Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Account Scammitud!

Soovitatud postitused

Puhta vale ,menti võid ikka minna ja süüdistuse esitada . Samahästi võid kellegil ratta üle lasta ja siis ei saa menti minna kuna raha ei lastud üle?

Kõik tõendid ,teema lehekülg ,Pm-id ,ip-d ja msn text viid prinditult menti ja küll nad tegelema hakkavad .

 

Kas ratta müümine on keelatud? Ei. Küll aga on keelatud müü runescape kasutajaid/mille ja mida iganes veel ja see on reeglina ka kirja pandud!

Tankist, soovitan sul ikka ennem läbi mõelda kui midagi postitad, niisama postcounti pole ju mõtet koguda?

 

Saage aru, eestis ei ole virtuaalse teema kohapealt mingeid seadusi. See ment ei tee sul midagi.

 

+1


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui panna kõrvuti võrduma Runescape raha ka eestivabariigi EEK, siis runescape väärtus on täielik 0, miks peaks mendis keegi seda kottima?


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lahe ju, õige aeg quitimiseks!


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma tean ta kodu nr, btw ta scammis ühte teist ka, ta elab saaremaal nimi pole peas, peaks kuskil failina olema arvutis //jah helistan talle ise homme ja räägin isaga mis hirmsaid tegusi ta poeg siin ilmas teeb! ja äki saad oma kasutaja tagasi? mby aga jah, kui nri tahad siis aga lisa msn

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Anyway ta saaks juba selle pildi eest trahvi ,vale isikuna esinemise eest jms .

Alles oli uudistes kuidas lapsed üritavad vale ID kaardiga siseneda klubidesse .

 

Ta ei saa tõestada, et see tema oli kui tal msn logidest pilte ei ole :torch: ja pealegi saab ka tema trahvi kui uurima hakatakse miks üldse selline pilt tehti, sa võiksid seadused ka läbi lugeda kui suure suuga õpetama tuled :huh:


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta ei saa tõestada, et see tema oli kui tal msn logidest pilte ei ole :torch: ja pealegi saab ka tema trahvi kui uurima hakatakse miks üldse selline pilt tehti, sa võiksid seadused ka läbi lugeda kui suure suuga õpetama tuled :huh:

 

Minu tuttav sai läbi politsei oma kasutaja tagasi.

Rohkem ma ei kommenteeri seda teemat aga tema küll selle eest trahvi ei saa ,et mängu reegleid eiras xd ,healjuhul saab kasutaja banaani kui jagex avastab ,et erinevate ip-de alt on sisselogitud väikese aja jooksul.Xd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu tuttav sai läbi politsei oma kasutaja tagasi.

Rohkem ma ei kommenteeri seda teemat aga tema küll selle eest trahvi ei saa ,et mängu reegleid eiras xd ,healjuhul saab kasutaja banaani kui jagex avastab ,et erinevate ip-de alt on sisselogitud väikese aja jooksul.Xd

 

Mul käis ka tuttav mendis, viis kogu informatsiooni, msn logid, pildid, telefon numbrid, aadressid jne. Nii kui kuulsid sõna runescape, öeldi otse, et sellise jamaga ma ei hakka tegelemagi ja pmst pandi tal nina ees uks kinni (Tallinnas).


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol johnn. aka tannu , tee pildid siis saab b2n ja ma helistan VANEMATELE sealt kui asi lahendatud helistan tannu vanematele kui sealt asi lahendatud siis helistan järgmisele õnnetule inimesele kes seadusega pahuksis :/

 

ja tõendus materjaal: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=20487

 

BTW, tannu ja kupper on ühenduses (naabrid,sõbrad,tuttavad) joospi ema teab ikka tannu aka taneli ema/isa ja tannu, sa valetasid mulle see mulle ei meeldind sugugi põrmugi sa ütlesid et oled taga ühenduses VIRTUAALSELT

nii teeme pisikese õpetuse et tannu aka johnn õigustab Varga tegevust.

