Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Firecapesi, staazi yle 500 cape

Soovitatud postitused

Olude ja pideva vaesuse sunnil pean jälle capesi tegema hakkama ^,

 

minimum Nõuded:

 

def 45 või 70 (määrab suht koht hinna)

range 70-99 (aitab hinnale kaasa)

prayer 43-99 (aitab hinnale kaasa)

hp 10-99 (aitab hinnale kaasa, kuid ei tohi olla ainus stat mis täidetud on :D) :D

 

no vahel harva, võin teha ka hea hinna eest nõrgemate statsidega accidele, aga siis võiks hinda ka rohkem olla

 

Väga head varustust ei ole vaja, aga bronze boltidega ma ka tegema ei hakka ;/ XD, igatahes teen jadini, ainult jadi või kogu cave, valik on teie

 

Hinnakiri

 

sõltub statsidest, minimum 4m maximum 5-6m

 

SOODUSPAKKUMINE:

ESIMESED 5 capet saavad 3m EEST!

 

SOODUSPAKKUMISE eripakkumine*!!!!!!:

 

Ostes ühe cape asemel 2 capet, saad teise cape pealt 500k soodukat!!!, ehk kui ostad 2 capet siis läheb see sulle maksma 3m+2.5m=5.5m senise 6m asemel!

 

Msn [email:29sbp3pf]proboy@hotmail.com[/email:29sbp3pf]

 

/mõnusat suve/:D


:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

cape tethud, aga temale tehes avastasin yhe kahtlase bugggi, nimelt kui healerid enda peale võtsin, siis healisid naad ikkagi jadi edasi, naq wtf, see muudab puredele tegemise suhteliselt võimatuks, kui just jad ei spawni italy rocki tagant :S


:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
yle 500 cape my ass-.- ise kirjutab et essad 5 on odavamad, tähendab et need on sinu esimesed 5??Ja hinnad on ka suht liiga kõrged enda oma sain kätte 50 eeguga, sinu odavaim on 100??

 

Spämmi mujal.

Ta ütles et 5 esimest keepi nüüd on 3M ehk siis kui sa tähele ei pannud siis ta tegi uue teema ja alustab uuesti nende tegemisega.

 

Ja sind siis polnud kui ta oma äri üldse alustas.

Nad tegid highdriftiga ka koos mingi aeg.( oli vist highdrift)

 

Niiet hoia oma spämm oma päeviku jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis on minimum ranged millega teed?

saada pm palun.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
yle 500 cape my ass-.- ise kirjutab et essad 5 on odavamad, tähendab et need on sinu esimesed 5??Ja hinnad on ka suht liiga kõrged enda oma sain kätte 50 eeguga, sinu odavaim on 100??

 

just sinusuguseid accbuyeritest newschoolereid ongi vaja.

Ostsin sult cape vist 2006 a. jõulude ajal :) .

usaldatav.


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

teeb mulle praegu:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
yle 500 cape my ass-.- ise kirjutab et essad 5 on odavamad, tähendab et need on sinu esimesed 5??Ja hinnad on ka suht liiga kõrged enda oma sain kätte 50 eeguga, sinu odavaim on 100??

 

Prostaker on vana tegija,ta on teinud üle 500 cape. 5 esimest on siis 5 esimest kes tellivad TEMALT

 

cape tethud, aga temale tehes avastasin yhe kahtlase bugggi, nimelt kui healerid enda peale võtsin, siis healisid naad ikkagi jadi edasi, naq wtf, see muudab puredele tegemise suhteliselt võimatuks, kui just jad ei spawni italy rocki tagant :S

Jah,see on uus. Ma tapangi oma videotest alati healerid ära.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
yle 500 cape my ass-.- ise kirjutab et essad 5 on odavamad, tähendab et need on sinu esimesed 5??Ja hinnad on ka suht liiga kõrged enda oma sain kätte 50 eeguga, sinu odavaim on 100??

 

Vabandust prostaker kuid, ma pean selle ära ütlema..

 

t*ra ukrainlane mida sa vingud iga asja peale, koguaeg on sul t*ra midagi vinguda, mul pohh kui ban or warn saan aga see vend ajab mu juba nii närvi

:S


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.