Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pihi.net

Soovitatud postitused

VIP

Osad on naljakad

 

keegi kirjutas väga pikka juttu kuidas ta pangast pastaka varastas


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tean , olen seal vahepeal lugenud !

Osad suht naljakad !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enamus on ikka julmalt naljakas, ise pole kunagi pihtinud. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma röövisin panka

 

nii häbi oli astusin panka ja tahtsin oma kontot avada ja SIIS KUI SEE MUTT sealt lauataganat ära astus siis panin kiiresti pastaka kotti jooksin siis täiest wäest

 

wiuhh ....

täna panin bussis vaixe, a räigelt pika ja haisva peeru. siis vaatasin vihase näoga enda ümber ja vangutasin pead, et umbes et no on ikka loomad, osa inimesi isegi punastas. appi kus haises endal oli ka halb, a enda kaelast sain vist ika ära...

 

hmm


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

adult.pri.ee seal on ka lahedaid asju ( foorumis ) :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah.. Suht mitmed panevad niisama lolli juttu ka seal.. :P

 

Kuid enamus on ikka tõsi ning tore vaadata..

 

Ega need saidi omanikud ikka näevad ip järgi ära ju, kust on postitatud.. :D

 

teised ei näe.. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma petsin oma kallimat... Ta ütleb kogu aeg et ma olen maganud meestega, kuigi sain süütult tema omax ja polnud teistega maganud... Tutvusin mehega ja kuna ta oli ilus tahtsin temaga magada...tahtsin teada milline on teine noku... Jõime tolle pool veini ja siis ta hakkas mind suudlema...oi ma ei tahtnud seda algul aga kui ta katsuma hakkas, siis muutus asi meeldivamax... Läxime voodisse....ta võttis mu rinnaka ära ja hakkas keelekat tegema...mul oli surin peas ja unustasin et mul on päevad... Kuna mul oli tamboon sees siis üritasin seda nööri käkkida, et ta aru ei saax... Lõpux ta loobus ja ma lõin tal 3x pihku... Temaga kogesin ma esimest korda anaalsexi...tegime seda mitu korda....see on niii hea... Tahtsin et minu kutt ka seda mulle teex aga ta ei taha.... Kui ma ennast rahuldan öösel, kui kutt magab, siis mõtlen kuidas see teine poiss oma noku minu pepusse pani...issand kui hea see oli...nüüd pole pool aastat enam oma poissi petnud ja jube sexi nälg on..... Alla neelasin ka alles selle teise poisi oma...minu kutt ei taha et suhugi võtaxin...tüdrukule ei sobivat selline asi.... Oma poisiga pole ma kunagi orgasmi saanud....valetan talle koguaeg.... Ma armastan sind...(minu poiss) Ma jumaldan sind(võõras poiss)..!!!

 

 

 

krampides olen :D:DD::D:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen 13-aastane.Mulle meeldib yks tydruk,kes riietub ja on nagu poiss(käitub kh nii).Ma olen kh tydruk.Aga ma ei saa ,sest ta meeldib mulle väga aga ma ei taha olla lesbi:S

MIda teha?

 

Irw:D

 

Seal hea käia , kui sa mõtled , et sinul on suured probleemid:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul suuri probleeme pole. Ma käin seal sellepärast, et seal osab panevab suht naljakaid pihtimusi.

 

Jah, tegelt see on ka teine võimalus , kui sul on elu igav...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Mul üks sõber rääkis ühekorra, et ta kavatseb kh ennast lõikuda, panin talle sükse jutu eest pasunasse:D vabanda.

 

Põnevaid asju leiab. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
(kuigi see pole päris õige asi, mille üle naerda, siis naljaks on ta ikkagi ;))

Enamus pole sealt päris õiged jutud ka. Ma olen jumala kindel selles, et suur osa on seal niisama välja mõeldud ja igavusest kirjutatud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Enamus pole sealt päris õiged jutud ka. Ma olen jumala kindel selles, et suur osa on seal niisama välja mõeldud ja igavusest kirjutatud.

 

Nii see on, a keda see huvitab? Nalja saab ikkagi. ^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.