesed ,kes näevad pikemalt neid klippe?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Joppas tõesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Joppas tõesti:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mnjaa. Täna esimest korda arvutis, waow. Endal arvuti ootab win7 paigaldamist, kusjuures ei tunne isegi puudust mitte arvutist. :D

Suht pikk päev oli. Koolist koju sain pool 2, magasin poole viieni, siis kohe põrutasin sõpradega linna bowlingusse jälle, paar tundi pelasime, käisime mäkis ja nüüd kodus taas. Mõnus. Tehke mulle bowling välja, hakkan veel tihedamini käima siis. :D

Ulme hinnavahe ikka Tervise Paradiisi ja Perona bowlingul. Tervises 2h 4inimest 20euri, Peronas 2h 4 inimest 28euri.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mnjaa. Täna esimest korda arvutis, waow. Endal arvuti ootab win7 paigaldamist, kusjuures ei tunne isegi puudust mitte arvutist. :D

Suht pikk päev oli. Koolist koju sain pool 2, magasin poole viieni, siis kohe põrutasin sõpradega linna bowlingusse jälle, paar tundi pelasime, käisime mäkis ja nüüd kodus taas. Mõnus. Tehke mulle bowling välja, hakkan veel tihedamini käima siis. :D

Ulme hinnavahe ikka Tervise Paradiisi ja Perona bowlingul. Tervises 2h 4inimest 20euri, Peronas 2h 4 inimest 28euri.

 

who cares


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks nüüd topeltposte ei saa teha :D Nii nõme on, kui postitad päevikusse pildi ja keegi ei kommi, siis järgmine kord postitad uue pildi aga keegi ei tee välja kuna ta editib aind posti ja päevik jääb tahapoole :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Inimesed, kes te oma 2rattalisi ja 4rattalisi müüte, hoiduge eemale isikust "Reeno Mätlik". Suur petis! Üle 15 isiku juba petta saanud temalt ning autost ilma jäänud! Sealhulgas ka kahjuks mu sõber jäi kuradi ilusast 7sest bemmist ilma. :/


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas saab autost ilma jääda?

Väga lihtsalt. Moosib su nii ära, et annab sulle nt 200euri ja siis väidetavalt maksab ülejäägi hiljem. Vormistate OM lepingu ära(Seal muidugi õige summa) Aga no politsei laiutab käsi ning ütleb, et nemad ei saa midagi teha, "minge kohtusse"


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.