Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pihi.net

Soovitatud postitused

olen joodikas, jaanipäeval jõin, koguaeg jooks, pole ainult kellegagi juuua, masendav:D alkohol on kütus mis mu käima paneb:D

 

Paluks andestust liputamise eest. Koolis klassivendadega vedasime kihla, et ma jooksen alasti terve pika võima koridori läbi. Igaüks lubas mulle 10 EEKi eraldi maksta. Ahvatlev oli krt. Egas midagi, pole mul ju midagi varjata. Läksin koridori, rätik ainult ümber.Kuid seegi kadus välkudes põrandale ja ma panin lidused koridori läbi, kaelas ainult oma rets geto-kett. Muidugi maksid kõik mulle ära, kokku 150 EEKi. Kuid minu suurimad vabandused nendele kahele väiksele algklassi tüdrukule, kes seal koridoris vastu tulid...
irw :D

 

 

1. ma täiega VIHKAN, kui keegi paneb vorsti külmkappi tagasi, aga kilet peale ei tõmba uuesti. krt lahtisena see läheb nii rõvedaks juu :S 2. mind ajab nii närvi, kui ma vetsus seda kangemat häda teen ja siis kõik see kusevesi vastu kannikaid pritsib. ebanormaalne süsteem, teadlased, leiutage mingi mõnusam asi välja!! aitäh.
haha :D

 

# 6766 // 04.07.04

 

OLEN RS SÕLTLANE MULLE MEELDIB RS MA EI SAA ARU VISKAB KUYLL KOPA ETTE AGA IKKA TREENIN EDASI :) TEGELT MULLE MEELDIB KAH SEE MÄNG JA TEISED PELAJAD KA:) http://WWW.RUNESCAPE.COM

[align=right:3ubpe71y]Hinda: [ 1 | 3 | 5 ] Hinnatud 432 korda | Keskmine hinne: 2.95[/align:3ubpe71y]

 

 

 

Tanel tunnistas ülesse

 

Läksin poodi. Ja ainult Kas Pilsnerit oli alles :(
:D:D

sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna viisin taarat taarapunkti kahe kilekotiga, mõlemad olid täis ja oma klassist kolm tüdrukud nägid... ja kohe aitasid vedada.(mul hakkas veitc piinlik)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siim, busted!

 

Ma vaatan salaja YouTubest Muumioru lugusi :S

 

Tanel, busted.

 

Mulle meeldis superstaarist Kristiina Piperalr.. Häbi on :((((

Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kord ujumis trenni ajal lasin täiega sitta vette,õnneks keegi trennikaaslasdest ei näinud.\' P.D

 

irw nagu :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol

 

omg sain ruunis surma ja nutan igapäev sellepärast, täitsa perses kaotasin full rune ja bandos godswordi, kuradi jama, aidake mind keegi, ma olen loll ja saamatu jkm. Ma quit runest, gf noh, runefriikideklubiliige Hoidke kõva runemehed.

 

nii oli 1 pihtimus


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaadake mis blaz tegi :(

 

# 42411 // 30.06.08

 

Ma tapsin ühe venku ära noaga ja matsin ta loksa grossipoe taha :O

 

:D:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

# 42513 // 03.07.08

Me mõtlesime et läheks kirikusse . Ja et ennem joome ennast maani täis ja lähme lollitama sinna :P teeme ühed valsid ja värki :P Kainepeaga ei tasu sellisesse kohta küll oma nägu siis teinekord näidata. Ja lööks nunnadel piibliga pähe ja paneks täie pasaga minema :D

_________________________________________________________________________

 

 

 

irwwww

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irnuda saab mis kole :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see on suht fail :

Teadsin, kus sõber kasemahla kogub ja pissisin kasemahla purki. Pärast vaatasin, kuidas ta jõi ja irvitasin. Paha tunne mul küll pole selle pärast...


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ühel päeval õnnestus mul võita Bingo Lotos jackpot. Olin väga õnnelik. Seepärast otsustasingi järgmisel päeval bussis piletikontrolöri persse saata. Minu suureks üllatuseks saatsid peale minu kontrolöri persse veel kaks noormeest ja 1 neiu. Aga jackpoti võitsin ju mina üksi!?

 

Lõbus leht.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul juhtus 1 jube õnnetus unepealt kukkusin narist alla ja nii õnnetult et kukkusin lusika perse

ja ma pole seda siia maani suutnud välja sittuda ma pole sellest veel kellelegi rääkind aga mul on kohe poole kergem kui ma saan seda teistega jagada aitähh.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

...eee selline lugu et MINE MUNNI PIHI.NET'i MODE!!!!.... IMEGE MUNE VANAD PELIKANID nahui! ma olen mingi 300 postitust juba teinud aga mitte MUNNIGI ei panda üles, FUCKING koolis on SITASTI õpetajad NUSSIVAD näkku, kirjanduse õpetaja läks ka LOLLIKS andis korraga 10 raamatut 5h läbi lugeda.... SEE EI OLE MINGI FUCKING READING SPREE MOTHERFUCKER, lükaks talle jala nii sügavale persse et tal tulevad peast ajud välja. Fucking Selveri KASSAPIDAJAD on ka MUNNID, PELIKANIST KUKKED!!! Nahui ta kaalub mu saia, NAHUI!!!! SA KAAALUD!!! MIDA VITTTU SA KAALUD!!!???? ... no leidsidki et kaalus 10 senti vähem kui pidi, KERI VITTU! Trolli muttidest ei räägigi neid peksaks kuvaldaga makku ja viskaks trolli aknast välja, MIDA VITTU TE HÄDALDATE et on külm, ma valan su bensuga üle ja panen PÕLEMA IDIKAS, siis on SOE! vana PENSKAR :(. Sõbrad on ka mingid litsid ja peded, tõmbavad kansat, Antsu, Peetrit, Savu, tabletti, kotletti, piima ja igast purustatud sitta ninast sisse... HANKIGE ENDALE elu, PUTSIIII!! Ma tahaks minna ja inimesi tappa, t*ra küll, kui sul laps lasteajast kadunud järgmine kord on siis tea et "EGO" manjak MINA pistin ta pea peldiku potti ja ta on nüüd SURNUD!!! Mine nutta kuskile, LIKE I CARE!!

