Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei tarvita :P

 

Miks sul on vaja teada kes mida tarvitab? Ment oled? Või teed küsitluse ja siis hakkad ise ka tarvitama? Või milles point on?

 

Ise jätan vastamatta .

 

See teema on aasta + paar kuud peale vana. Saaks aru kui sa alguses oleksid öelnud seda, aga wtf su point oli? Võta oma fail kaasa ja mine siit ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tarvita :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
njah teema küll väga vastav

mine arene raamatu taga parme mitte ära hakka mingist kanepi teemad tegema

äkki järgmisena teed teema kust saab osta juba mingist keemiat.tahad tel nr jne

 

[/CAPS]issand jumal türa mine arene väike laps[/CAPS]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kakoi mine arene?

Kas see normaalne teema kui on sinu arust siis vapse dolbojab oled

 

Pärast viit korda lugemist su teksti, ei suutnud ikka välja lugeda mida sa öelda tahtsid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kakoi mine arene?

Kas see normaalne teema kui on sinu arust siis vapse dolbojab oled

 

Dolbajob?Keegi ei sunni sind siia teemasse postitama!;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mehed, või lapsed idk kes siin on, pole mõttet nii pöördesse minna. Need kes tahavad väga pläru rulli keerata jms teha andke aga minna. Need kes seda ei tee saavad pärast näpuga näidata =D

 

Mina ise ei ole teinud ja ei tee ka.


bart3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mehed, või lapsed idk kes siin on, pole mõttet nii pöördesse minna. Need kes tahavad väga pläru rulli keerata jms teha andke aga minna. Need kes seda ei tee saavad pärast näpuga näidata =D

 

Mina ise ei ole teinud ja ei tee ka.

 

Agree. :D

Ise ka ei tee, mõttetud asjad need imo.


330x100.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kindlasti on see seltskond keda jätavad sellised asjad külmaks, ning tõesti ei kutsu mitte miski neid tegema. Ning siis on kindlasti see teine pool, kes on esimese vastand.

Ignorantne oleks öelda, et see on "mõttetu" sest asi on mõttetust kaugel.

Mõttetu on see, kui te ütlete selle kohta mõttetu ilma, et te oleksite võtnud kaks sekundit mõtlemiseks.

Ennast annab väga mitmel erineval viisil väljendada, ning mõttetu on seda mitte teha, mitte mõttetu ei ole teema, mille kohta te avaldate nii mõttetut arvamust, öeldes mõttetu ja sellega mitte midagi mõeldes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kindlasti on see seltskond keda jätavad sellised asjad külmaks, ning tõesti ei kutsu mitte miski neid tegema. Ning siis on kindlasti see teine pool, kes on esimese vastand.

Ignorantne oleks öelda, et see on "mõttetu" sest asi on mõttetust kaugel.

Mõttetu on see, kui te ütlete selle kohta mõttetu ilma, et te oleksite võtnud kaks sekundit mõtlemiseks.

Ennast annab väga mitmel erineval viisil väljendada, ning mõttetu on seda mitte teha, mitte mõttetu ei ole teema, mille kohta te avaldate nii mõttetut arvamust, öeldes mõttetu ja sellega mitte midagi mõeldes.

 

Mõttetud asjad, ja mõttetu neid teha. Mis need sulle annavad? Saad rohkem tüdrukuid või? Pilves tüübid ning narkarid ongi minuarust ,,MÕTTETUD VENNAD''.

 

Just nimelt mõttetud. Neil pole mõtet imo.


330x100.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Supa rääkis enamvähem õiget juttu.

Reimo on mingi nonner õlipats, tema tsillib varrockis naisi:huh:

 

Ise:Halb, mu psüühika ei ole enam korras.Pilves peaga hakkan nii segast peksma, et sõbrad vaatavad ka mu peale viltu.:h: Proovin kuu vms ilma olla, et asi normaliseeruks(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vahel tossu


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Supa rääkis enamvähem õiget juttu.

