Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Arvuti probla!

Küsimus

Mu vennal on mingi jama et kui ta mingit mängu mängib siis umbes 30min. pärast kiilub mäng kinni ja arvuti teeb restardi. Tal on muidu parem arvuti kui mul niiet nõuetega ei tohiks probleeme olla kuna isegi minu arvuti mis on poole halvem mängib gtasa ilusti. Mingit errorit kah ette ei löö:uni:

kes teab midagi siis öelgu. (ja ärge spammige).

compbh9.png

ja Nvidia GeForce 8500 GT videokaart.


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas

mingeid laike ega midagi enne restarti ei tekki mingit erilist häält kah ei tee.

Mis mõttes "arvuti toide" ?? Konditsoneere ega arvutit üldiselt ei ole veel jõudnud vaadata sest ta teeb oma stuffi seal msnis jne. Toon ka siis speedfani näidud mida keegi võiks lahti tõlgendada sest ei mõika eriti seda rasket prograt kasutada peale tempi vaatamise :D

Minu arvuti (enamasti mõnusalt jahe :P) -

tempsmyea8.png

Venna oma (eile oli 150c. aga täna nats jahedamaks läinud e: 119c.) -

hhhheeeeeepy9.png

e/ keerasin tal "speed01 ja speed02" 43%´lt 83% peale sest mul on need täiesti põhjas äkki hakkab siis jahutus kiiremini tööle vms :D


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kondekas ehk kondensaator = radial-capacitor-polarity.jpg

 

Vigased kondekad tunneb ära sellest, et nad on punnis ja mõni kord ajavad välja kollakat löga. Kui leiad selliseid emaplaadilt, siis 1) vii garantiisse 2) vii tinutaja juurde 3) osta uus emaplaat

 

Temperatuuride jälgimiseks soovitan Lavalysi poolt tehtud programmi Everest, on väheke arusaadavam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

4. Saada PC parem Priidu juurde ;)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
4. Saada PC parem Priidu juurde ;)

peab vist jah :D

 

eks homma vaatab kondekad üle (ta teab nendest rohkem) ,

igatahes "speed 1,2" said 100% peale pandud ja temp on natuke langenud.

("remote 2" ja eelviimane "core" on ikka veel "punased").


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

No peaasi, et sa asju ära ei kõrvetaks sees.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.