Auto on ka pooleks, KERE TÖÖ MAKSAB mingi POOL MILJONIT krooni, MA EI OLE MINGI RIKKUR, kuradi keevitajad oma chervoleti tehases piske oma kruvikeeraja endale anaal aukku!!!! MINGE VITTTTU KÕIIKKKKKKK!!!! ...

 

Appikene, tore et sai kogu 20 aastaga kogunenud viha välja. Nüüd on hea olla, ärge võtke südamesse, (eriti naised) [väga ei pahanda kui seda pihtimust üles ei lasta, lihtsalt tahtisn pihtida]

nagu jahm....eriti koom tyyp see....:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui veel pioneer olin, käisin suvel maal vanaema juures.

Sõin sahvris salaja moosipurgi tühjaks ja et vanaema aru ei saaks, tegin suurema häda sinna purki.

 

Järgmine suvi oli paha ja piinlik kuulata kuda vanaema ja vanaisa vaidlesid, et kas eelmise aasta moos oli sitt, mis siit või suhkurt lihtsalt vähe.

 

veel yks suht koom jutt :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
...eee selline lugu et MINE MUNNI PIHI.NET'i MODE!!!!.... IMEGE MUNE VANAD PELIKANID nahui! ma olen mingi 300 postitust juba teinud aga mitte MUNNIGI ei panda üles, FUCKING koolis on SITASTI õpetajad NUSSIVAD näkku, kirjanduse õpetaja läks ka LOLLIKS andis korraga 10 raamatut 5h läbi lugeda.... SEE EI OLE MINGI FUCKING READING SPREE MOTHERFUCKER, lükaks talle jala nii sügavale persse et tal tulevad peast ajud välja. Fucking Selveri KASSAPIDAJAD on ka MUNNID, PELIKANIST KUKKED!!! Nahui ta kaalub mu saia, NAHUI!!!! SA KAAALUD!!! MIDA VITTTU SA KAALUD!!!???? ... no leidsidki et kaalus 10 senti vähem kui pidi, KERI VITTU! Trolli muttidest ei räägigi neid peksaks kuvaldaga makku ja viskaks trolli aknast välja, MIDA VITTU TE HÄDALDATE et on külm, ma valan su bensuga üle ja panen PÕLEMA IDIKAS, siis on SOE! vana PENSKAR :(. Sõbrad on ka mingid litsid ja peded, tõmbavad kansat, Antsu, Peetrit, Savu, tabletti, kotletti, piima ja igast purustatud sitta ninast sisse... HANKIGE ENDALE elu, PUTSIIII!! Ma tahaks minna ja inimesi tappa, t*ra küll, kui sul laps lasteajast kadunud järgmine kord on siis tea et "EGO" manjak MINA pistin ta pea peldiku potti ja ta on nüüd SURNUD!!! Mine nutta kuskile, LIKE I CARE!!

Auto on ka pooleks, KERE TÖÖ MAKSAB mingi POOL MILJONIT krooni, MA EI OLE MINGI RIKKUR, kuradi keevitajad oma chervoleti tehases piske oma kruvikeeraja endale anaal aukku!!!! MINGE VITTTTU KÕIIKKKKKKK!!!! ...

 

Appikene, tore et sai kogu 20 aastaga kogunenud viha välja. Nüüd on hea olla, ärge võtke südamesse, (eriti naised) [väga ei pahanda kui seda pihtimust üles ei lasta, lihtsalt tahtisn pihtida]

nagu jahm....eriti koom tyyp see....:S

 

Naera herneks. Xd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahel tuleb kange tahtmine bussis nais pensionärdiele kallale minna. Mida kuradit - lasevad sääre alt kõva häälega peeru ja siis, kuigi nad teavad, et kõik kuulsid, matsutavad suud edasi ja vahivad lolli näoga ringi. Veel hullem, kui nad oma haisvate sibulat ja tilli pungil täis haisvate kodinatega mööda su jalgu tambivad trügides.

 

niisiis , m6tlesin et kuna midagi pole teha otsin veel suht naljakaid l6ike lehelt "Pihi.Net" :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

saatsin ropu sisuga sms

 

see on haige patt :S

 

Peeretan alati liiga kõvasti ning seda ka sõprade juures. Naabris kutsuid ükskord koridoris peeretamise eest politsei...

 

lol :D

 

Ma vihkan inimesi, kes koguaeg räägivad, et nad mängivad päevad läbi arvutit! Kas te istute laua peal ja teete ventilaatori vaiksest kohinat järgi? Kas olete kellegi ära ka petnud, et keegi ongi uskuma jäänud, et te arvuti olete? Kui tihti te kinni jooksete? Mina isiklikult mängin arvutiga, samas pole ma proovinud arvutit mängida, peaks proovima, äkki see mingi uus mäng, mida ma ei teagi?!? Tundub huvitav ... ma arvan, et täna õhtul proovin ma näiteks laptop-i mängida, see ehk veel huvitavam.

 

Lmfao . haiged tyybid :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.