Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sony Ericsson w200i

Soovitatud postitused

VIP

Ei tea, mul w300i'l olid minikõlarid, ja vaevalt see tehnika niipalju erinev w200i'l ja w300i'l on, et võtab rohkem akut. W300ga sain päris pikalt enda minikõlareid testitud. :D Mis sellest, et aasta 2006 vms sain enda minikõlarid Tele2'st postiga 2 kuu pärast peale telefoni soetamist kätte.

w200i ja w300i'l on pmst kaks asja, mis on erinevat, w300l on bluetooth ja on klapiga. Muu kõik sama.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paistab olevat hea telefon kuid...

 

..telefon on ju rääkimiseks mõeldud.(H)

 

Muidu mu õel on see telefon ning peab hästi vastu.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nokia 5200,5300 ei soovita oma halvimale vaenlasele ka mitte, ise oman 5200 ja sõbral oli 5300 nagu üli pasad kuubis, display sitt ...mul korpus laguneb (lausa 3 kohast juba)

 

sama siin, need täielikud pasad.

 

endal xpressmusic ja see w200i

 

xpressi võin taevani kiita, aga see 200i suht pask tglt:D mulle ei meeldi, et ta ni paks, heli tuleb nii vaikselt, kaamera sitt jms asjad.

 

aga see 200i suht odav sitt kah:D maksab 49 euri (eesti rahas mingi 750.-) seda raha ta on küll väärt niiet sellel mõttes ei kurda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sonyle saab ka tavalise otsiku vahele osta.

Lihtsalt jätad külge veel 0.5m juhtme, kuhu otsa saad ühendada.

(see juhe on standardvarustuses sellistel muusikatelefonidel)

 

Eino jah, paneme siis üldse mobiili juppidest kokku, mõttega osta poest. Ma küll ei näe mõtet lisada moblale mõned sajakad, et saaks osta selle otsiku, et saaks normaalseid kõrvaklappe külge panna, kui sama raha eest mis see Sony telefon maksab, saab juba normaalse Nokia telefoni. Sonyle läheb jubinate eest juurde juba, minikõlarid või siis otsik.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eino jah, paneme siis üldse mobiili juppidest kokku, mõttega osta poest. Ma küll ei näe mõtet lisada moblale mõned sajakad, et saaks osta selle otsiku, et saaks normaalseid kõrvaklappe külge panna, kui sama raha eest mis see Sony telefon maksab, saab juba normaalse Nokia telefoni. Sonyle läheb jubinate eest juurde juba, minikõlarid või siis otsik.

 

Antud telefoniga on see otsik kohe kaasas.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Walkman seerial on see kõigil kaasas. Cyber-Shotil ja sellistel tuleb ise osta kui on soovi.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal on 300i Klapiga, valge , Bluetooth olemas, maksis 2,5 k mul kuskil tallinnas telefoni poes, muidu kaamera icca **** :hi: Musa normaalne, aga aint seda et kui ostad saad aint 256 mb mäluka Kaasa AINULT 256 MB =/:wa:


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sony ericsson w200i ei ole paha telefon tegelt XD ise kasutan telefonni juba kaks aastad ja suht korras vb vähekene ekraan tolmune sees poolt aga ikkagi vana telf ju mul .. Nuppud on vastupidavad , ekraan on vastupidav ja kokkuvõttes kõik on vastupidav . Ise olen seda koguaeg kogematta põrandale kukkutanud ja pole kunagi katki läinud . Eelmine nädal kukkus kogematta narilt põrandale ja jäi täiesti terveks ! Muusika on kõva , nii et hea muusika telefon ! Tegelt telf on mul vett ka saanud aga pole katki läinud õnneks , aga ta vihmaga vett saanud ka siis kui kõvasti sajab ..

 

 

 

Aga minu poolt üks küssa , ei taha selle pärast uut teemad teha :D Mis saab teha infrapunaga ? :D:?:-):uni:=/:S:D:d:P:%Xd^,;/;):music:^^:wink::who:XdXdXdXdXd:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.