Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

VIP
Peale Kanepi ei ole midagi proovinud :)ega proovi ka .

 

Ma ütlesin nii juba enne kanepi tõmbamist, et ei proovi isegi kanepit.

Nüüdseks on kõik proovitud peale süstla ja heroiini :D.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen ma öelnud et see on võimatu? ma ütlesin et see on ebareaalne, miks neilt hea osta oli?

 

Odavalt myysid ju :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Narko on pask, kanepit olen teind mingi 4-6 korda.Pigem joon


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Narko on pask, kanepit olen teind mingi 4-6 korda.Pigem joon

 

Alkohol rikub rohkem tervist kui kanep.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõik sõltub kogusest.

 

Seda ka jah aga kokkuvõttes alkohol on ikka kahjulikum :D

 

seda on tõestatud :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bongshot, kas su ema nimi on kanep ja isa nimi piip ?


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oled nüüd uhke enda üle?

 

Tuleks olla?. Lihtsalt ma tahtsin ära proovida, muidu jääbki koguaeg kripeldema sees, et ai raisk tahaks ka ära proovida ikkagi, nüüd on proovitud/tehtud ja aitab, enam ei tee :). Kui siis tossu vahest enne sauna poistega saab kimutud.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bongshot, kas su ema nimi on kanep ja isa nimi piip ?

 

Mis sa tõesti üritasid rebida v ? =/


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra pooled siin panevad et kanep on jõhker narkootikum, kahjustab jõhkalt tervist jne. Stupid kids.

Asi pole üldse nii. Ma ei ütle nüüd et see ravib sind ja on kasulik aga see ei ole kinglasti kahjulikum kui suits.

 

Kanep:

 

1.Marijuana suitsetamisel on inimesed reeglina rahumeelsed, kôrgendatud füüsilise ja tajulise tundlikusega.

2. Suurendab võimet süüvida probleemidesse.

3. Enamik kasutajaid on môôdukad tarbijad, kes suitsetavad taime seltsielus, et lôôgastuda.

4. Mitte keegi pole kunagi surnud kanepi kasutamisse.

5. Marijuana ei muuda inimesi vägivaldseiks, pigem rahulikeiks ja teistega arvestavaks.

6. Umbes 65-75 % kriminaalsest vägivallast on alkoholiga seotud, seega oleks kanepi legaliseerimine loogiliseks lahenduseks vähendamaks osaliselt kuritegevust linnades

7. Lihtsaks seletuseks rahumeelsusele on fakt, et marijuana ei muuda inimese pôhiolemust ega tema pôhi-iseloomujooni.

8. USA valitsus on väljaöelnud, et tänapäevalgi üle 20 miljoni ameeriklase suitsetavad kanepit, kellede hulka kuuluvad inimesed ei ole sugugi allakäinud ja lootuse kaotanud inimesed (hard drugs pärusmaa) vaid ülikoolides, keskkoolides ôppivad vôi tööl käivad noored inimesed, kes soovivad lôôgastuda.

Ainus kuritegu, mille marijuana kasutajad sooritavad, on marijuana suitsetamine.

9. Kanep leevendab astmat, halba enesetunnet, iiveldust, epilepsiat, halba söögiisu, depressiooni, reumat. Samuti raskelt haigete inimeste üldist enesetunnet.

10. Paljudes Aasia maades on kannabise suitsetamine usurituaalide üheks osaks,


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra pooled siin panevad et kanep on jõhker narkootikum, kahjustab jõhkalt tervist jne. Stupid kids.

Asi pole üldse nii. Ma ei ütle nüüd et see ravib sind ja on kasulik aga see ei ole kinglasti kahjulikum kui suits.

 

Kanep:

 

1.Marijuana suitsetamisel on inimesed reeglina rahumeelsed, kôrgendatud füüsilise ja tajulise tundlikusega.

2. Suurendab võimet süüvida probleemidesse.

3. Enamik kasutajaid on môôdukad tarbijad, kes suitsetavad taime seltsielus, et lôôgastuda.

4. Mitte keegi pole kunagi surnud kanepi kasutamisse.

5. Marijuana ei muuda inimesi vägivaldseiks, pigem rahulikeiks ja teistega arvestavaks.

6. Umbes 65-75 % kriminaalsest vägivallast on alkoholiga seotud, seega oleks kanepi legaliseerimine loogiliseks lahenduseks vähendamaks osaliselt kuritegevust linnades

7. Lihtsaks seletuseks rahumeelsusele on fakt, et marijuana ei muuda inimese pôhiolemust ega tema pôhi-iseloomujooni.

8. USA valitsus on väljaöelnud, et tänapäevalgi üle 20 miljoni ameeriklase suitsetavad kanepit, kellede hulka kuuluvad inimesed ei ole sugugi allakäinud ja lootuse kaotanud inimesed (hard drugs pärusmaa) vaid ülikoolides, keskkoolides ôppivad vôi tööl käivad noored inimesed, kes soovivad lôôgastuda.