Reimo on mingi nonner õlipats, tema tsillib varrockis naisi:huh:

 

Ise:Halb, mu psüühika ei ole enam korras.Pilves peaga hakkan nii segast peksma, et sõbrad vaatavad ka mu peale viltu.:h: Proovin kuu vms ilma olla, et asi normaliseeruks(H)

 

Irwik, mida iganes eks. See oli minu arvamus ja mind ei koti sinu arvamus.


330x100.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõttetud asjad, ja mõttetu neid teha. Mis need sulle annavad? Saad rohkem tüdrukuid või? Pilves tüübid ning narkarid ongi minuarust ,,MÕTTETUD VENNAD''.

 

Just nimelt mõttetud. Neil pole mõtet imo.

 

Umm, minul on ka sinu suguste kohta sõna ja selleks on ignorant.:dead:

Kui sa ei ole seda teinud, siis sa ei saa öelda, et see on mõttetu. Loomulikult mina ei saa sind teistmoodi mõtlema panna ja ega ausalt öeldes ei tahagi.

Ise teen ikka korra nädalas või siis kahe nädala jooksul kivi.

Ja kui sa arvad, et kivi tehakse, et naisi saada, siis tõesti nagu üks kaasfoorumlane ütles : Mine landi naisi varrockis.

Ja et sa teaks, siis kanep on tervislikum kui alkohol või suits niiet :eat: :kiss:

 

Superman kui seda teemat veel loed, siis võiksid vastata(loomulikult kui oled teinud kommi), siis kuidas see on?

Olen kuulnud erinevate inimeste käest, et mõju on hea, aga tagajärjed halvad.

Tahaks teada sinu "side of view"-i.

 

Oh, natuke pikk postitus, aga pole hullu. :D

 

See tsitaat kah.

"Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction" - Bob Marley

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võin ma sulle vastata ise? Ma korra teinud kommi ning minu arvates oli see õhtu küll ülivõimas. Ma ise pole eriline narkootikumide fänn (kanep n shit pole narkots :D), aga kuna siis oli võimalus saada punast armanit (on üks sort, suht kõvv), siis võis proovida. Tunne oli lihtsalt parim, kõik mu ümber näis nii super, valgus oli kõva (sai ise ka sellega mängitud :D), muss oli lihtsalt üle kõige ning kui sa oled suitsetaja, siis varu kuni 2 pakki endale selleks õhtuks, neid läheb nii kiirelt, et... :D

Ma soovitaks küll, hommikul jood palju vedelikku ning sööd magusat ning kõik on OK. Ainult, et ära mingit paska tee, ajab ainult pea valutama..

 

Selle Reimo ja üldsegi selliste inimeste juttu on nii hea jälgida. Kui tuleks keegi smõuker mulle rääkima, kui jama on tegelikult kanep, siis jah... aga mingi tüüp, kes pole rohelist kraami näinudki.. no thanks, roni tagasi oma urgu palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olen ise 3korda kanepit teinud ja 2kord oli ikka ulme aga see oli siis kui olin mingi 12.a 2kki :) enam ei kutsu selline asi , egas tahagi , kardan pigem s6ltuvusse j22da :)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Räägitakse, et kanepist ei jääda sõltuvusse. On see tõsi? :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jääd küll poisu, esimesed 1-2/3 korda kanep ei mõjugi sulle eriti, peale neid kordi hakkab laksima.

 

1kord m6nel ei m6ju 2kord ka m6nel vb , 3laksib suht raudselt :) mul laksis teine ullemalt kui 3


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägitakse, et kanepist ei jääda sõltuvusse. On see tõsi? :P

 

Uuringud näitavad, et kanepi potentsiaal sõltuvust tekitada on oluliselt väiksem heroiinist, kokaiinist, tubakast ja alkoholist.Alla 10% kanepitarvitajatest jäävad sõltuvusse võrreldes 32% tubaka ja 15% alkoholi tarvitajate juures.Võõrutusnähud on tühised ning ei kesta kaua.Kanep võib põhjustada psühholoogilist sõltuvust, aga mitte füüsilist sõltuvust, mida põhjustab näiteks tubakas.

 

Vot tak.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Andsin uue aasta lubaduse.

Üritan suveni ilma püsida, läheb raskeks, kuid nii saab olema.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.