Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lennukid / Mopeedid

Soovitatud postitused

VIP

Dio on rõve junn ju.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Motors24: Italjet Drackster '04

osta see, isiklikult mulle on alati draksterid sitaks meeldinud, ei tea miks...

 

diot soovitatakse seep2rast sest ta odav, 3k saad juba k2tte mingi ja ta on tunduvalt m6tekam ost kui m6ni hiinakas, dio vist 2t kah vms ja hea kerge :) hooramiseks super.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Motors24: Italjet Drackster '04

osta see, isiklikult mulle on alati draksterid sitaks meeldinud, ei tea miks...

 

diot soovitatakse seep2rast sest ta odav, 3k saad juba k2tte mingi ja ta on tunduvalt m6tekam ost kui m6ni hiinakas, dio vist 2t kah vms ja hea kerge :) hooramiseks super.

 

mudiugi 2t . aga isiklikult on pesooga kogemusi ja ytlen et s6idumugavused on 5

pluss ja odavad ka kusjuures :)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sebisin 8.5g polini rullikud, kui Leedust tagasi, siis panen alla probs. Siis t6useb tipp m6nusalt vast. :)

6elge, kus asub Automaailm Tallinnas?

Agaaa.. v6iks teha mingi Vahvli kokkutuleku rolleritega kuskil ?:D Siis n2eks oma silmaga ka 2ra teie pyssid .

 

 

 

//Tra normaalselt kirjutada ei saa, mingis suvakas E Kohvikus olen :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kokkutulek oleks suht nuss ju, ntx mõni teisel pool Eestit vist küll kohale ei tule :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sebisin 8.5g polini rullikud, kui Leedust tagasi, siis panen alla probs. Siis t6useb tipp m6nusalt vast. :)

6elge, kus asub Automaailm Tallinnas?

Agaaa.. v6iks teha mingi Vahvli kokkutuleku rolleritega kuskil ?:D Siis n2eks oma silmaga ka 2ra teie pyssid .

 

 

 

//Tra normaalselt kirjutada ei saa, mingis suvakas E Kohvikus olen :D.

 

 

Raskeks ei jää ?

Proovi 5seid.

Ise panen ülehomme 4sed alla, vaatab mis teeb :-)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki poiss tahab ainult lõpukiirust?:D kiirendus vist suht poh nagu aru saan. Mul läheb ka mingi aeg 4 alla


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käisin Viljandis ja ostsin Fighter look esitule, carbon ;) , siis veel üks kleepsuleht ja kolvirõngas.

Ja homme saan tellitud siduri kätte ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei ole kindel, aga need on vist need, mille peal Variaatori rihm jookseb?

Ei tea rolleritest sittagi, arvan ainult.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki keege seletask mulle, mis rullikud, kuhu need käivad jne?:D

 

Ma üritan lühidalt teha.

Variaatoris asuvad ja variaatori tagumise taldriku taga asuvad rullikud. Kui pöörded tõusevad, siis tsentrifugaaljõud hakkab rulle nende õigetest kohtadest (e. pesadest) välja tõukama. Siis hakkavadki esimesed kaks taldrikut üksteise vastu tõmbuma ja rihm surutakse alt ülespoole. Mida kiiremini variaator töötab, seda kõrgemale ka rihm tõuseb.

Aga rullid ise. Neid on väga erinevate raskustega (grammides). Mida raskemad on rullid, seda suurema jõuga suruvad rullid tagumise taldriku eesoleva vastu. Kui rullid on liialt rasked, suruvad nad rihma liiga kiiresti liiga lõrgele. Nagu Taavi armastab kasutada näiteks ratast. "Kasutaksin võrdluseks 10 käigulist ratast. 10 nda käiguga kohalt startides on üsna raske liikuma saada. Aga esimese käiguga on asi poole edulisem." Põhimõte on sama.

Aga kui rullid on liiga kerged, pole viisavalt jõudu, et taldrikud kokku suruda. (S.t Kiirendus on hea, aga lõppkiirus mitte). Kui sul mootori kiirus kasvab, jääb pöördeid lihtsalt liialt väheks ja jõudu pole, et liikuda.

/ Kindlasti on kuskitel foorumites paljultki variaatorist ja selle tööst räägitud. Võid sealt täpsemalt lugeda.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud, pmst mul on Atm 50cc seal mul ei ole siis ingeid rullikuid on? See on käikudega!

 

Ei ole, see on kettülekandega.

Et rullikuid kuskile sobitada, peab olema variaator.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud, pmst mul on Atm 50cc seal mul ei ole siis ingeid rullikuid on? See on käikudega!

 

Nagu sa eelnevalt lugeda said, on rullikud variaatoris. Krossikatel on kettülekanne. (S.t varaatorit pole)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Mismoodi nende lubade tegemisega on?

Järgmine aasta kui 17 olen ja sõidan a-la 50cc rolleriga, siis peab mingi kuradi paber olema mul? Midagi nad seadustes muutsid ju. ja 70cc kohta tahaks ka infi. hakkan ka maybe rolleripedeks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mismoodi nende lubade tegemisega on?

Järgmine aasta kui 17 olen ja sõidan a-la 50cc rolleriga, siis peab mingi kuradi paber olema mul? Midagi nad seadustes muutsid ju. ja 70cc kohta tahaks ka infi. hakkan ka maybe rolleripedeks

 

Kusjuures ma mõtlesin ka rollerite peale, et kui raha oleks, võiks osta ühe.

Aga samas ma hakkan sügisel lube tegema, ei usu, et siis rolleriga enam sõita viitsin, plaan on ikkagi load kätte saada.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

50cc ja oled 16 pole lube vaja veel. Kui võrr läheb üle 45, on sul 125se lube vaja, kui ment vahele peaks võtma. 70cc on vaja siis vast 125se lube ma arvan? Ja paber, vb peab arvele võtma siis sõiduki, kui nii tuleb. Ma ei tea, midagi sellist toimub :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mismoodi nende lubade tegemisega on?

Järgmine aasta kui 17 olen ja sõidan a-la 50cc rolleriga, siis peab mingi kuradi paber olema mul? Midagi nad seadustes muutsid ju. ja 70cc kohta tahaks ka infi. hakkan ka maybe rolleripedeks

 

Sügisest peavad ka 16+ mopeediload tegema. (või siis A - kat.) Registreerima pead ka veel. Sellega kaasneb ülevaatus. Muidugi mopeediks loetakse masinat, mille kubatuur ei üle 49,9ccm3 ja valmistajakiirus 45km/h. S.t Et kiiremini, kui 45km/h tegelikkuses ei võigi sõita mopeediga.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Siis on küll asi kergelt persses.

kui just omale mingit odavat hiina paska ei osta mis 49cc ja üle 35 välja ei võta. (muidugi ei osta)

aeroxile piirajate peale panemine ka väga ei aita tho, mootor üle 49cc taipohh neil et piirajad peal üelvaatuse ajaks.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.