Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The kingdom/JSR/Wildyscape

Soovitatud postitused

VIP

kas ta ütles, et v3 tuleb paari tunni pärast välja, või sain ma valesti aru :OOO ?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sisse ka saab kunagi ? :S

Mingi must pilt ainult ees ,


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
v 2.5 siis hull fail. ise ootan v3 ära , ning kui see fail nagu v 2.5 siis ma küll ei mängi...

 

v3 omab imo, niipalju kui ma näinud olen, on seal rune knives, rune c'bow , kõik bolt-id ,staking, duel arenal(full 100%), dfs-id asjad kõik.

Nii et jah suht põkk, aga no xp rate on 100 umbes. :D kui arvate ,et vähe, siis toon näituseks et rsis on 2 ;)

 

kingdom üldse paras fail .

 

sellepärast, et banned said, nub :D?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
v3 omab imo, niipalju kui ma näinud olen, on seal rune knives, rune c'bow , kõik bolt-id ,staking, duel arenal(full 100%), dfs-id asjad kõik.

Nii et jah suht põkk, aga no xp rate on 100 umbes. :D kui arvate ,et vähe, siis toon näituseks et rsis on 2 ;)

 

 

 

sellepärast, et banned said, nub :D?

 

 

Sa päris failed....

Att stre def range mage on 4

 

aga hp on 2 või oli 1,5

 

ise olin 90 andisin kasuatja 2ra :D


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

koer mitte sellepärast , see oligi ju paras fail . kõik pelasid richscape , kui see välja tuli . kingdomi on ikka sitaks mängitud , jsr , ra ja tk kõike olen mänginud oma 5-6 kuud ja uskuge mind see source viskab varsti üle :)


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
irw idu , anywei koer , ei ole stakingut , jonny on selle väga ammu juba välja öelnud tho d arena olemas.

 

piltide peal küll oli ;O , juutuubis oli mingi video, kus jonny istus duel arenal, ja migni vend tuli sinna ja all oli kiri: balbalabla wishes to duel with you.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hello,

I have finnished working on the new server The Kingdom v3! I have intergraded it with the website, so that all of the custom mods will work like the Hiscores, personal stats, and player signitures. We will be releasing the server for everyone to enjoy in just a few days.

Note: Server may contain a few bugs.

 

Thanks,

Deadhead


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.