Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

VIP

ei ole teinud ja ei tee kah,

kuna mina arvan ,et see on nii raha kui tervise hävitamine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nats popsu,jõin viimati pool aastat tagasi, olin nii kastis et jube, ei tahaks korrata seda.

Suitsu olen teinud ikka kohutavalt aga siiski 20.jan kell 7.58 tegin viimase. :)

Olen siiski spordimees ja kui tahan hästi võistelda jne siis otsustasin maha jätta. :D

Veel üks räigelt hea asi on adrealiin. :)

Adrealiin - oletame et oled suht lakkus juba, näed menti, jooksed ja vot siis on hea tunne.

Ma arvan, et pooled alaealised teavad seda tunnet. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Adrealiin - oletame et oled suht lakkus juba, näed menti, jooksed ja vot siis on hea tunne.

 

ise suitsetan kuigi tahan maha j2tte aga ei saa kuna alati olen seltsis ja k6ik kes minu s6brad pmst suitsetavad... njh ise teate vist

kanepit olen aint proovinud.

muidu koolis enne kehalist paneme poistega snuuzi huule alla , see on suht piisav minu jaoks.. eelmine aasta tegime snuffi ka koolis =]

 

Adrenaliin meeldib mulle k6ige rohkem :D seda on korduvalt juhtunud ja v2ga lahe tunne on kui jooksed 2ra :D, olen 5 korda umb bussikontrolli eest jooksnud ja s6pradega t2is peaga mendi vahele j22misest oleme ka 2ra jooksnud paar korda :D

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ole joonud, suitsetanud, snuffi, snoozy ega narkotsi teinud (st et ei ole proovind). Olen niigi eluga rahul. Olen 14 ning kohe saan 15. :)

 

KUNAGI EI OLE JOONUD ?

 

Kui samas vaimus jätkad siis võid 20 aastaselt 10 aastastega ringi chillida.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei ole jah ainsatki tilka:) Mis mõttes muidu et ma võiksin siis 10 aastsega koos chillida?

 

otseses mõttes.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja miks just 10 aastasega? Minu arust meeldivad naistele mehed kes ei ole alkohoolikud ning narkarid... Pealegist ma ei taha kulutada raha selle peale et tervist rikkuda ka:uni:

 

Nojah tegelt.

 

Õige suhtumine...

 

POISS, SA ELAD KAUA :)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen : joonud , suitsetanud , snuffi tõmbanud .

 

Praegu : Ei suitseta , ei tõmba mingit sitta ninast sisse , aga joon küll edasi ;) .


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei suitseta. üks kord kui suured pakkusid suitsu ütlesid et see tavaline suits. aga kui ära tõmbasime ütlesid et see kanep :)

aga muidu panen õllet ja sellist lahjemat arvutitaga tihedalt. :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas saavad osad öelda et, olen Sitaks proovinud?:D 1 korra proovitakse edasi on juba tarvitamine.

Olen nüüd suitsust vaba 13 nädalat, kanepit tarvitasin viimati pool aastat tagasi, Joon iga nädalavahetustel/Baaris või niisama sõpradega.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.