Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The kingdom/JSR/Wildyscape

Soovitatud postitused

Btw meid oli 5 ja teid 3. Te olite 110+ me olime natuke üle 100 ise olin 98. Ty for whips, infis.

 

Lol siis kui mina üle sain ma olin üksinda.... Ise nii kobad tb-sid mind 3 korda....:) Ja siis lõppuks keegi sai barrida kah... Siis kui meid 3 oli Mina,O neil, Idu siis te saite odavalt üle ei julgenud ülessegi tulla... Passisite seal alla..


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol siis kui mina üle sain ma olin üksinda.... Ise nii kobad tb-sid mind 3 korda....:) Ja siis lõppuks keegi sai barrida kah... Siis kui meid 3 oli Mina,O neil, Idu siis te saite odavalt üle ei julgenud ülessegi tulla... Passisite seal alla..

 

All ppl who miss tb on infis are losers! Brian ausalt öeldes sinu teammated telesid selle jäid üksi. Slaav sai vist isegi 2-3 korda surma. X loggers gf.

Vaevalt me passisime niisama ja btw me ei tulnud mb telega.

 

V3 väljas? Äkki keegi annab lingi vms kus clienti tõmmata saab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
All ppl who miss tb on infis are losers! Brian ausalt öeldes sinu teammated telesid selle jäid üksi. Slaav sai vist isegi 2-3 korda surma. X loggers gf.

Vaevalt me passisime niisama ja btw me ei tulnud mb telega.

 

V3 väljas? Äkki keegi annab lingi vms kus clienti tõmmata saab?

 

Irf! Ma sittakott, et sinna jäin?;)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis V3 on väljas ? ;D


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

v3 väljas ?

hakkaks ka vist mängima.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.