Ainus kuritegu, mille marijuana kasutajad sooritavad, on marijuana suitsetamine.

9. Kanep leevendab astmat, halba enesetunnet, iiveldust, epilepsiat, halba söögiisu, depressiooni, reumat. Samuti raskelt haigete inimeste üldist enesetunnet.

10. Paljudes Aasia maades on kannabise suitsetamine usurituaalide üheks osaks,

 

 

Peaks mõnda Aasia usurituaali proovima :D

Ei iseenesest on see jutt väga tore.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei, Ei, Ja veelkord Ei.

 


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra pooled siin panevad et kanep on jõhker narkootikum, kahjustab jõhkalt tervist jne. Stupid kids.

Asi pole üldse nii. Ma ei ütle nüüd et see ravib sind ja on kasulik aga see ei ole kinglasti kahjulikum kui suits.

 

Kanep:

 

1.Marijuana suitsetamisel on inimesed reeglina rahumeelsed, kôrgendatud füüsilise ja tajulise tundlikusega.

2. Suurendab võimet süüvida probleemidesse.

3. Enamik kasutajaid on môôdukad tarbijad, kes suitsetavad taime seltsielus, et lôôgastuda.

4. Mitte keegi pole kunagi surnud kanepi kasutamisse.

5. Marijuana ei muuda inimesi vägivaldseiks, pigem rahulikeiks ja teistega arvestavaks.

6. Umbes 65-75 % kriminaalsest vägivallast on alkoholiga seotud, seega oleks kanepi legaliseerimine loogiliseks lahenduseks vähendamaks osaliselt kuritegevust linnades

7. Lihtsaks seletuseks rahumeelsusele on fakt, et marijuana ei muuda inimese pôhiolemust ega tema pôhi-iseloomujooni.

8. USA valitsus on väljaöelnud, et tänapäevalgi üle 20 miljoni ameeriklase suitsetavad kanepit, kellede hulka kuuluvad inimesed ei ole sugugi allakäinud ja lootuse kaotanud inimesed (hard drugs pärusmaa) vaid ülikoolides, keskkoolides ôppivad vôi tööl käivad noored inimesed, kes soovivad lôôgastuda.

Ainus kuritegu, mille marijuana kasutajad sooritavad, on marijuana suitsetamine.

9. Kanep leevendab astmat, halba enesetunnet, iiveldust, epilepsiat, halba söögiisu, depressiooni, reumat. Samuti raskelt haigete inimeste üldist enesetunnet.

10. Paljudes Aasia maades on kannabise suitsetamine usurituaalide üheks osaks,

 

Ei viitsinud sinu teemat läbi lugeda. Oleneb ogranismist ka. Ega kui sul ei ei tee midagi ja teistel ka ei tähenda ,et ei tee mitte kellegil. Selle jaoks ongi kõige parem asi. Mitte proovidagi ja alustada.. Kuna sa ei tea kas sinule mõjub see rängalt or not. tean nagu enne olen maininud selliseid kes on tõmmanud +2 aastat ja ei midagi pole vig.a iga päev või üle päeva tõmbab. ja teisi kes ainult kanepit sammuti tõmmanud ja nüüd nagu veidrik. pea tõmbleb,käed tõmblevad ei suuda ennast kontrollida jne. See mõjub igale inimesele erinevalt. Ja kui keegi on proovinud ja midagi juhtunud ja avaldab arvamust ,et ei soovita ,et tal juhtus siis ta ei valeta kohe. Või pole rumal laps nagu sa mainisid.. Kõige mõtekam mitte tõmmata. Kuna see 50-50. Võib ja võib ka mitte.

 

Ja neid USA kinnitusi usun ma kõige vähem. Need ajavad ka igasugust paska .. Mitte miski pole tõsi. Võib midagi olla aga mitte 100%.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja neid USA kinnitusi usun ma kõige vähem. Need ajavad ka igasugust paska .. Mitte miski pole tõsi. Võib midagi olla aga mitte 100%.

 

Täpselt nii ongi.

 

MISKI POLE TÕSI.

 

Tõsi pole see et kanep tervist kahjustab ja tõsi ei ole see et ta ei kahjusta.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.