 

nii siit tuleb text ^, --->

 

 

 

Ma olen Joosu1 tuttav virtuaalis ja tema käitumine antud acci puhul oli täielikult õigustatud, küll aga ei olnud see faitnessi puhul. Faitness oli lihtsalt õnnetu ohver! Muidu meie tegemistest : Oleme loonud scammi saanute seltsi ja püüame tagasi teha kõigile, kes meile kunagi keeranud on..Antud juhul on kenaj5 tuttav teise nimega Intz112, mis on tekitanud kahju mitmetele inimestele rsis kui ka materjaalselt päris elus..Seega oli see täielik kamba töö temalt selle acci ära tõmbamine, meie esindame kõiki lohku tõmmatuid..Ja loodetavasti saad sellest ka sina aru ja ka faitness...Kui faitness accounti lockist lahti ei saa, kompenseerime kulud! Loodetavasti oled mõistlik ja ei kuku tema andmeid ühele sitakotile jagama..

 

Aitähh,

John!

 

(PS, joosu ise ei ole sellest kirjast teadlik ja ma ei usu, et ta oleks õnnelik kui teda mingi üllatus ootab)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol johnn. aka tannu , tee pildid siis saab b2n ja ma helistan VANEMATELE sealt kui asi lahendatud helistan tannu vanematele kui sealt asi lahendatud siis helistan järgmisele õnnetule inimesele kes seadusega pahuksis :/

 

ja tõendus materjaal: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=20487

 

BTW, tannu ja kupper on ühenduses (naabrid,sõbrad,tuttavad) joospi ema teab ikka tannu aka taneli ema/isa ja tannu, sa valetasid mulle see mulle ei meeldind sugugi põrmugi sa ütlesid et oled taga ühenduses VIRTUAALSELT

nii teeme pisikese õpetuse et tannu aka johnn õigustab Varga tegevust.

 

nii siit tuleb text ^, --->

 

 

 

Ma olen Joosu1 tuttav virtuaalis ja tema käitumine antud acci puhul oli täielikult õigustatud, küll aga ei olnud see faitnessi puhul. Faitness oli lihtsalt õnnetu ohver! Muidu meie tegemistest : Oleme loonud scammi saanute seltsi ja püüame tagasi teha kõigile, kes meile kunagi keeranud on..Antud juhul on kenaj5 tuttav teise nimega Intz112, mis on tekitanud kahju mitmetele inimestele rsis kui ka materjaalselt päris elus..Seega oli see täielik kamba töö temalt selle acci ära tõmbamine, meie esindame kõiki lohku tõmmatuid..Ja loodetavasti saad sellest ka sina aru ja ka faitness...Kui faitness accounti lockist lahti ei saa, kompenseerime kulud! Loodetavasti oled mõistlik ja ei kuku tema andmeid ühele sitakotile jagama..

 

Aitähh,

John!

 

(PS, joosu ise ei ole sellest kirjast teadlik ja ma ei usu, et ta oleks õnnelik kui teda mingi üllatus ootab)

 

Mine toksi õues palli parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuidas olen ma scammer?

Sa scammisid accoundi mille eest maksin 500- eesti krooni.

 

Rynepyerst ei tea ma midagi, aga tema sõber (kes müüs ka aju), müüs ka intz112, kes omal ajal selliseid tegusid teinud et jube...Sellest lähtusimegi ja tegime talle tagasi! Faitness oli eksitus, oli üks temale sarnase msniga faker, kes väitis end olevat tema ja sinna tuulde mindigi..faitness sai sellest aru ja temaga meil probleemi ei olnud..Swift loodetavasti saad sellest ka sina aru, sest ma tean, et sa ei ole kunagi kedagi scamminud ja kui sa peaksid saama scammi siis teeksid ükskõik mida, et talle tagasi tehtaks!

 

Btw, mina ei ole kellegilt midagi scamminud, sõber võttis, kuigi mee oleme ühes mastis ;)

 

Võin käesüdamele panna ja õelda, et me ei ole kedagi scamminud, kes on ausad ja valged..Võite küsida paljudelt siit foorumist, nt Straw, tema ostsis joosult hiljuri steami!


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellele oleks pidanud varem mõtlema, kui kasutaja ostsite...Alati uuritakse ennem kasutaja tausta..Antud juhul ei ole intzu minevik küll väga puhas ja helge!


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.